Patys impulsyviausi Zodiako ženklai

Pasiduoti impulsui ir pasielgti spontaniškai nėra blogai, jeigu neperžengiamos sveiko proto ribos. Žinoma, negalima atsisakyti savo įsipareigojimų dėl netikėtų užgaidų, bet linksmas betarpiškumas ir entuziazmas suteikia gyvenimui ryškesnių spalvų. Penkiems Zodiako ženklams spontaniškumas būdingas iš prigimties. Iš jų galima tikėtis netikėtumų.

Archyvų nuotr.

AVINAS

(03.21–04.20)

Avinas visada daro, ką nori, net jeigu tai gąsdina, o kiti žmonės atkalbinėja nuo tokių impulsyvių veiksmų.  Jam nereikia taisyklių, Jis negali pakęsti skeptikų.  Avinas neišvengiamai darys tai, kas suteikia jam džiaugsmo ir susižavėjimo. 

Šio ženklo atstovai mano, kad gyvenimas skirtas tam, kad rizikuotų, įsiklausytų į savo vidinį balsą ir ieškotų nuotykių.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniai mėgsta veikti kažką naują, net jei tai tik smulkmenos: pasirinkti naują maršrutą į darbą, eksperimentus su šukuosenomis ar naują virtuvės įrangą. Jeigu juos uždarytume komforto zonoje, jie labai greitai pultų į neviltį ir imtų dusti. 

Dvyniai nekenčia nuobodulio ir rutinos, todėl stengiasi nuolat judėti ir būti aktyvūs.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Jeigu Svarstyklės turi galimybę pasielgti spontaniškai, tai jos ir bus spontaniškos.

Negana to, jos net sugeba planuoti tą savo spontaniškumą, kad ir kaip paradoksaliai tai skamba.  Svarstyklės kiekvieną dieną pasitinka su nuojauta, kad bus kažkas įdomaus ir teigiamo, todėl nepraleis nė vieno šanso puikiai praleisti laiką ir patirti nuostabių įspūdžių.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šaulys be problemų gali užmegzti pokalbį su nepažįstamu žmogumi  ir net greitai susidraugauti su juo. Bet kokia naujovė  suteikia Šauliui naujų impulsų, o nauji žmonės jam visada būna šviežios informacijos šaltiniai. 

Tačiau senų draugų Šaulys nepamiršta.  Spontaniškumas jo supratimu reiškia  akimirksniu nuspręsti, kur patraukti, ir iškart užsakyti lėktuvo bilietus į jį sudominusią šalį.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Vandeniui reikia, kad jo įprasta rutina būtų reguliariai supurtoma.  Tai gali būti ir paprastas dalykas, pavyzdžiui,  vakarienė naujame restorane ar įvaizdžio pakeitimas, ekstremalaus sporto išbandymas. 

Vandeniui nepatinka jaustis taip, tarytum jo gyvenimas  susidėtų iš nuobodžių įvykių virtinės.  Jis nori linksmintis, patirti aštrių pojūčių, džiaugtis kiekviena diena ir susidurti su netikėtumais.

Organizatorių nuotr.

lt.psichiatria.org/ nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder