Kurie Zodiako ženklai gali rizikuoti, o kurie – ne?

Kaip kiekvienas Zodiako ženklas sugeba sudėtingose situacijoje, kiek jame yra drąsos ir ryžto rizikuoti, atskleidžia horoskopas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas sunkiai atsispiria norui rizikuoti, tačiau darbe jis visada rodo atsargumą, nugali savo nekantrumą ir laukia tinkamesnės progos. Meilės reikaluose šio Zodiako ženklo atstovai elgiasi kiek kitaip. Romantiškuose santykiuose Avinas net nebando savęs kontroliuoti, tada jis būna labai meilus ir energingas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis visada gali atsispirti bet kokiai pagundai, nes yra nepaprastai dėmesingas ir atsargus. Vienintelis dalykas, kuris galėtų paskatinti Jautį neapgalvotam poelgiui, – tai žavesys žmogaus, kurį jis įsimylėtų iš pirmo žvilgsnio, tačiau taip nutinka itin retai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai lengvai atsisako rizikingų pasiūlymų, nes avantiūrizmas nėra jiems būdingas. Taip pat ir meilės sferoje.. Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu nėra iš tų žmonių, kuriems rūpi gilūs ir ilgalaikiai emociniai santykiai. Todėl jie verčiau atsitrauks, bet nerizikuos įklimpti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Iš prigimties jautrus ir meilus Vėžio ženklo vyras sunkiai atsispiria pagundoms ir vilionėms, o moterys elgiasi kitaip. Vėžio ženklo damos būna tokios ištikimos ir atsidavusios savo partneriui, kad niekada nerizikuos santykiais dėl trumpalaikio romano.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai retai pasiduoda pagundoms. Liūtui labai svarbu yra jo reputacija. Meilės santykiuose Liūtas stengiasi išlaikyti ramybę, tačiau jei kas nors gali jį sužavėti, jis neprieštaraus ir neslopins savo jausmų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nors iš pažiūros taip neatrodo, tačiau Mergelė yra pasirengusi bet kokiai rizikai, ypač versle. Šio Zodiako ženklo atstovai visada turi pasiruošę atsarginį planą B, todėl jokia netikėta situacija jų nenustebina.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Nepaisant savo ramumo ir santūrumo, Svarstyklės nemoka atsispirti savo potraukiui rizikuoti. Paprastai jos elgiasi racionaliai, tačiau kai kuriose situacijose šio Zodiako ženklo atstovai ryžtasi surizikuoti, nors supranta, kad tai nieko gero jiems neduos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas nevengia rizikos. Galima sakyti, kad jis jos tiesiog ieško. Avantiūros suteikia jam gyvybingumo. Nepaisant to, šio Zodiako ženklo atstovai gali būti labai atsargūs, nes jų savikontrolė ir aistra gyvenimui verčia juos elgtis racionaliai. Skorpionai niekada nerizikuos, kol neįvertins visų galimų pasekmių.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Po Šaulio ženklu gimęs vyras rizikuoja visada ir visur. Ši jo rizika neturi ribų. Darbe jis įvaro save į tokias pavojingas situacijas, kad kartais jose pats pasimeta. Tiesa, jis gali paskutinę minutę staiga sustoti ir viską apgalvoti, tačiau taip būna retai. Tą patį galima pasakyti apie romantiškus santykius – Šaulys niekada neatsispiria pagundai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Nuskambės keistai, bet, nepaisant viso jo atsargumo, Ožiaragis mėgsta riziką. Jis ištikimas savo sielos draugui, bet jei jo širdį užvaldys kažkas kitas, jis nesipriešins ir nebesuks sau galvos dėl savo antrosios pusės ir jos jausmų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis visada atrodo ramus ir neišvedamas iš tiesaus kelio. Iš tikrųjų viskas, apie ką jis svajoja ir ko siekia, būna susiję su rizika. Jo antroji pusė turėtų tą visą laiką prisiminti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų atveju viskas priklauso nuo jų nuotaikos. Kai šio Zodiako ženklo asmenys trykšta energija, jie būna pasiruošę viskam. Kai juos apima melancholija, jie tampa abejingi, apatiški ir niekuo nesidomi. Vienintelė galima situacija, kai Žuvys neatsispirs pagundai rizikuoti – nelaimingi santykiai su partneriu.

alfa.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder