Penki gal ir ne visiems žinomi faktai apie kiekvieną Zodiako ženklą

Visi turi paslėptų galimybių, gebėjimų ir talentų. Kiekvienas iš mūsų yra išskirtinis būtent savo vidiniu potencialu. 

Nors ir nėra aiškaus atsakymo į klausimą, kuris Zodiako ženklas yra geriausias. Vis dėlto ištyrus būdingus Zodiako rato atstovams bruožus, galime drąsiai teigti, kad kiekvienas iš jų yra ypatingas, kiekvienas turi kažką savo, unikalaus ir nepakartojamo.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

1 faktas: Vienas labiausiai mokančių mylėti ženklas. Avino ženklo atstovai iš prigimties apdovanoti drąsa, jautrumu ir pačiu tikriausiu nuoširdumu. Taip, kartais Avinas gali būti impulsyvus ir griežtas, bet jis niekam nelinki blogo.

2 faktas: Nemoka meluoti. Ko gero nėra atviresnio ir tiesmukiškesnio ženklo.

3 faktas: Yra priklausomas nuo žmonių. Avinas yra didelis vaikas, kuris visiškai pasitiki tais, kuriuos myli. Jis mato tik geriausius žmones, pateisindamas jų trūkumus.

4 faktas: Avinas yra kovotojas už teisingumą. Jis gali būti negailestingas priešų atžvilgiu, bet niekada nenuskriaus beginklio.

5 faktas: Neretai tampa meilės įkaitu. Avinas yra ryžtingas ženklas, kuris stengiasi niekada neparodyti savo silpnybių. Tačiau pagrindinė jo baimė būti išduotam ar atstumtam.  Jis visada atveria savo širdį ir sielą mylimam žmogui, todėl jam padarytos neištikimybės žaizdos niekada neužsitrauktų.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

1 faktas: Jautis yra savo įpročių įkaitas. Jam labai sunku ką nors keisti savo gyvenime. Jis vertina nuoseklumą, patogumą ir stabilumą.

2 faktas: Nepaprastai užsispyręs. Jautis sukuria ramaus, minkšto ir subalansuoto žmogaus įspūdį, bet jo viduje slypi milžiniška jėga, kuriai padedant, gali  „sutrinti“ visus į miltus, kurie kliudys.

3 faktas: Gali prajuokinti bet ką ir bet kur. Jautis yra labai praktiškas ir rimtas, bet jam trūksta saviironijos. Tarp šio ženklo atstovų ir dabartinis JAV bei Lietuvos prezidentas.

4 faktas: Juo galima pasitikėti besąlygiškai. Jautis nemėgsta meluoti, nors žino, kaip tą padaryti.

5 faktas: Nesiekia nepasiekiamų tikslų. Kitaip tariant, jis neeikvoja jėgų dėl kokio nors nesąmoningo, migloto tikslo, net jei žino, kad gali jį pasiekti. Jam patinka labiau kasdieniški ir tikri norai.

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

1 faktas: Dvyniai yra labiausiai neramus, nepagaunamas, energingas ir nepastovus ženklas, dėl kurio jis yra nepaprastai įdomus visiems. Norisi šią „mįslę“ įminti kiekvieną dieną.

2 faktas: Mėgsta lengvus pinigus. Tarp Dvynių yra nemažai šarlatanų ir sukčių.

3 faktas: Atrodo, kad jis žino viską ir tuo pačiu nieko nežino. Dvyniai greitai priima naują informaciją, bet, deja, nemoka jos panaudoti savo naudai.

4 faktas: Nesimoko iš klaidų. Dvyniai dažnai kenčia dėl savo nenuoseklumo, svajoja pagaliau susikurti stabilų gyvenimą ar rasti vieną teisingą kelią, nesivaikydami naujų svajonių ir potyrių. Bet kiekvieną kartą viskas prasideda iš naujo.

5 faktas: Linkęs į priklausomybę. Dėl savo nenuoseklumo jis dažnai tampa blogų įpročių įkaitu. Dvyniai orientuojasi į pasaulį ir būtent jame ieško būdų, kaip pagerinti savo gyvenimą, pamiršdami, kad viduje jie turi visą žinių, išminties ir atsakymų saugyklą.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

1 faktas: Bene pats mįslingiausias ir  paslaptingiausias ženklas. Vėžys yra neįmenama mįslė ne tik artimiesiems, bet ir astrologams. Jis turi principą: viską pasilikite sau. Todėl tikri jausmai ir jų gilumas yra nežinomi visiems, išskyrus patį Vėžį.

2 faktas: Vėžys yra labai mobilus, žingeidus ir atviras viskam, kas nauja. Jam labiau patinka įvairovė, o ne rutina, todėl jis yra pasirengęs tyrinėti pasaulį ir atrasti naujų patirčių.

3 faktas: Vėžys yra lyderis, galima sakyti iš didžiosios raidės. Jis  – iniciatorius, kurio misija yra telkti ir vesti žmones į naujus tikslus.

4 faktas: Teisingai suvokia pasaulį per žmones. Dėl stiprios intuicijos ji puikiai išmano žmones. Jis moka pamatyti kiekvieno talentus, jausmus ir ketinimus ir yra pasirengęs padėti kitiems, siūlydamas gyvenimo kryptį.

5 faktas: Siekia sėkmės, bet dažnai nepavyksta. Vėžys yra vienmintis, bet paprastai praranda realų požiūrį į gyvenimą, pasiduodamas svajonėms.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

1 faktas: Liūtas yra kone ryškiausias Zodiako rato atstovas. Autoritetinga prigimtis, įnešanti savo vidinę šviesą į pasaulį. Jis yra geras organizatorius, pasitikintis savimi, talentingas, išdidus. Skiriasi nuo kitų savo energija ir kūrybiškumu.

2 faktas: Įkvepia žmones. Liūtas puikiai jaučiasi tarp žmonių, nebijo būti savimi ir pritraukti dėmesį. Tai viešas asmuo, įkvepiantis kitus vien savo buvimu.

3 faktas: Nuoširdus ir sąžiningas visame kame. Kartais Liūtas elgiasi labai pretenzingai ir dramatiškai, tačiau visi jo veiksmai ir žodžiai kyla iš jo sielos gilumos. Jis yra toks, koks yra ir nebando pasislėpti už kaukės.

4 faktas: Jis moka save pristatyti. Liūtas visada yra dėmesio centre, nes nori, kad visi  jį matytų. Jo talentai ir charizma suburia aplink save didžiulį gerbėjų skaičių.

5 faktas: Įpratęs siekti ir laimėti. Jis nelaukia – eina ir pasiima tai, ką laiko savęs vertu.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

1 faktas: Lankstus ir nepastovus ženklas. Mergelė lengvai ištveria sunkumus ir pokyčius, tačiau vargu ar gali sutvarkyti savo gyvenimą. Ji linkusi skirti per daug laiko smulkmenoms ir detalėms, niekada nesigilindama į pagrindinį reikalą ar problemą.

2 faktas: Viską mato išsamiai. Mergelė pastebi net menkiausius pokyčius. Dėl šios savybės  šio ženklo atstovas gali sutelkti dėmesį į trūkumus ir bandyti viską patobulinti, įskaitant ir save.

3 faktas: Tarp Mergelių yra daugiausia milijonierių ir milijardierių. Tai Mergelė žino, kaip kruopščiai apgalvoti visas detales ir kantriai eiti sėkmės link. Be to, šis ženklas yra labai ekonomiškas ir viską labai gerai apgalvoja prieš išlaidaudamas.

4 faktas: Jis gyvena materialiame pasaulyje, pamiršdamas dvasinį komponentą. Mergelei pasiseks, kai ji ras pusiausvyrą tarp materialinės ir dvasinės gyvenimo dalių.

5 faktas: Gali skubėti meilės link nors ir į pasaulio kraštą. Nepaisant pragmatiškumo, Mergelė yra labai romantiškos prigimties ir pasirengusi visko atsisakyti vardan tikros meilės.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

1 faktas: Puikus strategas. Daugelis žmonių Svarstykles suvokia kaip amžinai abejojančią asmenybę. Tiesą sakant, Svarstyklės sklandžiai artėja prie tikslo, laviruoja ir studijuoja visas šio klausimo puses. Tai padeda padaryti vienintelį teisingą pasirinkimą.

2 faktas: Dviguba prigimtis. Svarstyklės sukuria švelnių, žavių ir diplomatiškų žmonių įspūdį, tačiau tuo pačiu metu jos pasižymi didžiule jėga, vedančia gerovės link.

3 faktas: Svarstyklės yra lyderis tarp Oro stichijos ženklų. Tai puikūs motyvatoriai. Jie sugeba puikiai vadovauti kitiems žmonėms, išmokyti juos kažko naujo, padeda įveikti kliūtis.

4 faktas: Sugeba „perskaityti“ kitų nuotaiką. Išvystyta intuicija ir dėmesingumas leidžia Svarstyklėms padaryti palankų įspūdį ir prisitaikyti prie kitų žmonių. Tačiau Svarstyklės niekada nenaudoja šios dovanos savanaudiškais tikslais.

5 faktas: Pasak astrologų, tai yra  ir kone pats tingiausias Zodiako ženklas. Svarstyklės dažnai atidėlioja dalykus, laukia iki paskutiniųjų, gana ilgai svyruoja ar abejoja ir tik tada imasi reikalo.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

1 faktas: Jis gali būti patikimas ir pavojingas. Skorpioną visada veikia jausmai ir emocijos. Viduje jis kariauja su savimi.

2 faktas: Žino ko nori. Nekeičia savo nuomonės, nesielgia neapgalvotai. Kiekvienas Skorpiono žingsnis yra apgalvotas „nuo ir iki“. Jo neįmanoma paveikti. Tai vienas ryškiausių Zodiako ženklų, einantis savo keliu ir nekreipiantis dėmesio į kitų nuomonę.

3 faktas: Labai progresyvus. Skorpionas seka aplinkinį pasaulį ir visada stengiasi būti madingas. Jis yra atviras naujiems dalykams, lengvai priima naujas idėjas ir pats gali sukurti ką nors naujo.

4 faktas: Linkęs keršyti. Skorpionas yra labai pavojingas ženklas. Tačiau yra vienas „bet“. Jis pavojingas tik tiems, kurie sąmoningai jam trukdo ar kenkia.

5 faktas:  Nepaisant slaptumo, Skorpionas linkęs kalbėti tiesą. Taip, jis slepia savo mintis ir jausmus, bet jei išsako savo nuomonę, tai daro be lašo melo.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

1 faktas: Visada pasiruošęs nuotykiams. Šaulys gali vienu metu imtis kelių jam įdomių darbų ir po to padaryti kitiems įspūdį. Tai veiksmo žmogus, kuriam namai yra visas pasaulis.

2 faktas: Jo stipriausias ginklas – liežuvis. Tai ir kilnus karys, riteris, kovotojas už teisybę. Šaulys yra pasirengęs ginti savo interesus ir eiti į mūšį. Jis kupinas drąsos ir ryžto.

3 faktas: Jis pasižymi natūraliu magnetizmu. Tai labai ryški, įdomi, stiprios valios asmenybė. Jame tiek daug gyvenimo, optimizmo ir meilės, kad jis suteikia laimę aplinkiniams, nieko nereikalaudamas mainais.

4 faktas: Ištikimas draugas. Šaulys yra labai malonus, nuoširdus ir empatiškas žmogus, kuris visada ras ką paguosti ir nudžiuginti.

5 faktas: Su juo negalima ginčytis. Jis moka apsiginti žodžiu, o keli kontrargumentai visada yra paslėpti jo galvoje. Jis diplomatiškai ir suprantamai paaiškins savo poziciją, patvirtins ją faktais ir nuo nieko neatbaidys oponento.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

1 faktas: Moka valdyti kitus. Ožiaragis yra stipri asmenybė, todėl gali būti sunku atlaikyti jo spaudimą.

2 faktas: Pažeidžiamas. Už išorinės ramybės ir abejingumo slepiasi labai subtili ir jautri asmenybė. Jis kaupia nuoskaudas ir dažnai mintimis grįžta į sunkiausią savo gyvenimo dieną.

3 faktai: Dėl sėkmės pasiruošęs daug kam. Ožiaragį veda ambicijos. Dėl savo griežtumo ir atkaklumo  neretai linkęs teisti kitus žmones.

4 faktas: Kartais trykšta optimizmu ir gyvenimo meile. Bet sėkmė Ožiaragiui ateina su amžiumi. Jis visada lipa aukštyn sėkmės laiptais, bandydamas užkariauti vieną viršukalnę po kitos. Ir tik bėgant metams Ožiaragis staiga supranta, kad gyvenimas gali būti gražus būtent toks.

5 faktas: Turi pavydėtiną intuiciją. Pasitikėti Ožiaragio patarimais visada yra puiki idėja. Juk jis turi lankstų protą ir tvirtai draugauja su intuicija, neįtikėtinai prognozuodamas ateities įvykius.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

1 faktas: Pastovus  savo įsitikinimais  ir norais. Vandenis nelinkęs keisti veikiančios sistemos ar  modelio. Kartais jam trūksta lankstumo greitai priimti pokyčius.

2 faktas: Orientuotas į ateitį. Tai labai originalus Zodiako rato atstovas, nebijantis elgtis iššaukiamai ir stebinti kitus. Svajingasis Vandenis visada eina į priekį.

3 faktas: Skaudžiai reaguoja į jam skirtą kritiką. Vandenis priklauso nuo kažkieno nuomonės ir dėl savo pažeidžiamumo kritiką jis dažnai suvokia kaip tragediją.

4 faktas: Kartais būna per daug meilus žmonėms. Vandenis labai bijo prarasti artimuosius. Norėdamas palaikyti santykius su jais, išdidus šio ženklo atstovas padarys viską.

5 faktas: Bijo atsakomybės. Jis nuolat abejoja savimi, todėl padarys viską, kad išvengtų nereikalingos atsakomybės.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

1 faktas: Jie moka nuspėti ateitį. Be to,  subtiliai jaučia kitų vidinę būseną ir turi numatymo dovaną. Žuvys  taip pat sugeba pamatyti save iš šalies, analizuoti praeitį ir prognozuoti ateitį.

2 faktas: Neskirsto žmonių į gerus ir blogus. Žuvys užjaučia ir padeda visiems be išimties, nes šio ženklo atstovai pirmiausia mato jų sielą. Jie gali pajusti kito žmogaus skausmą ir padėti jį įveikti.

3 faktas: Jie gyvena ypatingą gyvenimą. Jų gyvenime yra daugybė įžvalgų ir vienatvės. Žuvys minioje dažnai jaučiasi vienišos, nes niekas pasaulyje nesugeba jų visiškai suprasti.

4 faktas: Nuolat susiduria su pasirinkimu. Norint, kad pasisektų šio ženklo atstovams, jiems reikia plaukti nuo potvynio ir įveikti neįsivaizduojamas kliūtis.

5 faktas: Jie turi labai daug talentų. Tik Žuvys gali sukurti ką nors tokio svajingo ir sentimentalaus, kad tai įkvėptų kitus. Jie daug žino apie meną, nes į gyvenimą žvelgia kupini meilės ir atjautos žvilgsniu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder