Kurių Zodiako ženklų moterys yra neištikimiausios?

Vieniems neištikimybė yra sunkiai priimamas sprendimas. O kitiems neištikimybė įprasta kaip kavos puodelis ryte. Sužinokite, kurių Zodiako ženklų moterys yra pačios neištikimiausios.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio moterys linkusios stipriai įsimylėti ir po to  staiga atvėsti savo esamo partnerio atžvilgiu.

Šios moterys jaučia silpnybę naujiems pasimatymams ir netikėtiems pasiūlymams.

Jos pačios vargu ar ieškos nuotykių, tačiau į netikėto romano pasiūlymą atsilieps palankiai.

Tuo pačiu metu jos yra labai pavydžios ir sunkiai suvokia partnerio išdavystės galimybę, o tai tik patvirtina senovinę išmintį, kad labiausiai įskaudina tos savybės, kurias žmogui savyje sunkiausia pripažinti.

Archyvų nuotr.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo moterys yra neištikimos ir iš jų to tikisi visi. Lengvabūdiškumas, nenuspėjamumas, nuolatiniai pokyčiai prisideda prie neištikimybės galimybės.

Jausmai įsiliepsnoja ir išnyksta tik dėl šioms moterims žinomų priežasčių. Tuo pačiu metu Svarstyklės nepatirs stipraus gailesčio – taip atsitiko, jos persigalvojo, jausmų nebėra.

Tačiau nereikėtų liūdėti – viskas gali lengvai pasikeisti į priešingą pusę, ir Svarstyklės sugrįš pas laikinai užmirštus partnerius, tarsi nieko nebūtų atsitikę.

 

 

Archyvų nuotr.

 

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo moterys gali patekti į aistros sūkurį tikrai netikėtai.

Jų išdavystė yra fiziniai impulsai, kurių, jų manymu, nereikia riboti, nes „mes gyvename tik vieną kartą“ ir „kodėl gi ne“.

Šios moterys taip pat greitai gali perdegti ir prarasti susidomėjimą. Ir po neištikimybės jos ramiai grįš pas senus, patikimus partnerius. Ir jos tikės, kad nieko neįvyko, nes širdyje jos visada buvo ištikimos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių ženklo moterys taip pat garsėja kaip neištikimos. Jos greitai užsidega, greitai atvėsta, keičia savo norus ir įgeidžius – deja, tai turi įtakos ir jų asmeniniam gyvenimui.

Dvynių moterys gali dalyvauti net keliuose santykiuose vienu metu ir tikėti, kad viskas labai gerai, jos tiesiog negali apsispręsti.

Sidebar placeholder