Mantas Bendžius pristato dainą ir nustebina nauju savo talentu

(1)

Mantas Bendžius pristato vasarišką dainą „Vakarėja“ ir vaizdo klipe atskleidžia iki šiol plačiai nedemonstruotą šokėjo talentą. Nuotaikingame ir dinamiškame vaizdo klipe tarsi amerikietiškame miuzikle itin profesionaliai sujungtas dainavimas ir šokis.
 

Įdomiausia, kad Mantas prisipažįsta miuziklo šokio judesių specialiai niekad nesimokęs. „Ir išvis jokiais šokiais profesionaliai nesidomėjau. Teko tik aktoriniame prisiliesti prie skirtingų stilių, kad bent pagrindus suprasčiau“, – sako jis.

Vaizdo klipe jo plastiškumas nustebins ne vieną, bet dainininkas kuklinasi ir net nelaiko savęs šokėju. „Bet, kad ne medis esu, irgi suprantu“, – nusišypso ir priduria, kad labai mėgsta su draugais šokti klubuose, iš ten ir visa patirtis.

Vaizdo klipe „Vakarėja“ šokį Mantas kūrė drauge su choreografu Luku Lipnicku. Prieš filmavimą jie skyrė laiko vietos apžiūrai ir repeticijai. „Filmavimas vyko name, todėl svarbiausia buvo grakščiai įsipaišyti aplinkoje, nekliūti už baldų, neapversti stiklinės su vandeniu, nieko nesudaužyti.

Reikėjo apgalvoti savo veiksmus, bet tuo pačiu norėjosi ir spontaniškumo, improvizacijos. Tikiuosi, pavyko suderinti šiuos du sunkiai sutariančius dalykus. Jaučiau gerą nuotaiką, norėjau šokiu ir daina ją perteikti“, – pasakojo Mantas.

„Vakarėja“ – daina apie gražiausią vasaros paros metą: ilgus, šviesius ir šiltus vakarus. „Man pats žodis „vakarėja“ labai gražus, nors kasdienėje kalboje lyg ir primirštas. Jis apie sėdėjimą prie laužų, sodyboje ar temstant paplūdimyje su draugais.

Stebėjimą, kaip palengva išeina diena. Daina melodinga ir tinkama dainuoti prie laužų, kompanijose. Tikiuosi, ji ir skambės vasarą vakarėjant“, – sako Mantas.

Vaizdo klipas „Vakarėja“ yra čia: 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder