Kurie Zodiako ženklai dažniausiai sako tik tiesą?

Akivaizdu, kad skirtingi Zodiako ženklai pasižymi nevienodomis savybėmis. Šįkart astrologai atskleidė, kurie iš jų dažniausiai sako tiesą. Kurie Zodiako ženklai dažniausiai sako tik tiesą?

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Žmonės, gimę po Liūto ženklu, yra sąžiningi su savo draugais ir šeima. Jie gali padėti iškilus bet kokioms bėdoms. Pasak astrologų, galite drąsiai pasitikėti šio ženklo atstovu ir patikėti jo žodžiais.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Kadangi turi stiprų teisingumo jausmą, žmonės, gimę po Skorpiono ženklu, yra daugelio vertinami ir mylimi. Jie stengiasi bet kokia kaina padėti savo artimiesiems. Skorpionai netoleruoja apgavystės. Jie mieliau renkasi karčią tiesą, o ne saldų melą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis yra galingas Zodiako ženklas, todėl dažniausiai jo atstovai pasižymi stipraus lyderio savybėmis. Šie žmonės išsiskiria teisingumo jausmo ir sąžiningumu, kurį rodo kitų žmonių atžvilgiu. Astrologai pažymi, kad Jaučiai neapsiriboja vien tiesa apie kitą žmogų. Jie taip pat gali drąsiai pasakyti tiesą apie save.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Astrologai sako, kad nėra sąžiningesnio ir labiau atsidavusio žmogaus už tą, kuris gimė po Vėžio ženklu. Jis visada duoda nuoširdžių patarimų. Be to, Vėžys artimiesiems dažnai padeda atsikratyti abejonių ir dilemų. Vėžiai žino tiesos vertę ir tikisi, kad kitas žmogus bus visiškai sąžiningas su jais.

Nemeluoja  © 123rf.com / nuotr.

 

Sidebar placeholder