Laima Vaikulė atskleidė Sofijos Rotaru reakciją į prasidėjusį karą: „Žinau daug dalykų“

(6)

Garsi dainininkė Laima Vaikulė prabilo apie bendravimą su Sofija Rotaru. Ji taip pat paneigė gandus, kad su atlikėja nedraugauja.

"Mes bendravome tik kartą per karą. Tada Sofija - ji tokia ... Aš ją labai myliu. Ji labai miela. Ją kažkaip labai supa šeima, ji gyvena joje. Man atrodė, kad jai niekas nereikalingas, tik jos šeima", - laidos "И грянул Грэм" eteryje pasakojo S. Vaikulė.

Pasak dainininkės, Rotaru turi mažai poreikio bendrauti su kitais žmonėmis. Tačiau Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, L.Vaikulė jai vis vien paskambino.

"Kai prasidėjo karas, paskambinau ir mes su ja pasikalbėjome. Ji tiesiog, buvo baisios būklės dėl viso to", - pasakojo L. Vaikulė.

Paaiškėjo, kad ji artimai bendravo su Rotaru. Dainininkė sakė, kad apie dainos "Chutorianka" atlikėją žino labai daug. Tačiau Rotaru taip pat daug žino apie L. Vaikulę.

"Mes palaikome gana artimus santykius, aš daug žinau apie ją, o ji daug žino apie mane", - sakė dainininkė.

S. Rotaru pozicija dėl karo Ukainoje

S. Rotaru nepasisakė dėl Rusijos Federacijos prieš Ukrainą pradėto plataus masto karo. Dainininkė nepasmerkė Putino režimo.

Tačiau instagrame ji vis dėlto skelbia nuotraukas, kuriose matyti Rusijos agresijos padariniai.

Taip pat pasklido gandai, kad Rotaru tyliai aukoja Ukrainos kariuomenei. Pasak dainininkės draugo, ji nenori viešinti karo, todėl tyli.

Po Kachovkos užtvankos susprogdinimo Rotaru reagavo. Ji socialiniame tinkle paskelbė nuotrauką.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder