Kvietimas pasidalinti buvo išgirstas

Neseniai LNK televizijos eteryje nuskambėjusiame „Maisto banko" paramos koncerte „Pasidalink" šios organizacijos veiklai surinkta daugiau nei 200 tūkst. eurų.

Tai didžiausia kada nors žiūrovų suaukota suma per visus vienuolika šios organizacijos paramos koncertų televizijos eteryje.

Iki šiol nuo 2012 metų LNK ir „Maisto banko" organizuojamuose labdaros koncertuose jau paaukota beveik 1,4 mln. eurų, kurie leido stokojantiems išdalinti beveik 21 milijoną porcijų, arba daugiau nei 10,5 tūkst. tonų maisto.

Tiesiogiai iš koncertų salės „Compensa" transliuojamame renginyje dalyvavo 1500 „Maisto banko" savanorių. Žiūrovus aukoti skatino renginio vedėjai Indrė Kavaliauskaitė ir jau vienuoliktus metus prie „Maisto banko" koncerto vedėjų vairo stovintis Rolandas Vilkončius.

Gražiausias savo dainas LNK televizijos žiūrovams dovanojo Andrius Mamontovas, Merūnas Vitulskis, Inga Jankauskaitė, Vidas Bareikis, grupės „The Roop" ir „Saulės kliošas".

Išskirtiniais pasirodymais džiugino ansamblis „Lietuva" ir ansamblis „Jazz Island", kuris atliko jautrią „Eurovizijos" nugalėtojų dainą „Stefania".

Paramos vakaro metu žiūrovai galėjo išgirsti „Maisto banko" pagalbos sulaukiančių žmonių istorijas. Šie metai organizacijai ypatingi: pagalba teikiama ne tik 170 000 sunkiau gyvenančių Lietuvos žmonių, bet ir nuo karo į Lietuvą pabėgusiems ukrainiečiams.

„Maisto bankas" viena iš nedaugelio organizacijų savo paramą maistu nukreipianti ir tiesiai į karo niokojamą Ukrainą. Pagalba siųsta Charkovo, Černigovo, Dnipro, Odesos, Kijevo regionuose gyvenantiems žmonėms.

Padėkos „Maisto bankui" ir organizaciją remiantiems Lietuvos žmonėms skriejo ir iš šių vietovių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder