Oleksijus Arestovyčius

Oleksijus Arestovičius prabilo apie žlugusias santuokas: „Išsiskyriau, nors jausmai buvo“

(1)

Buvęs Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio patarėjas Oleksijus Arestovičius (48 m.) pirmą kartą prabilo apie savo tris gyvenimo moteris. Apie asmeninį gyvenimą nedaugžodžiaujantis Oleksijus pripažino: besiskirtdamas su pirmosiomis žmonomis jis vis tiek joms jautė jausmus.

Interviu su Alina Šamanskaja jis sakė, kad nutraukė santykius su buvusiomis sutuoktinėmis, nes pradėjo į pasaulį žvelgti skirtingai.

„Tai vienintelė tikroji skyrybų priežastis. Yra pradinių priežasčių: svetimavimas, finansai, skandalai. Tačiau, iš tikrųjų, tai buvo skirtingi pasauliai“, – sako Oleksijus.

Jis pridūrė, kad su žmonomis išsiskyrė, nepaisant to, kad jautė jausmus. Vyras tėigė tuo metu supratęs, kad dėl skirtingų požiūrų jie tiesiog nebegali būti kartu.

O.Arestovičius prasitarė, kad savo atžaloms leidžia absoliučiai viską ir stengiasi pildyti jų norus. „Tiesiog supratau, kad nebereikia gyventi kartu, nes naikiname vienas kitą, o tai atsiliepia vaikui. Išsiskyriau, nors vis dar jaučiau jausmus. Tiesiog supratau, kad toliau nereikia tęsti, bus tik blogiau", – kalbėjo Oleksijus.

Šiuo metu O.Arestovičius yra vedęs mylimąją Anastasiją. Jie augina bendrą sūnų Aleksandrą. Politikas taip pat turi dvi dukras iš ankstesnių santuokų – Aelitą ir Veroniką. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder