Matas Maldeikis

Matas Maldeikis pasiskelbė didžiuoju kunigaikščiu (2)

„Reaguodamas į Rusijos pretenzijas Vakarams, seimūnas Matas Maldeikis nutarė pareikšti savąsias - jis nori atkurti Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę. Juokai juokais, bet nosis užrietusių kunigaikštukų Lietuvos politikoje jau priviso daugiau, nei reikia.“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

„Jeigu Rusija leidžia sau kelti sąlygas Vakarams, mes irgi turime sąlygų Rusijai", - feisbuke pareiškė Maldeikis, tuoj pat sąlygas ir iškėlęs.

Anot seimūno, Rusija turi atitraukti pajėgas iš visų buvusių LDK žemių.

O jos apėmė visą dabartinę Baltarusiją, didžiąją dalį Ukrainos ir nemažą gabalą Rusijos. Čia, suprask, toks juokelis, parodantis Rusijos pretenzijų absurdiškumą.

Visgi juokeliai daug pasako apie jų autorius, o šiuo atveju - apie Maldeikį ir jo atstovaujamus konservatorius.

Pastarieji senokai neslepia pretenzijų nurodinėti kitoms valstybėms, ypač Baltarusijai, kaip joms gyventi.

Demokratų kailyje pasislėpusių kunigaikštukų konservatorių gretose netrūksta. Vienas - Gabrielius Landsbergis - paveldėjo partijos sostą, kitas - Žygimantas Pavilionis - įsivaizduoja esąs tarptautinės politikos karaliukas.

Maldeikis nesijaučia prastesnis, irgi nori būti kunigaikštukas. Aišku, atkūrus LDK ir sugrįžus į viduramžius, tektų atkurti ir baudžiavą, bet tai Lietuvoje jau beveik padaryta.

Sidebar placeholder