Madonna rėžė kritikams: nustokite vertinti mano "Grammy" išvaizdą - tai liguista neapykanta moterims

Madonna: nustokite vertinti mano "Grammy" išvaizdą... Tai pašaipa iš amžiaus ir liguista neapykanta moterims.

Instagram

Madonna atkeršijo neapykantos kurstytojams, kurie šaipėsi iš jos veido išvaizdos "Grammy" apdovanojimų metu... Ji sako, kad tai žemina ir kvepia Mizoginija (neapykanta arba stiprus neigiamas nusistatymas moterų atžvilgiu).

Popmuzikos žvaigždė antradienį paskelbė ilgą pasisakymą socialiniuose tinkluose, kuriame atkreipė dėmesį į juokelius, sklidusius internete per "Grammy" apdovanojimus, kai ji pristatė Kim Petras ir Samą Smithą prieš jiems atliekant "Grammy" laimėjusią dainą "Unholy".

Madonna sako, kad žmonės, vertinantys jos fizinę išvaizdą, sutelkia dėmesį ne į tą dalyką - Kim buvo pirmoji translytė moteris, atlikusi "Grammy" apdovanojimuose - ir sako, kad nuotraukas "su ilgo objektyvo fotoaparatu padarė spaudos fotografas, kuris iškreiptų bet kurio žmogaus veidą!!!".

Ji sako, kad tai tik naujausias pavyzdys, kaip ji "atsidūrė amžiaus rasizmo ir neapykantos moterims, kuri persmelkia pasaulį, kuriame gyvename, šviesoje".

64-erių Madonna sako, kad visi, kurie daro išmintingus pokštus, yra didesnės problemos dalis...

Ji sako, kad mūsų visuomenė atsisako priimti moteris, vyresnes nei 45 metų, ir jaučia poreikį bausti moteris, kurios, kaip ir ji, turi stiprią valią, yra darbščios ir drąsios.

Madonna išties įsižeidė... sakydama, kad niekada neatsiprašinėjo dėl to, kaip atrodo ar rengiasi, ir tikrai neketina to daryti dabar.

Nors daugiausia įžeidinėjimų svaidėsi "Twitter" vartotojai, Madonna priduria, kad ...

"Žiniasklaida mane žemina nuo pat mano karjeros pradžios, tačiau suprantu, kad visa tai yra išbandymas, ir džiaugiuosi galėdama pasidaryti takelį, kad visoms moterims, gyvenančioms po manęs, ateinančiais metais būtų lengviau."

Nesitikėkite, kad Madonna vengs kamerų, ilgų objektyvų ar kitų...

Ji sako, kad tikisi dar daug metų elgtis šokiruojančiai, peržengs ribas, pasipriešins pavyduoliams ir džiaugtis gyvenimu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder