Nuotakos siaubūnės elgesys šokiravo svečius: ateiti į šventę atsisakė beveik visi

Nuotaka užgauliojama internete po to, kai vienas jos „Facebook“ įrašas išpopuliarėjo, nes ji grasino užblokuoti šeimą ir draugus, jei šie atsisakys sumokėti tūkstančius dolerių, kad atvyktų į jos vestuves.

Ne paslaptis, kad vestuvės kainuoja nepaprastai daug pinigų ne tik nuotakai ir jaunikiui, bet ir visai šeimai bei draugams, keliaujantiems jų švęsti. Ir nors paprastai yra be galo malonu, kad jiems svarbią dieną gali praleisti kartu, tačiau turi būti riba, kiek ir ko yra tikimasi iš svečių, rašo mirror.co.uk.

Norai apkarto

Viena būsima nuotaka šią pamoką atsimins amžinai, po to, kai jos svajonės apie prabangias vestuves Tailande buvo sužlugdytos dėl to, kad į renginį atsakė tik 9 iš 150 svečių.

„Gerai, suprantu, kai kuriems iš jūsų sumokėti 3000 dolerių sudalyvauti mano ypatingoje šventėje yra šiek tiek daug, bet aš sumokėčiau už jūsų, tačiau nebesvarbu“, – moteris rašė „Facebook“ bei  „Reddit“ socialinėse medijose.

Pajutusi, kad kaina buvo priežastis, kodėl dauguma žmonių neatsakė į kvietimą į vestuves, nuotaka atskleidė, kad ji ir jos partneris nusprendė pakeisti savo vestuvių vietą į Havajus, nes tai daug arčiau Amerikos nei Tailandas, tačiau deja, viskas klostėsi vis tiek blogai.

„Bet tada, kai mes pakeitėme kelionės vietą į Havajus, kad būtų visiems pasiekiama, tik septyni iš jūsų atsakėte? Tai kainuoja mažiau, bet mažiau ir norisi atvykti?! Ar tai jūs galvojate apie mane ir mano vyrą?! Jums sunku skirti 2 tūkst. dolerių, kad galėtumėte pasidalinti mūsų laime?“, – piktinosi nuotaka.

Išmetė iš socialinių tinklų draugų rato

„Man kyla pagunda pabėgti ir neleisti, kad kas nors iš jūsų būtų mūsų laimingiausios dienos dalis. Štai bičiuliai, jūs turite tris dienas atsakyti į mūsų kvietimus arba mes ištriname jus iš „Facebook“ ir sėkmės neatsiliekant nuo mūsų gyvenimo tada“, – toliau rašė nuotaka.

Ji tęsė: „Maniau, kad turiu geresnių draugų."

Vėliau šis įrašas buvo bendrinamas „Reddit“ platformoje, „Face Palm“ forume, kur žmonės buvo mažiau sužavėti jos požiūriu bei kritikavo įnoringą nuotaką.

„Nustebau, kad „nuotaka-godzila“ iš viso turi draugų“, – komentavo vienas „Reddit“ vartotojas, o kitas jam pridūrė: „Oho, tikiuosi, kad jos sužadėtinis bėga slėptis į kalvas“.

Tuo tarpu kiti nurodė straipsnį, kuriame teigiama, kad dauguma amerikiečių neturi prieigos prie 400 dolerių ekstremalioms situacijoms, todėl galite įsivaizduoti, kodėl, kai kurie žmonės gali nedvejodami neatsakyti į kvietimą mokėti tūkstančius už svetimas vestuves.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder