Laima Andrikienė

Laima Andrikienė patikėtų net rožiniais drambliukais

„Naujoji Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkė Laima Andrikienė sako tikinti, kad Lietuvą spaudžiančiai Kinijai bus pritaikytos sankcijos. Kažin, jei kas nors pažadėtų, kad Kinijos komunistus nuvers būrys gerai treniruotų rožinių drambliukų, Andrikienė irgi patikėtų?“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Konservatorių atstovai, vos tik kažkuriam iš jų atitenka Užsienio reikalų komiteto pirmininko postas, iškart praranda ryšį su realybe.

Anksčiau pirmininku buvo Žygimantas Pavilionis, tikėjęs, kad yra diplomatijos pasaulio bamba. Andrikienė lyg ir kuklesnė, bet taip pat linkusi painioti svajones su realybe.

Vakar ji rimtu veidu pareiškė, kad Europos Komisijos kreipimasis į Pasaulio prekybos organizaciją dėl Kinijos spaudimo Lietuvai yra labai svarbus.

Kinija esą sulauks sankcijų, Europos Sąjunga gal net neįsileis kai kurių jos prekių.

Ech, ponia Andrikiene, negi jūs vakar gimusi? Rimtai manote, kad ES atsisakys Kinijos prekių?

Arba kad Kiniją išgąsdintų kokie nors PPO veiksmai? Jei komiteto pirmininkė tikrai tuo tiki, reiškia, ji patikėtų bet kuo.

Kas nors Vakaruose galėtų pasakyti, kad Kiniją nubaus rožiniai drambliukai, teletabiai, arba ufonautai - Andrikienei viskas „sueitų".

Sidebar placeholder