Marijonas Mikutavičius – apie namuose iškeltą ultimatumą

Marijonas Mikutavičius – apie namuose iškeltą ultimatumą: „Buvo pasakyta – arba pildai paraišką, arba skyrybų dokumentus“

(2)

Tikriausiai kiekvienas turime savo mėgstamą garsenybę, apie kurią, rodos, žinome viską. Tačiau šio šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“ atskleis ką kita. Nuo svajonių tapti netikėtų profesijų atstovais iki ne vienerius metus nešiotų pravardžių – pasiruoškite būti nustebinti.

 

Šeštadienio laidos svečiais tapo kriminalinio serialo „Prakeikti“, kurį žiūrovai įprato stebėti pirmadienio-ketvirtadienio vakarais, žvaigždės.

Aktorė Justina Nemanytė žaidė Manto Katlerio komandoje, o ekstremalių sporto šakų mėgėjas bei serialo aktorius Mindaugas Ponomariovas siekė išplėšti pergalę su Marijonu Mikutavičiumi.

Žaidimas prasidėjo linksma nata – M. Katleris nepraleido progos per dantį patraukti užkietėjusio futbolo fano M. Mikutavičiaus.

Kaip paaiškėjo laidoje, net ir tuomet, kai kažką dievini, nereiškia, kad apie tą sritį tikrai žinai viską.

„Dar prieš laidą susitarėme, kad jūs imsite visas temas apie futbolą, o mes – kas liks. Bet jūs, futbolistai, suklydote jau pirmajame klausime…“ – pastebėjo M. Katleris.

Tačiau Marijono tai nenuliūdino – pastaruoju metu jis ypač pamėgo rinktis klausimus apie įvairias profesijas. Šis kartas – ne išimtis, kai žinomas vyras susidomėjo astronautais.

„Nežinau, ar tai įvyko šiais, ar praėjusiais metais, bet atsimenu, kad pats perskaičiau darbo skelbimą, ir grįžęs šeimai pasakiau, kad pildysiu paraišką būti astronautu.

Man buvo pasakyta taip – arba pildai paraišką, arba skyrybų dokumentus“, – juokėsi jis.

Vėliau Marijono ir Mindaugo komandą sudomino ir kiek kitokia klausimų tema – apie pravardes. Tai paskatino žinomų žmonių pravardėmis pasidomėti ir laidos vedėją Andrių Žiurauską.

Savosios pravardės Mindaugas iš pradžių nė nenorėjo atskleisti, tačiau galiausiai, neatlaikęs A. Žiurausko prašymų, nusileido.

Pasirodo, kad jis anksčiau daugybę laiko buvo vadintas Oziu – ši pravardė jam prilipo po to, kai suvaidino populiarioje reklamų serijoje.

„Jos dabar jau kelis metus nemėgstu…“ – kalbėdamas apie savo pravardę prisipažino M. Ponomariovas.

Tuo tarpu M. Mikutavičius juokavo, kad jo pavardė buvo tokia, kaip itin garsios pasaulio dainininkės – Mariah Carey.

„Niekaip kitaip tavęs daugiau ir nepristatinėsiu“, – juokėsi tą išgirdęs A. Žiurauskas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder