Naudoti makiažą ir namuose, neatsisakyti intymumo su vyru ir dar kelios musulmonės moters paslaptys

Kartą vienas draugas ne musulmonas man pasakė: "Jums gerai, kad abu esate tikintys, todėl šeimai bus keliami didesni reikalavimai. Tiesa, kad islamas nustato tam tikras elgesio taisykles ne tik santuokai, bet ir nuoširdiems sutuoktinių santykiams palaikyti. Jų laikydamiesi nei vyras, nei moteris neprapuls, ir man atrodo, kad šios taisyklės aktualios ne tik šios religijos nariams.

Kaip ir bet kuri kita moteris, noriu būti laiminga. Tiesa ta, kad kiekvienam žmogui laimė yra skirtinga: šeima, karjera, kelionės ir t. t. Panagrinėkime santuokinės laimės temą.

Prieš ištekėdama, draugų patariama, perskaičiau keletą knygų apie tai, kaip pasiekti tobulus santykius santuokoje.

Psichologų, patyrusių žmonų ir išsiskyrusių moterų patarimai - jų buvo daug. Ar dabar prisimenu kokį nors patarimą? Nemanau, kad ką nors prisimenu.

Vedybiniame gyvenime, kaip ir visi kiti, vadovaujuosi nuojauta, savo charakteriu ir vyro ypatumais. Tačiau yra kanoninių taisyklių, kurių turi laikytis kiekviena musulmonė, ir ne tik musulmonė.

1. Moteris turi gerai atrodyti ne tik gatvėje, bet ir namuose.

Musulmonė moteris negali dėvėti trumpos suknelės su iškirpte, kai eina į miestą, bet ji gali tai daryti namuose dėl savo vyro.

Turiu kelias skirtingų stilių ir spalvų sukneles ir nė kiek nesijaudinu, kad tik jis gali mane su jomis matyti.

Žinoma, ne nuolat nešioju tokius drabužius: nusiperku gražią tuniką, naktinius, bet jokiu būdu ne šiuos pilkus ir negražius chalatus.

Nepamirštu ir namų makiažo, šukuosenos bei papuošalų. Makiažą reikia dėvėti ne tik gatvėje, bet ir namuose.

Kažkada žiūrėjau "Didingąjį amžių" ir žavėjausi, kokios gražios ten buvo moterys. Žinoma, tai muilo opera, bet esu tikra, kad taip buvo ir tikrojo sultono hareme.

2. Negalima atsisakyti seksualinio artumo

Manau, kad ši islamo taisyklė patiktų bet kuriam vyrui. Sutuoktinė negali nuolat remtis "galvos skausmu" ir atsisakyti sutuoktinio, nebent tai būtų rimta priežastis, pavyzdžiui, liga ar menstruacijos.

Tačiau musulmonas vyras taip pat privalo gerbti savo žmonos teises ir norus. Jei jis ilgą laiką atsisako su ja lytiškai santykiauti, moteris gali paprašyti jo skyrybų, ir tai bus svari priežastis svarstyti jų santuokos nutraukimą.

3. Žmona yra ne šeimos galva, o vyro pagalbininkė.

"Aš esu toks pavargęs, pinigų reikia ir vieniems, ir kitiems... Kaip juos paskirstyti, kad būtų teisinga?" Skamba pažįstamai?

Jei šeimoje sprendimus priimate jūs, visi finansiniai reikalai priklauso nuo jūsų. Būti vyro pagalbininke, atiduodant jam savo laivo vairą, moteriai yra daug lengviau nei pačiai prisiimti šią sunkią naštą.

Be to, musulmono vyro pareiga yra dirbti ir aprūpinti šeimą. Galite jam padėti ir jį paskatinti tai daryti, tai geriau, nei nešti visą šeimą.

Kai kurios moterys įvaro save į tokį kampą, o paskui skundžiasi, kad jų vyras nieko nedaro dėl šeimos, pavyzdžiui, nedirba arba aktyviai nedalyvauja sprendžiant vaikų problemas. Jis tikriausiai jaučiasi antraeilis ir galbūt net nereikalingas.

Man atrodo, kad dar geriau, jei sprendimus priimate kartu - tai gerų santykių rodiklis. Tačiau ne kiekvienas vyras tam pasiruošęs, kai kurie turi nuspręsti patys, o čia geriau pasiduoti. Bet kokiu atveju, jei kas nors nepavyks, nebūsite kalta tik jūs.

4. Moteris gali eiti į darbą ar net išeiti iš namų tik vyrui leidus.

Nepriklausomoms moterims ši taisyklė gali atrodyti keista. Tačiau ginčytinus klausimus, pavyzdžiui, ar vyras neprieštarauja žmonos darbui ir ką jis mano apie jos dažną išėjimą iš namų, visada galima aptarti prieš vestuves.

Jei vyras įsitikinęs, kad gerai uždirba arba kad ant rankų laiko mažą vaiką, ar jis turėtų taip noriai eiti į biurą? Žinoma, musulmonės moterys sėkmingai dirba daugelyje sričių, bet vis dėlto pagrindinė jų užduotis yra motinystė.

Būti su savo vaikais, suteikti jiems švelnumo, padėti jiems įveikti tam tikrus sunkumus, nes mūsų vaikai niekam nereikalingi, tik mums patiems.

O jei moteris vaikų auklėjimą laiko prievole ir skuba dirbti toli nuo namų, apie kokią meilę galime kalbėti?

Jei motina ankstyvoje vaikystėje nepripildys vaiko širdies meile, ji liks tuščia kaip indas be skysčio. Kita vertus, priežastis gali būti ne moteris, o jos palydovas, kuris nedaro visko, kad ji jaustųsi gerai.

Musulmonas vyras turi ją aprūpinti finansiškai, morališkai, būti jai parama ir draugu, padėti jai, trumpai tariant, puoselėti ją.

Kalbant apie išvykas, visada sakau vyrui, kur ir kada einu. Man tai ne visiška kontrolė, o pasitikėjimo ir net saugumo klausimas.

5. Žmona turi paklusti vyrui visame kame

Paklusnumas vyrui yra gerų santykių pagrindas. Keista, bet taip ir yra. Žinoma, nebent jo prašymai pasiekia absurdo ribą.

O jei jūsų sutuoktinis paprašo, kad tą vakarą neišeitumėte su savo drauge, o liktumėte su juo arba atliktumėte namų ruošos darbus, kas čia blogo? Bet kokiu atveju visada galima susitarti, jei su kažkuo nesutinkate, taip yra ir musulmonų šeimoje.

Sidebar placeholder