Moters neištikimybė pagal Zodiako ženklą

Nors dažnai manoma, kad vyrai turi didesnį polinkį sukti į kairę, tačiau tai labiau priklauso ne nuo lyties, bet nuo charakterio savybių. Moterys taip pat ne visada atsispiria pagundoms, todėl vyrams gali būti įdomu žinoti tai, kokio Zodiako ženklo atstovės yra pačios ištikimiausios, ir kurios jų pasitaikius progai mielai pasišildytų kito vyro glėbyje.
 

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo atstovių charakteris tikrai nėra iš lengvųjų, tačiau jos įprastai būna ištikimos ir atsidavusios. Avinės gali tapti neištikimos tik tada, kai rimtai įsimyli kitą vyrą, tačiau tokiu atveju santykiams anksčiau ar vėliau ateina pabaiga.

Neištikima šio Zodiako ženklo atstovė tikrai nemaldaus partnerio atleidimo – veikiau tiesiog susikraus savo daiktus, ir iškeliaus. Visai nesvarbu, kad vėliau dėl to gali tekti gailėtis, Avino ženklo atstovė nepuls atgailauti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo atstovės yra ištikimos ir puoselėjančios šeimos židinį. Nors šio Zodiako ženklo moterys yra vienos ištikimiausių, tačiau kartais nutinka ir taip, kad Jaučio moterys tampa neištikimos.

Dažniausiai tai paskatina noras įrodyti savo seksualumą arba rimtas įsimylėjimas. Savo partneriui Jaučio ženklo atstovės yra linkusios atleisti neištikimybę, todėl jos tikisi, kad ir jų klaidos netaps skyrybų priežastimi.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynės nėra pačios ištikimiausios moterys. Į svetimo vyro glėbį moterį Dvynę gali pastūmėti paprasčiausias nuobodulys ar noras sužinoti savo patrauklumo lygį.

Jos yra puikios viliotojos – net ir to nejausdamos jos gali apsukti galvą kone kiekvienam vyrui. Vis dėlto, jei Dvynės susiranda tokį partnerį, su kuriuo jaučiasi geidžiamos ir mylimos, neištikimybės tikrai galima išvengti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo moterys yra puikios gyvenimo draugės ir ištikimos partnerės: jei šio Zodiako ženklo atstovė tampa neištikima, tam turi būti labai rimta priežastis.

Jos labai vertina savo partnerio dėmesį, tad tuomet, jei jo gauna per mažai, jos gali pradėti dairytis į kitus vyrus. Tiesa, jei Vėžio ženklo atstovė užmegztų romaną, jį taip kruopščiai slėptų, kad apie tai partneris gali niekada nesužinoti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ištikimybė Liūto ženklo atstovėms – garbės reikalas. Nors Liūtės labai mėgsta flirtuoti, tačiau įprastai iš to neišsivysto nieko rimto.

Šio Zodiako ženklo atstovės į neištikimybę gali pulti tik tada, jei smarkiai nusivilia savo partneriu ir nebežino, ar nori toliau tęsti santykius. Liūtės neištikimybės dažniausiai neslepia – jei nutiktų taip, kad šio ženklo atstovė pultų į kito vyro glėbį, apie tai ji be užuolankų papasakotų savo partneriui.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė labai vertina ištikimybę, todėl tikisi, kad partneris bus patikimas ir vertinantis monogamiją. Įprastai vienos nakties nuotykiai Mergelių nedomina, tačiau tam šio Zodiako ženklo atstovės gali ryžtis iš keršto.

Jei Mergelė sužinos apie partnerio neištikimybę, ji tikrai jam atsilygins tuo pačiu ir apie tai kuo detaliau papasakos. Vis dėlto, jei Mergelė rimtai įsimylėtų kitą vyrą, ji tai bandytų kuo ilgiau nuslėpti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės labai vertina savo partnerio meilę ir dėmesį, todėl į neištikimybę jos puola tik kraštutiniais atvejais.

Šio Zodiako ženklo atstovės sekso nelaiko kažkuo ypatingu – joms kur kas svarbesnis dvasinis ryšys. Jei partneris Svarstyklėms būtų neištikimas, tikėtina, kad jos tą nesunkiai atleistų, ir tikrai neregztų kruvino keršto plano.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo moterys nuolat jaučia naujų įspūdžių poreikį, todėl joms labai sunku įsipareigoti vienam partneriui.

Neištikimybę Skorpiono moteris moka tiesiog meistriškai nuslėpti, todėl partneris gali net neįtarti apie jos nuklydimus. Vis dėlto, šeimą šio Zodiako ženklo atstovės labai brangina, todėl visada siekia, kad niekas nenukentėtų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo moterys labai vertina laisvę, todėl jos įsipareigoja tik tada, jei mato to prasmę. Vis dėlto, jei Šaulės užmezga santykius, į šalis nebesidairo, ir stengiasi visą savo dėmesį skirti vien tik mylimam asmeniui.

Jei šio Zodiako ženklo atstovė nusprendžia nuklysti į kairę, tai visuomet reiškia santykių žlugimą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo moteris partneriui niekuomet neatleistų neištikimybės, tačiau sau ji kelia kur kas mažesnius reikalavimus.

Jei šio Zodiako ženklo atstovė nuklystų į kairę, ji tikrai labai graužtųsi, tačiau pasitaikius progai ir vėl tą patį pakartotų. Ožiaragio ženklo moterims sunku atskirti meilę nuo tiesiog didelės aistros, todėl jų užmegzti romanai dažniausiai tėra trumpalaikiai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio ženklo atstovės yra labai atsidavusios, todėl neištikimybė joms yra svetima. Vis dėlto, tam tikrose situacijose šio Zodiako ženklo atstovės gali būti neištikimos: dažniausiai taip nutinka tuomet, jei partneris ima pernelyg varžyti jų erdvę.

Jei Vandenė pasiduoda pagundai pasišildyti kito vyro glėbyje, dažniausiai apie tai papasakoja savo partneriui, tačiau niekaip negali paaiškinti savo poelgio.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų ženklo atstovės neskuba pradėti naujų santykių, tačiau tuomet, jei rimtai įsimyli, savo partneriui atsiduoda visa savo esybe.

Žuvys labai retai būna neištikimos, tačiau kartais link to gali pastūmėti dėmesio trūkumas: šio Zodiako ženklo atstovės tiesiog dievina komplimentus, dovanėles bei džentelmenišką elgesį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder