Nijolė Jagelavičienė prabilo apie dukters Agnės turto paveldėjimą ir sūnaus globą: „Dabar prasidėjo sudėtingas etapas“

(5)

Praėjus trims mėnesiams po nuomonės formuotojos, stilistės Agnės Jagelavičiūtės (1980–2022) mirties, ant jos kapo – krūva gėlių. „Ji turėjo labai daug kauniečių draugų – mes čia gyvenom, čia ji lankė mokyklą“, – pirmą kartą po dukters mirties LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ prabilo jos mama, tarybos narė Nijolė Jagelavičienė (65 m.).

Nijolė laidoje pasidalijo, kokia iš tikrųjų buvo jos dukra, už ką jai liks amžinai dėkinga. Jos visuomet buvo geriausios draugės – N.Jagelavičienė apie savo dukrą žinojo viską.

„Paskutinius du ar tris metus mes abi labai tampriai gyvenome. Tikriausiai, visi žino, kad ji nusipirko butą. Aš smarkiai prisidėjau ir darbais, ir finansais. Dabar visą jos turtą paveldėjo sūnus Leonas.

Jis dar turi tėtį (Red. Mantas Volkus, su kuriuo Agnė skirtingais keliais pasuko 2019 m.), kažkas bus jo globėjas.

Tad dabar prasidėjo sudėtingas etapas, bet aš ne apie tai...“ – kalbėjo Nijolė.

Mama avira – ji paliko ne tik ją, sūnų, gerbėjus, bet ir visus gražius, dar nebaigtus darbus. N.Jagelavičienė pasistengs visa tai pratęsti.

„Tai buvo rimta pagalba socialiai remtiniems, vaikams, sergantiems, ypatingai, didžiulė pagalba buvo teikiama moterų krizių centrui.

Ji labai daug padėjo.

Aš turiu daug planų, kur galėčiau tęsti visas jos veikas. Įkūriau Agnės Jagelavičiūtės vardo fondą ir artimiausiu metu pranešiu apie pradžią“, – kalbėjo ji.

Už ką ji dėkinga savo dukrai?

„Po jos mirties, kai galėjau šiek tiek susikoncentruoti ir susisemti save, visiems padėkojau už pagalbą. Ji buvo mano stebuklas.

Buvo stebuklas, kai atėjo į šį pasaulį ir ji visam gyvenimui stebuklu liks. Ir tai nėra šiaip sau žodis.

Ji buvo išskirtinis žmogus nuo pirmo gukšnio oro.

Ji tiek daug padarė dėl kitų ir, manau, kad dar daug reikės laiko, kad kas nors visom prasmėm ją galėtų pakeisti čia“, – laidoje „Bučiuoju. Rūta“ sakė Nijolė.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

lrytas.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder