Mažiausiai geidžiamas Zodiako ženklas - jie emociškai atstumiantys

(1)

Kad ir koks sėkmingas, fiziškai patrauklus ar žavus žmogus būtų, galite pastebėti, kad jo akivaizdoje padidėja jūsų apsauga. Žinoma, niekas nėra tobulas, bet kas potencialų partnerį daro tokį atgrasų?

Ar tai, kad jie pernelyg kritiški kitų atžvilgiu? O gal tai gali būti jų temperamentas?

Norėdami sužinoti daugiau, pasikalbėjome su astrologais, kurie išskyrė mažiausiai geidžiamus Zodiako ženklus.

Skaitykite toliau ir sužinokite, nuo kurių ženklų, nuo nekenksmingai nervingų iki emociškai atstumiančių, turėtumėte laikytis atokiau.

6 Mergelės

Mergelės yra labai analitiškos ir orientuotos į detales.

"Nors tai gali būti didelis privalumas daugelyje gyvenimo sričių, Mergelės taip pat gali būti pernelyg kritiškos sau ir kitiems, o tai kai kuriuos žmones gali atstumti", - dalijasi astrologė Rachel Clare."

Būdamos Zodiako perfekcionistės, Mergelės gali baksnoti į tai, kaip sulankstote skalbinius, nerimauti ir pykti, kai vėluojate penkias minutes, ir apskritai sunkiai atsipalaiduoti.

5 Ožiaragis

Ne taip kaip Mergelės, Ožiaragiai dėl savo tipo būdo gali būti laikomi nepageidaujamais partneriais.

"Iš dalies taip yra dėl to, kad Ožiaragius valdo Saturnas - disciplinos, atsakomybės ir apribojimų planeta", - pažymi Klarė.

Dėl to jie yra itin darbštūs ir orientuoti į tikslą, tačiau asmeniniame gyvenime jie taip pat yra nelankstūs ir įtempti.

Nesistebėkite, jei jie praleis jūsų gimtadienio vakarienę, nes vėlai užsibuvo biure, arba jei nusivils jumis, nes pakeitėte baldų išdėstymą svetainėje.

4 Skorpionas

Skorpionas, švelniai tariant, yra sudėtingas.

"Vieni juos myli, kiti nekenčia, o trečius jie šiek tiek gąsdina", - tiesiai šviesiai teigia Klara.

Būdami vandens ženklas, jie labai emocionalūs ir aistringi, tačiau taip pat labai intensyvūs, paslaptingi ir kartais manipuliatyvūs, bet kokia kaina saugantys savo pažeidžiamąją pusę.

Kadangi norint pralaužti jų sienas reikia labai daug pastangų, "žmonės gali norėti vengti per daug suartėti su Skorpionais, todėl jie gali būti suvokiami kaip mažiau geidžiami", - priduria Klarė.

3 Vandenis

Vandenis yra laisvos dvasios Zodiako ekscentrikas, kurį valdo Uranas, "naujovių, maišto ir nenuspėjamumo planeta", - pažymi Clare.

Ji sako, kad kai kuriems žmonėms gali būti sunku užmegzti ryšį su jų ekscentriškumu, ir priduria, kad dėl jų idealistinių pažiūrų "gali būti sunku rasti kompromisą ar pamatyti kitas perspektyvas".

Tačiau galbūt labiau nei tai, būtent dėl jų atsainumo kiti jų nepageidauja.

"Vandenis mėgsta savo laisvę ir nenori prisirišti prie santykių", - sako aiškiaregė ir astrologė Emily Newman.

Tiesą sakant, E. Newman sako, kad jei jie įtaria, kad santykiai tampa rimti, jie pabėgs.

2 Avinas

"Dėl Avinų reputacijos, kad jie yra impulsyvūs, ryžtingi ir kartais savanaudžiai, kai kurie žmonės gali juos laikyti vienu iš mažiausiai geidžiamų ženklų, tiek romantiškai, tiek platoniškai, - sako Clare.

Dėl savo ugningos asmenybės jie ne tik garsėja trumparegiškumu, bet ir agresyvia konkurencija, net ir su tais, kuriuos myli.

Newmanas aiškina, kad jei partneris juos pranoksta, Avinas ima pavydėti ir elgtis agresyviai.

Nors jų pykčio protrūkiai paprastai netrunka ilgai, jie "tikrai gali įskaudinti partnerį", priduria Newmanas.

1 Vėžys

"Kai kurie žmonės visiškai myli Vėžius dėl jų rūpestingos ir užjaučiančios prigimties, tuo tarpu kiti gali juos laikyti vienu iš mažiausiai pageidaujamų ženklų dėl jų tariamo nuotaikingumo ir lipšnumo", - aiškina Clare.

Viskas priklauso nuo to, kad juos valdo Mėnulis - emocijų ir intuicijos planeta.

"Jie linkę būti labai šeimyniški ir saugoti savo artimuosius, tačiau dėl to gali būti pernelyg jautrūs ar gynybiški", - pažymi Klara ir priduria, kad jie taip pat laikosi nuoskaudų.

"Jie yra per daug jautrūs, kad suvaldytų daugumą Zodiako ženklų", - pažymi Newman, atkreipdama dėmesį į jų nuotaikų svyravimus.

"Jie gali kalbėti valandų valandas arba gali ignoruoti jus mėnesius."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder