Pats lengvabūdiškiausias Zodiako ženklas: jie neturi atsakomybės

Tam tikras nerimo lygis yra geras, kai kalbama apie atsakomybę. Tačiau šie ženklai to neturi.

6 Žuvys

Žuvis valdo Neptūnas - dvasingumo, iliuzijų ir sumaišties planeta. Dėl to jie yra didžiausi Zodiako svajotojai, o tai gali trukdyti jiems iš tikrųjų nuveikti darbus.

"Nesvarbu, ar tai tinginystė, ar pabėgimas, ar jausmas, kad jų fantazijos yra tiesiog geresnės už realybę, Žuvims nesvetimi lengvabūdiški gyvenimo aspektai", - aiškina Danny Santosas, astrologas ir "Santos & The Crystal Visions" įkūrėjas.

"Atsakomybės stoka ir pasipriešinimas sunkiam darbui verčia Žuvis grįžti į vaikystę."

5 Svarstyklės

Pasak astrologijos tinklaraščio "Tipiškai aktualu" įkūrėjos Charlotte Kirsten, Svarstyklės yra teisingumo svarstyklių ženklas, todėl yra "apsėstos pusiausvyros".

"Šis harmonijos siekiantis ženklas padarys ir pasakys bet ką, kad išlaikytų taiką, net jei dėl to teks paaukoti savo esmines vertybes."

Kadangi Svarstykles valdo meilės planeta Venera, jos bet kokia kaina vengs konfrontacijos, kuri "dažnai būna bevaisė", - pažymi Kirsten.

"Tai ne tik susilpnina jų tikslo jausmą, bet ir verčia juos atrodyti lengvabūdiškais, tarsi jie visai nežiūrėtų į save rimtai."

4 Liūtas

Šis ženklas nemėgsta nieko labiau nei tai, kad į juos krypsta visų akys, todėl, kai kalbama apie lengvabūdiškumą, į šį sąrašą patenka dėl savo ego.

"Saulės valdomi Liūtai mėgsta saviraišką, būti kambario centre ir koncertuoti", - sako Santos.

Tačiau jie gali būti "išlaidūs dėl savo noro peržengti ribas", - priduria jis, pažymėdamas, kad jie gali daryti tokius dalykus kaip per didelės išlaidos naujam automobiliui, kai jiems ir taip sunku sumokėti už nuomą.

Be materialinių dalykų, jie "pasirengę padaryti bet ką, kad atsidurtų dėmesio centre, net jei tai reiškia, kad jie apsijuoks ar sukels kontroversiją", - sako "Mysticsense" astrologė Rachel Clare.

"Šiam ženklui tikrai nerūpi atgarsiai ar ilgalaikis jų veiksmų poveikis. Liūtui gyvenimas skirtas tik linksmybėms ir tik linksmybėms."

3 Šaulys

Šauliai laikomi Zodiako pasaulio keliautojais. Jie nemėgsta rutinos, o per ilgai užsibuvę vienoje vietoje tampa neramūs ir visada trokšta kito nuotykio.

"Nesvarbu, ar jie klaidžioja Europos grindiniu grįstomis gatvėmis, ar su kuprine keliauja po Azijos džiungles, jų nekaltas, šiek tiek naivus, bet džiaugsmingas požiūris patraukia kitų dėmesį ir pelno lengvabūdišką garbės ženklelį", - sako Kirsten.

Dėl savo nerūpestingo požiūrio Šauliai daro tokius dalykus kaip išvykimas į kelionę prieš pat sesers vestuves arba išėjimas iš darbo be atsarginio plano.

"Dėl gilaus supratimo, kad gyvenimas yra trumpas, taisyklės ir atsakomybė lieka nuošalyje", - priduria Klarė.

2 Jautis

Taip, Jautis yra praktiškiausias ir žemiškiausias Zodiako ženklas, tačiau jis taip pat yra ir materialistiškiausias.

"Prabangą mėgstantys Jaučiai mėgsta tik aukštąją madą, blizgančius žurnalus ir žvaigždėtą interjero dizainą, ir jie nebijo išleisti pinigų, kad tai įsigytų, - aiškina Kirsten.

Kaip pastebi Klarė, šį ženklą valdo romantikos ir grožio planeta Venera, todėl jie gali lengvai "pamiršti, kas gyvenime svarbu, ir akcentuoti paviršutiniškesnius aspektus".

Tačiau, priešingai nei Liūtas, Jautis neperdažo virtuvės plytelėmis ar nepertvarko garderobo, kad kiti jį pastebėtų.

Vietoj to jie renkasi išlaidauti dalykams, kurie, pasak Kirsten, "didina jų komforto ir saugumo jausmą".

"Jautis pinigus laiko energetine priemone, kuri padeda jam investuoti į savo meilės sau sampratą."

1 Dvyniai

Dvyniai yra socialiniai Zodiako drugeliai. Nesvarbu, ar tai būtų kokteiliai su bendradarbiais, vėlyvieji pusryčiai su draugais, naujos jogos pamokos, ar pokalbis dėl naujo darbo, jų kalendoriuose sunkiai rasite laisvą vietą.

Dėl tokio požiūrio į viską, kas vyksta, "Dvyniai yra nepastovūs ir juos sunku sugrąžinti ant žemės", - teigia Klarė.

"Kiekviena šio ženklo atstovų diena atrodo vis kitokia, todėl draugai ir šeima laukia pačių keisčiausių ir netikėčiausių jų žingsnių."

Kraštutiniais atvejais tai gali būti neapgalvotas elgesys arba pykčio priepuoliai.

"Dvyniai dažnai sutelkia dėmesį į tai, kas yra tiesiai priešais juos... neatsižvelgdami į bendrą vaizdą", - pažymi Santos.

Tačiau labai dažnai tai, ką kiti laiko lengvabūdiškumu, iš tikrųjų yra Dvynių pastangos įnešti šiek tiek lengvumo į rimtas ar sudėtingas situacijas, aiškina Kirsten.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder