Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Na ir barakuda! Lietuvos” įžimybe” “ žvaigždė”! Pereinamasis prizas nuo vieno sugyventinio pas kitą! Ir apie visus pasakoja, viešina, ypač paskutinis, juk toks fainas- negeria, nerūko, dirba! Tai gal ir pati ką nors apčiuopiamo veik- ne tik kambarius tvarkyk ar pietus virk! Eik mokytis, eik į darbą kaip visos normalios moterys, gerbk save! Metai bėga, dainininkė esi ne kažką, vaiko pinigai neamžini…. Ir neaikčiok dėl patyčių, apkalbų, pašaipų! Juk tai neatsiejama tavo įvaizdžio dalis! Išauk iš paauglystės metų, moteriške!!!!
Saulius, 2022-07-05 08:18
Va tai tau!Tik paskelbia visai Lietuvai ir šnypštas!
Aušra, 2022-07-05 00:02
Man jos moteriškai gaila. Kiek stebiu Monika, greičiausia neturėjo geros, mylinčios patarėjos šalia ( mama, močiutė, teta ir pan) Taip, suklydo. Taip elgėsi kvailai. Bet pati labiausia ir nukentėjo. Sėkmės linkiu jai ir sūneliui, atrasti ta dvasios ramybę ir savigarbą. Visa kitą išsispręs.
Užjaučiu, 2022-07-04 21:21
Monikute, neskubek,pagyvenk nors metus viena su vaiku. Ir vaikui ir tau bus sveikiau. Esi dar jauna, atrasi savo puselę, "neišsibarstyk".
Šiaulietė, 2022-07-04 18:52
Na negražu įžeidinėti moterį.Tokį žodį mesti viešumon reikia gerai pažinti žmogų ir jis turi tikrai tokiu būti.Neginu nieko, tikrai pas mus daug yra barakūdų ne tik jaunų, bet ir senių prieš pensijinio ar pensijinio amžiaus.Iš jaunos nėra ko stebėtis, bet, kad senės su vyrais gyvenančios 40 ir daugiau metų, turinčios net po 4ir daugiau vaikų suaugusių ir krūvą anūkų bei proanūkių skiria šeimas, lipa ant sprando vyrams, kad ir pjūvenos byra iš antro galo duodasi su kuom pakliūna.Nesmerkim jos jaunos, gal tikrai nesiseka gyvenime.Jaunutė dar vaikas būdama sutiko jau gerą šmotą už save vyresnį vyrą, kuris tikrai suaugęs ir puikiom patirtim susuko jaunai mergaitei galvelę.Norisi atkreipti dėmesį, kur buvo tuo metu tėveliai?Aš manyčiau ne kiek jai dar tuo metu knietėjo to vyro užėmimo pareigos ar jo statusas, o tikriausiai jos tėveliams.Kitaip manant tokių jungtuvių nebūtų buvę jei būtų turėjusi mąstančius žemiškai tėvelius.O kas liečia tokius vyrus apie ką ši jauna dama kalba, tai gryna tiesa.Lietuvoj tikro vyro sunku rasti net ieškant su šventa žvake.Pagrinde visi tokie apie ką ir mini Monika.Tokie vyrai yra mūsų tautos ir visos Lietuvos gėda!Lietuvos vyrų tokie pat genai, kaip ir slavų vyrų.Visur egzistuoja: žiaurumas,terorizavimas,niekinimas,bauginimas,alkocholizmas,ciniškumas ir kad ir kaip nesinorisi paminėti susidorojimas su moterimi.Stipruoliai, jeigu save priskiriate vyrams, pagalvokite gerai, ar tai vyriška?O visa tai išplaukia iš šeimos, kada augdamas sūnus mato ką daro jo tėvas su jo mylima mama.Toliau užaugęs jis visa tai perkelia ir įgyvendina savo šeimoj su savo žmona, drauge ar sugyventine.Taip ir tęsiasi ta karuselė šimtmečiais, nes niekur toli į gerą pusę nepasistūmėjom.O vertėtų...
Aniger, 2022-07-04 18:02
Taip, panelė Monikita stojo į gretą tokioms "žvaigždėms", kaip Valentaitė, Bunkė (Zvonkė)...
Izidorius, 2022-07-04 16:44
Barakuda ir Palangoj barakuda
bbd, 2022-07-04 15:47

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.