Mirė realybės šou „16-os ir nėščia“ žvaigždė: merginai buvo vos 26-eri

Užsienio žiniasklaida praneša, jog netikėtai mirė realybės šou „16-os ir nėščia“ išgarsėjusi Jordan Cashmyer. Merginai buvo vos 26-eri metai. 

Jordan Cashmyer išgarsėjo sudalyvavusi JAV televizijos kanalo MTV realybės šou „16-os ir nėščia“. Sekmadienį Jordan tėtis Dennis M. Cashmyeris skaudžią žinią apie dukters mirtį pranešė socialiniuose tinkluose. 

„Vakar gavau skambutį, kurio nenori gauti nei vienas tėvas. Mano vyriausia mylima dukra Jordan mirė. Jai buvo vos 26-eri. 

Mes esame sugniuždyti. Jokie tėvai neturėtų patirti to, ką patiriame mes“, – rašė D. M. Cashmyeris. Toliau įraše vyras prašo melstis už jo šeimą ir gerbti gedinčių tėvų privatumą. 

Pranešama, jog merginos mirties priežastis nėra žinoma. Jordan mirė Merilendo valstijoje.

Jordan Cashmyer 2014-aisiais sudalyvavo keletoje „16-os ir nėščia“ serijų kartu su tuometiniu vaikinu Dereku Tayloru. Pasibaigus realybės šou, pora pasuko skirtingais keliais. Būdama nėščia, paauglė tapo ir bename – merginos tėvai jos atsisakė, nes nepritarė Jordan santykiams su D. Tayloru.

Jordan vargai nesibaigė ir gimus dukrai Evie. 2015-aisiais mergaitės globa buvo perduota buvusio J. Cashmyer vaikino motinai.

Sidebar placeholder