Žaibiškai išgarsėjusią lietuvę stebi tautietės iš viso pasaulio

Neskaičiuodamos kalorijų atsikrato ir 20, ir 70 kilogramų

Asmenine trenere Ispanijoje dirbanti Brigita Petrulė su tautietėmis dalijasi patarimais ir žiniomis ne tiktai apie sportą ar mitybą, bet ir receptais.

 

Dešimt, penkiolika, dvidešimt ar net septyniasdešimt – tiek kilogramų atsikratė lietuvės.

Pati Brigita, dabar įkvepianti daugybę moterų, neslėpė kadaise taip pat turėjusi netikusių įpročių ir nesirūpinusi savo kūnu.

Keisti gyvenimo būdą ir labiau domėtis sportu ir mityba ją paakino ne tik užklupusios sveikatos problemos, bet ir noras būti geru pavyzdžiu vaikams.

Tuo metu iš Biržų kilusi Brigita su vyru Evaldu gyveno Norvegijoje, į kurią išvyko būdama aštuoniolikos – kaip sako pati, baigusi mokyklą nežinojo, kuo nori būti ir kur stoti.

„Daviau sau laiko suvokti, ką noriu veikti gyvenime“, – pasakojo emigrantė, dabar su vyru auginanti šešiametį sūnų Matheasą ir dvimetę dukrelę Brianą.

Moteris neslėpė, kad ją kamavo virškinimo problemos ir stuburo išvarža, – tai padėjo suvokti, kad privalo stiprinti kūną, sveikai maitintis ir atsisakyti visko, kas žalinga.

Emigrantė žaibiškai išpopuliarėjo – dabar socialiniuose tinkluose instagrame @brigita_petrule ir feisbuko paskyroje „Stay Fit with Petrule“ ją stebi apie 60 tūkstančių sekėjų.

Žmones, pasak jos, pritraukia ir sėkmingai sulieknėjusių moterų nuotraukos, tikros jų istorijos, geri atsiliepimai apie darbą kartu.

Didžiausia jos klienčių dalis – 18–70 metų moterys, nors kartais tenka sudaryti sporto programas ir jų vyrams.

Dažniausia problema, dėl kurios į B.Petrulę kreipiasi tautietės, – antsvoris, nutukimas ir noras atsikratyti kilogramų.

Brigitos nuomone, didžiausia klaida, kurią daro antsvorio turinčios moterys, – jos ieško lengvo ir greito kelio.

„Papildai, tabletės, badavimas, savęs alinimas. Žmonės dažnai išbando tai, kas lengviausia, o ne tai, kam reikia daug pastangų". 

Pirmiausia, pasak jos, būtina įvesti tam tikrą mitybos rutiną ir padidinti fizinį aktyvumą. O pajutus, kaip gerėja savijauta, atsiranda daugiau energijos, moterys labiau pamilsta save ir dar aktyviau stengiasi siekti tikslų.

Svarbu, kad moterys gautų pakankamai baltymų, angliavandenių ir riebalų, kuo daugiau daržovių ir pakankamai skysčių.

Visoms klientėms ji rekomenduoja kuo daugiau maisto gaminti namuose ir kuo mažiau pirkti ir vartoti perdirbtų produktų.

Dauguma moterų, kurios pasiryžta gyventi pagal B.Petrulės sudarytą treniruočių ir mitybos planą, numeta nuo 10 iki 20 kilogramų. Viena tautietė, laikydamasi Brigitos patarimų, numetė netgi 70.

Su klientėmis B.Petrulė dalijasi ne tik sporto ar gyvenimo būdo patarimais, bet ir receptais, o šiemet išleido knygą „Geros savijautos virtuvė“, kurioje – 100 įvairiausių receptų.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Parengta pagal lrytas.lt

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder