Moteris savo kūnu stebina visą pasaulį. Negalėsite ja nesižavėti! (2)

Rodos, fitneso gerbėja Norma Vilijams žino, kaip sustabdyti laiką. Nors jai jau virš 70 m., ji atrodo kaip modelis. Ji nori visuomenei perduoti svarbią žinią: jei prižiūri savo kūną, jis gali patobulėti net ir senstant.

Norma ne visada turėjo tokį kūną. Nuo mažens ji nebuvo išsiugdžiusi sveikų įpročių ir turėjo antsvorio. Sulaukusi 28 metų ji pradėjo keisti savo gyvenimo būdą.

Daugeliui žmonių sunku pakeisti savo įpročius ir Norma jautėsi taip pat, kaip ir visi kiti. Ji vis dar bando pasikeisti.

Keisdama gyvenimo būdą, Norma pastebėjo, kad jos gyvenimas keičiasi, o išvaizda gerėja.

Galų gale ji pasiekė savo tikslą ir tapo patenkinta savimi. Tiems, kurie nori pakeisti savo gyvenimo būdą, ji pataria žengti žingsnį po žingsnio ir bandyti, kad ir kiek metų prireiktų rezultatui pasiekti.

Norma teigia, kad jos kūnas tapo tobulas dėl reguliaraus fizinio krūvio. Ji žvaliai eina pasivaikščioti keturis kartus per savaitę ir treniruojasi du kartus per savaitę. Ji pailgino savo mankštos laiką ir sutelkė dėmesį į mitybą.

Ne taip seniai Norma suvalgydavo didelį maišelį traškučių ir daug sausainių. Bet dabar ji dirba su savo kūnu.

Norma mano, kad su žmogaus kūnu reikia elgtis pagarbiai ir sutelktai. Kuo daugiau stengsimės, tuo daugiau teigiamų pokyčių įvyks – tokia forma kūnas mus apdovanos.

Jūs turite mylėti save ir savo kūną, nepaisydamas odos suglebimo, raukšlių ir strazdanų!

Raktažodžiai
Suvaikejusi boba
Daiva, 2021-08-03 07:59
Suvaikejusi boba
Daiva, 2021-08-03 07:59
Sidebar placeholder