Liepos Mondeikaitės premjera „Baigiasi laikas“: pirmą kartą sutiko nusifilmuoti ir atlikėjos vyras

Užbaigusi intensyvų vasaros koncertų turą su gyvo garso grupe, atlikėja Liepa Mondeikaitė pristato naują savo kūrinį „Baigiasi laikas“ ir dainos vaizdo klipą, kuriame pirmą kartą sutiko nusifilmuoti ir atlikėjos vyras Evaldas.

„Tai daina apie išsiskyrimą, apie bandymus lipdyti santykius ir tą galutinį tašką – suvokimą, kad viskas, laikas išeiti.

Daina „Baigiasi laikas“ yra tarsi gyvenimiška istorija, kurią išgyvena daugelis porų, tai situacijos, kuriose atsiduriame kiekvienas iš mūsų, kai rutina užgožia net gražiausias emocijas ir dviejų žmonių, kaip poros, laikas baigiasi“, – naujausią savo dainą pristato atlikėja Liepa.

Idėją, kaip atrodys dainos vaizdo klipas, atlikėja patikėjo režisieriui-operatoriui Aurimui Šidiškiui, kuris yra kūręs muzikinius klipus garsiausioms Lietuvos muzikos žvaigždėms.

„Susitikus aptarti būsimo klipo detalių, Aurimas pasiūlė, kad vietoj aktorių, šiame klipe turėtume nusifilmuoti mudu su vyru. Man tai buvo didelis iššūkis, nes aš žinojau, kad mano vyras nemėgsta rodytis viešai ir galvojau, kad filmuotis klipe nesutiks nė už ką. Labai jaudinausi prieš jam pasakydama apie tokį režisūrinį sprendimą.

Grįžusi namo pokalbį su Evaldu pradėjau labai iš toli, sakiau, kad jam reikėtų nusifilmuoti labai nedaug, kad gal labiau jį filmuosime tik iš nugaros, mūsų namuose ir kad viskas labai greitai baigsis.

Ir buvau be galo nustebusi, kai jis sutiko“, – šypsosi Liepa, prisiminusi, ją pačią maloniai nustebinusią akimirką. Tačiau atlikėja pripažįsta, kad turėjęs būti trumpu, vyro vaidmuo klipe neplanuotai išsitęsė.

„Klipą filmavome Kaune, keitėme daug lokacijų, tad viskas gerokai užtruko. Evaldui ne tik teko suvaidinti daugelyje scenų, bet ir filmavimo metu iš Kauno parlėkti į Vilnių, pavedžioti mūsų šunį ir po to sugrįžti atgal į Kauną užbaigti filmavimą“, – vyro krikštą filmavimo aikštelėje prisimena atlikėja ir sako, kad dainą ir klipą turėtų lydėti sėkmė, nes kūrimo procese buvo daugybė gera žadančių ženklų. 

Filmavimo komandą vos po skambučio geranoriškai priimdavo skirtingų lokacijų šeimininkai, į kurias patekti ne taip paprasta, o istorinį butą, kuriame buvo filmuojamos pagrindinės scenos, filmavimo dieną įtraukė į UNESCO paveldo sąrašą.

Liepa sako, kad šis klipo filmavimas dėl kelių kuriozinių situacijų įstrigo ir jai pačiai, kai sėdus už išskirtinio, retro automobilio vairo netikėjai iš jaudulio išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, arba prisiminus bauginančią akimirką, kai teko peržengti savo aukščio baimę ir vienoje scenoje filmuotis ant daugiabučio stogo atbrailos.

Dainininkė atvira, filmuotis su vyru jai buvo labai gera. Nepaisant to, kad daina apie išsiskyrimą, vaizdo klipe netrūksta jaukių ir mielų scenų, kuriose galima išvysti ir poros bučinius, ir mielus apkabinimus.

„Buvo viena scena, kurioje turėjome imituoti poros ginčą, galvojome ar sugebėsime ją suvaidinti prieš kameras, tačiau dirbome su profesionalų komanda, kuri atrado puikų režisūrinį sprendimą, kaip perteikti emocijas be perspaustų vaidybinių scenų“, – pasirinkta kūrėjų komanda ir jaukia filmavimo atmosfera džiaugiasi L. Mondeikaitė- Norkevičienė ir priduria, kad tai tikrai ne paskutinis jos ir Aurimo Šidiškio bendras darbas.

Beje, atlikėja intriguoja, kad klipo pabaiga yra nenuspėjama kaip ir santykių kryžkelėje atsidūrusių porų istorijos.

Liepa pripažįsta, kad besifilmuojant šiame klipe, jų šeimoje gimė nauja santykių taisyklė – jiedu su Evaldu pradėjo daugiau dėmesio skirti vienas kitam, o laiką, kurį anksčiau praleisdavo naršydami telefone nuo šiol skiria atviriems pokalbiams ir dienos įspūdžių aptarimui.

„Rutina yra didžiausias santykių žudikas“, – tiki Liepa ir sako, kad poroje svarbu nenutolti, girdėti vienas kitą ir kuo daugiau bendrauti.

Dainą „Baigiasi laikas“ atlikėjai sukūrė vienas žymiausių kompozitorių Lietuvoje Vytautas Bikus ir Paulius Vaicekauskas.

„Parašyti man dainą Vytauto buvau prašiusi jau seniai ir kai jis mane pasikvietė į savo studiją parodyti šio kūrinio, supratau, kad čia būtent tai, ko norėjau, apie ką jam pasakojau ir ką svajojau ištransliuoti klausytojams“, – dainos atsiradimo istoriją pasakoja Liepa ir priduria, kad jai patinka dirbti su skirtingais kompozitoriais, pažiūrėti kaip jie mato jos, kaip atlikėjos, galimybes, patinka eksperimentuoti ir kaskart atrasti naujų spalvų savo muzikiniame stiliuje.

Atlikėja Liepa atvirauja, kad po šios premjeros, jos klausytojų laukia ir daugiau muzikinių naujienų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder