Nenustokite vienas kito stebinti, arba 3 priminimai poroms (1)

Santykių pradžia visuomet būna jaudinanti. Poros daug domisi vienas kitu ir bando kaip įmanoma dažniau nustebinti. Laikui bėgant, susidomėjimas sumažėja ir vis mažiau dėmesio skiriama partneriui.

Santykių ekspertai pataria nenustoti vienas kito stebinti net ir po ilgo laiko. Šiame straipsnyje dalinamės 3 idėjomis, kurios palaikys aistrą ir susidomėjimą.

1. Seksualūs aksesuarai miegamajame

Norintiems išlaikyti ar iš naujo atrasti aistrą santykiuose, vienas lengviausių būtų – seksualūs aksesuarai. Pavyzdžiui, seksualus apatinis trikotažas moterims gali sužadinti pasitikėjimą savimi ir įnešti romantikos miegamajame. Be to, tai gali būti puiki dovana tiek mylimajai, tiek mylimajam. 

Svarbiausia, kad apatiniai būtų kokybiški ir atitiktų figūros tipą. Tinkamai prigludę apatiniai išryškins, pabrėš figūros privalumus ir suteiks maksimalų komfortą šiuos dėvint.

2. Reguliarūs pasimatymai ir bendra veikla

Net ir įsisukus į kasdienybę, būtina rasti laiko antrajai pusei. Kokybiškas laikas be pašalinių trikdžių leis iš naujo pažinti partnerį.

Norintiems atrasti naujų patirčių, porų konsultantai rekomenduoja imtis dar neišbandytų veiklų.

Tai gali būti bet kas, nuo naujų receptų išbandymo namuose iki ekstremalių žygių. Svarbiausia rasti kompromisą, kad būtų smagu tiek vienam, tiek kitam.

3. Individualumo skatinimas

Porų konsultantai pastebi, kad ilgus metus kartu būnančios poros vis mažiau turi apie ką kalbėti, todėl būnant santykiuose svarbu nepamiršti savo individualumo.

Laikas, praleistas su savimi – itin svarbus, todėl rekomenduojama prisiminti senus hobius arba atrasti naujus.

Susitikę su partneriu, pasidalinsite skirtingomis patirtimis, užplūdusiomis emocijomis ir palaikysite susidomėjimą vienas kitu.

Taigi, norintiems išlaikyti aistrą ir susidomėjimą santykiuose patariama atsižvelgti į aukščiau minėtas idėjas. Svarbu atkreipti dėmesį į smulkmenas, įsiklausyti.

Naujos temos ir smagi veikla kartu padės atsitraukti nuo rutinos ir pagerinti santykių kokybę. Drąsiai leiskitės į nuostabią partnerio ir savęs pažinimo kelionę.

tiksaviems.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder