Koks Zodiako ženklas greičiausiai pateks į Kalėdų Senelio neklaužadų sąrašą - šie žmonės didžiausi egoistai (1)

Į miestą atvyksta Kalėdų Senelis. Štai kas šiemet gaus anglių į kojinę.

6 Mergelė

Kadangi Mergelės yra Zodiako perfekcionistės, Kalėdų metas joms kelia ypatingą nerimą, nes reikia atlikti tiek daug darbų ir sužavėti tiek daug žmonių.

Pasak daktarės Frances Yahia, archetipinės astrologės ir dvasinės konsultantės, šis ženklas "viską po eglute pakuos iš naujo, kol atrodys tobulai, kritikuos, kaip atidarote dovanas, o paskui visus kaspinus pasiliks kitiems metams".

Tačiau į Kalėdų Senelio neklaužadų sąrašą jie patenka dėl to, kad nesugeba susitaikyti su tuo, ką laiko kitų netobulumu.

"Jiems labiau patinka kelti rūpesčius, kaltinti dėl problemų visus aplinkinius, - sako astrologė, aiškiaregė ir dvasinė mokytoja Tara Bennet.

5 Dvyniai

Itin socialūs Dvyniai mėgsta šventinį sezoną su daugybe vakarėlių ir pretekstų pabendrauti su draugais. Tačiau tai taip pat suteikia papildomų progų apkalboms - mėgstamam Dvynių ženklo užsiėmimui.

"Nors šio ženklo išdykėliai vargu ar pateks į rimtą bėdą, jie yra gyvas neklaužados apibrėžimas", - sako "Mysticsense" astrologė Rachel Clare.

"Negalima pasitikėti, kad Dvyniai išlaikys paslaptį ar prikąs liežuvį... Be to, jie yra produktyvūs gandų skleidėjai ir po savęs palieka daugybę nešvarių dramų."

4 Ožiaragis

Ožiaragiai laikomi darbščiausiu Zodiako ženklu. Jie turi aukštų karjeros tikslų ir padarys beveik viską, kad juos pasiektų - įskaitant ir tai, kad praleis laiką per šventes su draugais ir šeima.

Galbūt jie sąmoningai nekenkia savo artimiesiems, bet Kalėdų Senelis vis tiek įžvelgia jų valdingą požiūrį.

"Yra svarbesnių dalykų nei meilė ir valdžia, - pažymi aiškiaregė ir astrologė Emily Newman.

"Dėl valdžios troškimo jie užsidaro nuo empatijos ar dosnumo".

3 Avinas

Beveik visiems šventės kelia stresą ir jie pykstasi su savo šeima, tačiau būtent dėl ugningų avinų savanaudiško nesugebėjimo prikąsti liežuvio nors vieną dieną jie gali gauti anglies gabalą į savo kojinę.

"Tikriausiai agresyviausias ir konfliktiškiausias Zodiako ženklas, todėl nenuostabu, kad Avinai atsidūrė Kalėdų Senelio neklaužadų sąrašo viršuje", - dalijasi Klarė.

"Jie yra linkę pradėti audringus ginčus ir kelti scenas, kai jaučia, kad jų autoritetui gresia pavojus."

2 Liūtas

Tikriausiai žinote Liūtą kaip savimi pasitikintį, vakarėliuose besilinksminantį Zodiako gyvūną. Tai puikios savybės, jei jums reikia, kad šventiniame vakarėlyje viskas vyktų sklandžiai, tačiau labai dažnai Liūtui trukdo jo ego.

"Valdomi Saulės, visatos centro, Liūtai yra linkę būti arogantiški ir trokštantys dėmesio, - sako Klarė.

"Nors iš pažiūros tai gali būti juokinga, jų nuolatinis poreikis būti dėmesio centre gali paskatinti juos dalyvauti gana negarbingoje veikloje."

Ir nemanykite, kad Kalėdų Senelis palankiai žiūrės į per daug išgertus gėrimus per biuro šventinį vakarėlį ar kažkieno pasakojimą per kalėdinę vakarienę.

1 Skorpionas

Skorpionus valdo Plutonas, destrukcijos planeta, pastebi Klara.

Yahia aiškina, kad dėl to jie yra pavydūs, kerštingi, linkę kontroliuoti ir nesugeba atsiverti žmonėms - visos šios savybės neleidžia jiems atsidurti gražių žmonių sąraše.

Jų sudėtingumo priežastis yra ta, kad jie iš tikrųjų yra emocinis vandens ženklas.

Tačiau jų baimė pasitikėti kitais užgožia bet kokį jautrumą ir verčia juos skaudinti žmones.

"Gerbti save ir išlaikyti savo orumą yra vienas dalykas, o duoti kam nors pamoką - visai kas kita", - apie piktąją Skorpiono pusę sako Newmanas.

Nė vienas ženklas taip gerai nesugeba išsisukti nuo atsakomybės už savo blogą elgesį.

"Skorpionai patiria didžiulį džiaugsmą būdami visaip neklaužados. Bet kodėl? Paprasčiausiai todėl, kad gali", - sako Bennet.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder