Kurių 3 Zodiako ženklų penktadienio horoskopai yra geriausi

Praėjus Mėnulio pilnaties užtemimui Skorpione, astrologiniai vandenys ėmė slūgti, todėl pradeda atsirasti daugiau aiškumo. Tai padeda suvokti, ką reikia keisti savo gyvenime ar net savyje.  

Kosmosas šiandien yra aktyvus ir lydi Dvynių sezono pradžią, kuri suteikia naujų galimybių ir stimulo Dvynių, Vandenio ir Šaulio zodiako ženklams.  

Pastarosiomis savaitėmis į paviršių iškilo temos, susijusios su savigarba, verte, kompromisais, pusiausvyra ir net intymumu, ir visa tai yra dalis didesnio paveikslo, kuris vis labiau ryškėja.  

Dvynių sezonas atkeliauja tam, kad išsklaidytų bet kokias abejones ar neryžtingumą žengti pirmyn į savo likimą.  

Tai leidžia jums apgalvoti dalykus iki galo, susidomėti galimybėmis, kurios anksčiau kėlė baimę, ir priimti pasirinkimo galią savo gyvenime.  

Šiandien pradedi apsispręsti rašyti savo istoriją ir gyventi ne pagal kieno nors kito, o pagal savo taisykles.  

Archyvų nuotr.

1. Dvyniai  

(gegužės 21 d. - birželio 20 d.) 

Atėjo jūsų laikas spindėti. Saulei persikėlus į Jūsų ženklą, prasideda Jūsų sezonas, o tai reiškia, kad visus metus tai yra Jūsų gimtadienis.

Saulės sugrįžimas yra galingas metas pasireiškimams ir veiksmams, kuriais įgyvendinate net pačias drąsiausias savo svajones.

Judėdami metų pradžioje pastebėjote, kad tam tikri dalykai, susiję su jumis ar net gyvenimu, yra neatpažįstami. Vyko procesas, kurio metu susipažinote su šia atnaujinta savo versija ir netgi įvertinote, kas dabar tinka jūsų gyvenime.

Dauguma jų buvo neįtikėtinai teigiami, tačiau tai nereiškia, kad vis dar nėra pereinamojo laikotarpio, kuris yra transformacijos, kurią išgyvenate nuo praėjusių metų užtemimų ciklo, įvykusio jūsų ženkle ir jūsų poliariniame Šaulio ženkle, dalis.

Dėl to šie metai tapo manifestacijos metais, nes matote augimo, kurį išgyvenote, poveikį. Šis Dvynių sezonas jums nepaprastai svarbus.

Tai momentas, kai į savo gyvenimą priimsite kitą ramybės etapą, nes išsigydėte daugybę sužeidimų, kurie tam trukdė.

Taip pat nusprendžiate, kad didelė šios ramybės dalis yra gyventi pagal savo sąlygas, nesvarbu, ar žmonės su tuo sutinka, ar ne, o tai reiškia, kad taip pat žengsite į visiškai naują laisvės lygį. Mėgaukitės ja.  

Archyvų nuotr.

2. Vandenis  

(sausio 20 d. - vasario 18 d.) 

Pasinaudokite šiandiena tam, kad įsitikintumėte, jog gynėte save, ypač kalbant apie žmones ar situacijas iš praeities, kurios privertė jus suabejoti savo verte ar tiesa.

Merkurijus Dvyniuose yra čia tam, kad padėtų jums atrasti savo tikruosius jausmus, o tada juos išsakyti, kad galėtumėte už save pakovoti, o ne tiesiog kažką palikti ramybėje.

Dėl savo prigimties matyti toliau nei tik šią akimirką dažnai tikite, kad viską tiesiog sutvarkys laikas.

Tačiau kartais reikia pasisakyti ne tik už save, bet ir už gyvenimą, kurį norite gyventi, nes būtent tai padės jį sukurti.  

Archyvų nuotr.

3. Šaulys  

(lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.) 

Saulė, prisijungusi prie retrogradinio Merkurijaus Dvyniuose, daug dėmesio skirs jūsų romantiškiems santykiams.

Tai nėra nauja tema, nes Žuvys nuo balandžio mėnesio aktyvina jūsų namus ir šeimą.

Saulė simbolizuoja išorinį veiksmą ir pokyčius, todėl Dvyniuose ji suteiks jums galimybę žengti žingsnius, kurių jau kurį laiką jaučiate poreikį imtis.

Tačiau Merkurijus rodo, kad yra kažkas, dėl ko anksčiau susitarėte ar ką nustatėte, ir dabar, prieš imdamiesi šių veiksmų, turite tai peržiūrėti.

Kadangi Merkurijus vos po kelių dienų persikels į Jaučio ženklą, tai reiškia, kad turite nedaug laiko pasinaudoti šia energija.

Nepamirškite, kad visada galite rinktis, nuspręsti kitaip, kalbant apie romantiką, ir tai gali būti sudėtingiau.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder