Mirė buvęs „Vogue“ redaktorius Andre Leonas Talley

Mados ikona, buvęs „Vogue“ redaktorius Andre Leonas Talley mirė būdamas 73 metų, skelbia Eonline.

Dizainerė Diane von Furstenberg sausio 18 d. patvirtino žinią apie jo mirtį instagrame. „Niekas nematė pasaulio elegantiškiau ir žaviau nei tu... Niekas nebuvo labiau sielos kupinas ir didingesnis, negu tu buvai.

Pasaulis bus mažiau džiaugsmingas. Aš mylėjau tave ir juokiausi su tavimi 45 metus... Pasiilgsiu tavo garsaus riksmo ir ištikimos draugystės“, – socialiniame tinkle rašė D. von Furstenberg.

Pasak TMZ, A. L. Talley mirė ligoninėje Niujorke. Mirties priežastis kol kas nežinoma.

Buvęs redaktorius baigė Browno universitetą ir gavo magistro laipsnį ir 70-aisiais bei 80-aisiais išgarsėjo mados industrijoje. „Aš myliu žmones – tai ne dėl mados, tai dėl žmonių madoje, kurią myliu“, – anksčiau sakė A. L. Talley.

Garsenybė dirbo su „Yves Saint Laurent“, princese Diana, Madonna ir daugiau pasaulinio lygio žvaigždžių. Jo 2020 m. memuaruose taip pat atskleisti darbo santykiai su mados redaktore Anna Wintour ir draugystė su „Chanel“ dizaineriu Karlu Lagerfeldu.

Vienu metu kaip visuomeninis ir nepriklausomas elektros tiekėjas veikiančios bendrovės „Ignitis“ klientams parduodamos elektros kaina skiriasi iki 60–80 proc.

Nuo pirmadienio į renginius galima patekti tik dėvint respiratorius, tiesa, jų kaina yra dešimt kartų, o kai kur ir daugiau, didesnė nei medicininių veido kaukių. Vaistinėse 1 vnt. respiratoriaus kaina siekia beveik 1 eurą, o 50 vnt. medicininių veido kaukių parduotuvėse galite įsigyti ir už 4,79 euro.

Sidebar placeholder