Kurių Zodiako ženklų atstovės mėgsta gyventi iš vyro kišenės?

Astrologai sudarė Zodiako ženklų, kurių atstovės mėgsta gyventi iš vyro kišenės, sąrašą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovės sąmoningai ieško turtingų vyrų, su kuriais galėtų sau leisti nedirbti. Šioms damoms patinka rūpinimasis ir dėmesys, todėl jos nori nieko neveikti. Tačiau jos žino pinigų vertę, moka užsidirbti savarankiškai, tik pastarojo dalyko daryti tikrai netrokšta. Jei jos gaus galimybę gyventi vyro sąskaita, tikrai tuo pasinaudos.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo atstovės slėpsis už savo vyro nugaros tik tuo atveju, jei tikrai jį mylės. Jos yra pasirengusios priimti dovanas iš visų, bet tik tada, jei šios dovanos joms patinka. Verta paminėti, kad moterys, gimusios po Vėžio ženklu, nesuteiks melagingų vilčių ir nieko nežadės. Jos nedelsdamos paaiškins visas žaidimo taisykles.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šios moterys mielai gyventų kitų sąskaita, tačiau ne visada joms suteikiama tokia galimybė. Šiuo atžvilgiu jos nuo vaikystės mokosi užsidirbti pačios. Tačiau jos nepraranda vilties susirasti vyrą, kuris galėtų jas aprūpinti. Jos gali tapti nuostabiomis namų židinio saugotojomis, nes tai yra jų tikslas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovės visiškai nemoka dirbti. Paprastai jos nuo mažens mokomos, kad būtent vyras turėtų būti šeimos maitintojas, o moterys „tiesiog turi būti gražios“. Dažniausiai Mergelės ženklo atstovės susilaukia vaikų ankstyvame amžiuje, kad galėtų juos ugdyti, o jų sutuoktiniai dirba šeimos labui.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių ženklo atstovės iš pradžių būna savarankiškos, jos moka užsidirbti. Tačiau jei jų gyvenimo kelyje pasitaiko tinkamas vyras, jam leidžiama būti pirmuoju ir geriausiu, įskaitant materialinius dalykus. Šios moterys mėgsta prabangą ir komfortą, todėl gyvens kito sąskaita, jei viskas atitiks jų keliamus reikalavimus. 

Sidebar placeholder