Per mažai reprezentuoja miestą?

Šiais laikais miesto ir šalies valdžioms atrodo, kad gyventojai ir verslininkai visko daro per mažai - tiek Tėvynės labui, tiek miesto prestižui kelti. Užkliuvo net ne tik uostamiesčio, bet ir visos Marijos žemės pajūrio simbolis burlaivis „Meridianas“. Tai, kad jį be perstojo fotografuoja visi užsienio ir vietiniai turistai, joks jo nuopelnas.

Stovi prie krantinės ir nieko neveikia, tingi nors kiek pasikrutinti. Tai, kad jis gali plaukti, yra garantavęs ir laivų konstruktorius, prikišęs nagus prie „Meridiano“ gaivinimo „Klaipėdos laivų remonte“. Gal jis ir negalėtų nuplaukti iki Tauralaukio, gal neleistų jo grimzlė, užtat galėtų imti kursą į kitą pusę. Baisus dalykas tuos du tiltus pakelti. O už paplaukimą šiuo legendiniu laivu galima ir panašų mokestį kaip iš tų, kurie pasirengę apsilankyti kosmose, imti. Visai neblogas bizniukas išeitų.

Gerai, jeigu jau plaukimą sunku organizuoti, tai gal galima jo denyje pastatyti kokią nors patranką (kariškiai turi visokių, ir istorinių), kuri kasdien iššautų salves kieno nors garbei. Pavyzdžiui, jeigu patranka tądien šovė tris kartus, vadinasi, uostamiestyje buvo paskiepyta 1 000 klaipėdiečių „AstraZeneca“ vakcina. Ar to irgi negalima, nes iš pietaujančių „Meridiano“ restorane verslininkų lėkščių krabai iššokinės?

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder