Kuriems Zodiako ženklams labiausiai reikia kitų žmonių dėmesio

Kiekvienam žmogui, vienaip ar kitaip, reikia aplinkinių, bet labiausiai artimų žmonių dėmesio. Tačiau kiekvienam reikia skirtingo dėmesio, kai kurie griebiasi manipuliacijų, norėdami sulaukti maksimalaus mylimojo dėmesio.

Kiti, priešingai, vengia dėmesio ir labiau mėgsta būti vieni su savo mintimis ir samprotavimais.

Iš šio Zodiako ženklų reitingo sužinosite, kas labiausiai nori atsidurti dėmesio centre, o kam mažiausiai rūpi kitų nuomonė.

I. LIŪTAS

(07 23–08 23)

Logiška, kad būtent šis ženklas bus pirmoje vietoje. Juk Liūtas iš prigimties yra lyderis, todėl reikalauja maksimalaus dėmesio. Žinoma, yra išimčių, kurie nenori tokio didelio dėmesio. Tačiau dauguma šio Zodiako ženklo atstovų žino, ką su visu tuo reikia daryti ir todėl tampa lyderiais, įgyja pasitikėjimo bei pritraukia aplinkinių dėmesį.

II. ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šis ženklas nemėgsta būti nuošalyje, jam reikia auditorijos, kuri palaikytų jo požiūrį ir mokėtų išklausyti. Taip jie jaučiasi reikalingi ir reikšmingi kitų žmonių gyvenime. Todėl Šaulys daro viską, kad pelnytų daug dėmesio, ir tam net būna pasiruošęs panaudoti visą savo žavesį.

III. AVINAS

(03 21–04 20)

Čia yra prieštaravimų. Viena vertus, Avinas nesidžiaugia dėmesiu, jei norint jį gauti reiktų kažkam nusileisti. Kita vertus, Avinas trokšta visapusio aplinkinių dėmesio ir visiško jo lyderystės pripažinimo. Avinas mano, kad viskas sukasi aplink jį ir jis tarsi magnetas turi pritraukti visų dėmesį.

IV. SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šis ženklas mėgsta, kad jam rodytų dėmesį, ir jei jūs to nedarote, pasiruoškite susitikimui su nusivylusiu ir piktu Skorpionu. Jis bus nepatenkintas jūsų elgesiu ir netgi bus supykęs ant jūsų. Kad taip neatsitiktų, pabandykite Skorpionui skirti pakankamai dėmesio.

V. JAUTIS

(04 21–05 20)

Šis ženklas sulaukia dėmesio, rodydamas savo pasiekimus ir fizines savybes. Dažnai, norėdami pritraukti dėmesį, jis netgi pasirengęs atskleisti savo ar kažkieno paslaptį. Šiam ženklui tiesiog reikia aplinkinių žmonių dėmesio ir jis visais būdais stengsis jį gauti.

VI. SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės iš prigimties nemėgsta dėmesio. Bet būna, kad jos sukuria kitą save ir bando jį išpopuliarinti. Tik tada šis ženklas džiaugiasi visuotiniu savo „alter ego“ dėmesiu.

VII. ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šis ženklas mano, kad jam patinka kitų dėmesys, tačiau tuo pačiu bando greitai pasislėpti asmeniniame pasaulyje nuo smalsių akių. Vienintelis atvejis, kai Žuvims patinka dėmesys, tada, kuomet jos skundžiasi savo sunkiu gyvenimu ir nuolatinėmis problemomis.

VIII. VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šiam ženklui pakanka jo antrosios pusės ar šeimos dėmesio. Ir jei jis to užsimanys, jis greičiausiai bandys pritraukti kitų dėmesį atviru drabužiu ir gundymu. Bet jam ne taip dažnai ir daug reikia aplinkinių dėmesio.

IX. VANDENIS

(01 21–02 19)

Šiam ženklui įprastas dėmesys nėra ypač svarbus. Tačiau jei jam skiria dėmesį žmonės, kurie pritaria jo požiūriui į gyvenimą, tuomet Vandenis nuo tokio dėmesio jaučia malonumą. Dažnai tokie žmonės mėgsta sakyti kalbas mitinguose, nes viduje jie yra maištininkai.

X. MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šis ženklas bando likti šešėlyje ir nepritraukti daug dėmesio. Jis slėpsis iki paskutinio, o jei kas ištrauks jį į šviesą, tada Mergelė dėl to nebus labai patenkinta, patikėkite.

XI. DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šiam ženklui nelabai rūpi, ar jam skiriama daug dėmesio, ar ne. Juk jis yra mėgstantis bendrauti ir jam patinka naujos pažintys, todėl Dvyniai yra įsitikinę, kad kam jų prireiks, tie juos ir pastebės.

XII. OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šiam ženklui visiškai nereikia skirti dėmesio. Jis žino, ko yra vertas ir ko nusipelnė. Tačiau būna atvejų, kai Ožiaragis atskleidžia visus savo įgūdžius ir galimybes, o tada aplinkiniai negali atsispirti ir skiria jam visą savo dėmesį. Dažnai nutinka taip, kad dieną Ožiaragis darbe būna nepastebimas, o vakare neįmanoma nuo jo atitraukti akių, nes jis tampa kompanijos siela.  

Raktažodžiai
Sidebar placeholder