Mantas Stonkus atvirai pasisakė apie Celofano „tykojimus“: vadina tai kurstymu ir manipuliacija žmonėmis (13)

Nors aktorius apie situaciją pasisakė socialiniuose tinkluose, tačiau daugiau apie įvykį prabilo tinklalaidėje „Vėl tie patys“.

„Antradienį per podcastą pasakiau, kad norėčiau su Celofanu eiti į ringą, o trečiadienį, po vaidinimo spektaklyje išeinu, Gelminė į mane žiūri tokiomis didelėmis akimis ir sako: „Tu dabar būk čia ramiai, nes Celofanas atvažiavo“.

Tada ji atnešė telefoną ir parodė, kaip viskas buvo. Kol mes vaidinome spektaklyje, jis bandė įeiti į salę, bet niekas jo neįleido, nes jis bilieto neturėjo. Tada jis pradėjo klausinėti kitų, kaip jam pamatyti Stonkų, pradėjo varstyti duris ir galiausiai įėjo pro tarnybinį įėjimą“, – apie įvykį prabilo M. Stonkus.

Tęsdamas pasakojimą jis tikino, kad vyras norėjo įsibrauti į jų spektaklį: „Grimo kambaryje sėdėjo Aistė (aut.past. vadybininkė) ir matė, kaip Celofanas tiesiog įkišo galvą pasižiūrėti, kas ten yra. Man ji pasakojo, kad bandė jį sustabdyti, kad šis nesiveržtų į sceną, kol vyksta vaidinimas.

Gerai, kad buvo daug kultūros centro darbuotojų – šie tiesiog iškvietė policiją, nes, pasirodo, Celofanas su daugiau nei dešimčia žmonių atėjo ir dar per tiesioginę transliaciją kvietė kitus prisijungti.“

Rolandas Mackevičius, tarp Manto Stonkaus pasakojimo juokaudamas sakė, kad nesupranta, iš kur išvis kilo tas konfliktas. Vis dėlto M. Stonkus pasakoja, kad Celofanas moka labai gerai manipuliuoti žmonėmis ir tiesioginės transliacijos metu juos kurstė prieš vyrą.

„Aš pasiskambinau vienam žmogui, nes nežinojau, ką daryti. Būčiau išties išlėkęs į lauką ir būtų akistata, net nebūtų galima tiesiog pajuokauti. Manau, kad visa tai labai rimta buvo. Galiu pasakyti, kad Celofanas tiesiog kurstė žmones prieš mus.

Jis atvarė, pasinaudojo proga gauti  dėmesio, surežisavo situaciją, paėmė 10 žmonių, atsisėdo į mašiną ir paliko visą šitą nesąmonę virti. Jis paveikė kitus žmones, manipuliavo jais.

Man labai keistai atrodo, kad pats Celofanas tikėjosi kažkokios akistatos, muštynių, bet vos tik atvykus policijai jis atrodė lyg gerutis. Dabar gyvenu svarstydamas, ar bus čia kažkas ar nebus. Ir suprantu vieną dalyką – kad jei ir kažkas atsitiktų, tie žmonės, kurie yra lengvai manipuliuojami, labai greitai po to Lietuvoje pradėtų daryti labai blogus dalykus“, – susirūpinimą reiškia vyras.

Primename, jog Celofanas bandė patekti į spektaklio, kuriame tuo metu vaidino aktorius Mantas Stonkus, užkulisius. Tiesa, iš Marijampolės kultūros centro vyras buvo išvarytas – pasirodė jame spektakliui jau prasidėjus, taip pat neturėjo respiratoriaus. 

A. Kandrotas-Celofanas tiesioginės transliacijos „Facebook“ metu tikino, jog Mantas Stonkus jį išprovokavo, paminėdamas dažną protesto akcijų bei riaušių dalyvį savo tinklalaidėje „Vėl tie patys“. M. Stonkus tinklalaidėje sakė, jog norėtų Celofaną sutikti akis į akį. 

„Mantas Stonkus yra čia. Turbūt matėte jo vakarykštį podkastą. Teismas jo pasigailėjo, atleido nuo baudžiamosios atsakomybės. Aš noriu visus pakviesti, kas gali dabar atvažiuoti į Marijampolės kultūros centrą ir su Stonkumi pasikalbėti. Google adresą susirasite nesunkiai. 

Iki pusės aštuonių vyks spektaklis, per valandą galima nesunkiai atvažiuoti, kad kas norite su juo asmeniškai pasikalbėti. Manau, kad reikia su juo vyriškai pasikalbėti. Jis visus į dvikovas kviečia tuos, kas švilpia, bet sakyčiau jam reiktų tada į dvikovą kviesti Blekaitį ar Savicką“, – kalbėjo A. Kandrotas. 

Dešimt minučių trukusią transliaciją vyras baigė priminimu, jog jo ir M. Stonkaus akistata įvyks vėliau. 

Antrosios transliacijos metu A. Kandrotas-Celofanas sakė, jog prie kultūros centro atvyko du policijos ekipažai. Vyras juokavo, jog pareigūnai atvyko prašyti autografų, tą patį sakė ir patiems policininkams – jis tikino, jog jis ir dar keli atvykę žmonės jokių piktų kėslų neturi ir tik nori su garsiu humoristu nusifotografuoti. 

Vėliau pasirodė ir trečias policijos ekipažas bei TV3 žurnalistai. Į trečio ekipažo pasirodymą vyras sureagavo komiškai: „Kiek yra Marijampolėje policijos mašinų?“

Galiausiai A. Kandrotui su Mantu Stonkumi susitikti vis tik nepavyko – aktorius lauke taip ir nepasirodė. Antanui Kandrotui-Celofanui teko skubėti namo – jam yra paskirta kardomoji priemonė ir jis 22 val. vakaro turi būti namuose. 

Kitą dieną prabilo ir pats aktorius. M. Stonkus pateikė savo įvykių versiją socialiniame tinkle „Instagram“. 

„Galvojau pasilaikyti komentarą podkastui, per jį pašnekėsime plačiau, bet tikriausiai matėte, pas mus į spektaklį Marijampolėje buvo atvykęs Antanas Kandrotas su dešimties žmonių palyda. Jis bandė mane išsikviesti dvikovai „vienas ant vieno“.

Mes vaidinome spektaklį ir jis nelegaliu būdu pabandė patekti į kultūros centrą – be bilieto, be respiratoriaus ir pro tarnybinį įėjimą. Vaikščiojo po mūsų grimerines ir užsipuolė mūsų darbuotoją – įžeidinėjo ją, bandė patekti į spektaklį ir sugadinti renginį. 

Aišku, tokiam žmogui buvo iškviesta policija ir ji atvažiavo. Tačiau policija neturėjo jokių įgaliojimų tam žmogui kažko padaryti, jų išvaikyti ar jo išsivežti. Turėjome tiesiog laukti, kol jie išsiskirstys“, – pasakojo Mantas Stonkus. 

M. Stonkus paaiškino ir kodėl pats neišėjo susitikti su Celofanu: „Kodėl aš pats nėjau į lauką? Čia, matyt, savaime suprantama. Su tokiu žmogumi nepasišnekėsi, jis tik ir laukia bet kokio fizinio kontakto. Man tas būtų po to atsiliepę pareiškimu, o bet koks pareiškimas man šiuo metu nėra naudingas. 

Aš nesu kaip Antanas Kandrotas, kuris turi septyniolika ikiteisminių ir kelis ar keliolika baudžiakų. Tikrai nenoriu vakarais grįžti su apykoje pas mamą, kaip daro jis“. 

„Labai gaila, kad pareigūnai negalėjo nieko su tokiais žmonėmis padaryti, o mes padarėme viską, kas buvo mūsų valioje ir kaip elgiasi civilizuoti ir protingi žmonės – nekreipėme į juos dėmesio, nedavėme šanso už nieko užsikabinti, laikėmės savo principų. 

Tikiuosi, kad ateityje bus įstatymai, kurie leis izoliuoti tokius asmenis, nes jie yra valstybės kenkėjai. Labai to linkiu ir įstatymų leidėjams, kad būtų priimti reikalingi sprendimai“, – svarstė aktorius socialiniuose tinkluose. 

Sidebar placeholder