Prasideda realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“: pamatykite 10 dalyvių, kurie patirs karščiausią vasarą savo gyvenime

Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas prasideda! Naujos kartos televizijos Go3 žiūrovai jau gali pasinerti į net mėnesį laiko truksiančią nesibaigiančią transliaciją tiesiogiai iš Pietų Ispanijos, o TV3 eteryje šį vakarą įvyks pirmosios, ypatingos laidos premjera.
 

Laukia intriguojanti pažintis su 10 jaunų, karščiausių nuotykių ištroškusių žmonių, netikėta vedėjo Vytauto Mikaičio staigmena ir pirmosios simpatijos bei nesutarimai… Tai neabejotinai taps geriausiu vasaros nuotykiu!

Visi projekto dalyviai svajoja apie dar nepatirtas emocijas, nerūpestingą laiką su naujais, aistringais žmonėmis ir daugybę nesibaigiančių vakarėlių. Deja, nemokamo nebūna nieko, o naujasis realybės šou vedėjas, keliautojas V. Mikaitis, bus šalia kiekvieną kartą, kai dalyviai tą pamirš!

Vien jau šį vakarą dalyvių laukia itin netikėta, o daugeliui – ir nemaloni. V. Mikaičio staigmena. Kaip jie tą priims?

Tačiau ir tai nebus vienintelis dalyvių laukiantis siurprizas. Vytautas visiems praneš ir apie kitą, dar daugiau iššūkių keliančią naujieną – pasikeitusias projekto taisykles. Šį kartą nugalėti realybės šou bei išsaugoti pinigus taps ir dar sunkiau…

Stengtis verta – ypač todėl, kad net pirmąją projekto savaitę du projekto dalyviai vilą Pietų Ispanijoje jau paliks. Vieną žmogų kas kartą išrinks naujienų portalo tv3.lt skaitytojai balsuodami už savo favoritus. Mažiausiai balų surinkęs dalyvis iš projekto iškris. Balsuoti galima čia: http://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota

O kitą žmogų, kurio projekte jau nebenori matyti, išrinks patys dalyviai… Kas juo taps?

Iki premjerinės projekto laidos liekant vis mažiau laiko, kviečiame prisiminti visus dalyvius:

MONA

Vos pažvelgus į įspūdingos išvaizdos Moną, ją pamiršti tampa sunku. Ji neslepia, kad tam tikras savo kūno dalis yra pasitobulinusi ir tam išleidusi net daugiau nei 20 tūkstančių! Tokia pat intriguojanti ir jos istorija – nuo vaikystės Rokiškyje iki profesionalios krepšininkės karjeros Italijoje ar gyvenimo niekuomet nemiegančiame Niujorke. Ką jau kalbėti apie tai, kad jauna mergina jau buvo ir susižadėjusi…

MATAS

Akį traukia ne tik puiki Mato išvaizda ir daugiau nei 34 tatuiruotėmis užpildytas kūnas. Toks pats įdomus ir jo gyvenimas – nuo darbo, neretai peraugančio į įsimintinus vakarėlius, pavydėtino atsidavimo sportui, meilės maistui ar net… vardo.

Atsitiktinai tapęs projekto dalyviu, Matas šypsosi – įdomu, ką pasakys jo buvusi draugė, kadangi ji buvo didžiausia šio realybės šou fanė!

AUSTĖJA

Prieš daugiau nei pusmetį Austėjos gyvenimas kardinaliai pasikeitė, o šie metai bus pirmieji, kai ji švęs jau ne vieną, o du gimtadienius. Kraupi avarija merginą ne tik pavertė kitu žmogumi, bet ir paskatino daryti tai, kam anksčiau ji niekuomet nebūtų pasiryžusi.

Būtent taip Austėja tapo ir šių metų realybės šou dalyve. Kaip sako pati mergina, metai po avarijos – jos žydėjimo metai! Ar jai pavyks prasiskleisti Pietų Ispanijoje?..

SAULIUS

Reperio Sauliaus kameros negąsdina – dėl jo jos galėtų būti net ir duše! O ir dėmesys jam tikrai patinka, mat didžiausia jo svajonė – surinkti pilną areną savo gerbėjų.

Ir nors neslepia, kad yra jautrios sielos, Saulius jau moka susidoroti ir su kritika. „Blogas komentaras geriau nei jokio, nes tada esi nematomas“, – sako jis ir ruošiasi vienam didžiausių savo gyvenimo nuotykių Pietų Ispanijoje.

JOVITA

Nesustabdoma Jovita – būtent taip būtų galima apibūdinti dar vieną žavią ir be galo veiklą realybės šou dalyvę. Atrodo, kad merginos pilna visur – jos negąsdina joks darbas, o savo nesibaigiančius nuotykius ir istorijas ji nė nesustodama galėtų pasakoti valandų valandas.

O jie tikrai verti pasakojimo – štai ir pirmąkart naktiniame klube ji apsilankė ne su draugais, bet… su mama! Merginai tikrai netrūksta spontaniškumo, o karščiausias vasaros nuotykis, kaip tikisi Jovita, jai padės įveikti ir tam tikrus kompleksus.

EIVYDAS

Laisvos sielos, bet turintis gražių tikslų Eivydas šiandien džiaugiasi visais gyvenimo teikiamais privalumais – mėgaujasi nesibaigiančiais vakarėliais ir viengungišku gyvenimo būdu.

Tiesa, vėliau savo gyvenimą jis žada paskirti ne tik siekdamas padėti kitiems, bet ir kurdamas šeimą, kurios paveikslą galvoje piešia jau dabar. O kol dar yra laiko, jis pasiryžęs išgyventi tai, su kuo dar niekuomet nėra susidūręs ir mėgautis tokiu merginų dėmesiu, kuris nereikalautų papildomų pastangų.

CAROLINE

Caroline gimė, augo ir mokėsi Airijoje, tačiau išvydę šią merginą, niekuomet to nepasakytumėte – ji idealiai kalba lietuviškai ir būtent Lietuvai jaučia didžiausią meilę.

Todėl sulaukusi tinkamo meto, Caroline iškart susipakavo daiktus ir nusprendė savo gyvenimą tęsti ten, kur jaučiasi geriausiai – Lietuvoje. Juk sau buvo pasakiusi net ir tai, kad niekuomet nepamils airio – jos vaikinas gali būti tik lietuvis!

LIVIJUS

Jau 9 metus svetur gyvenantis Livijus gyvenime nebijo jokių drąsių sprendimų, o tai, kas kitam keltų baimę, jam – tik papildomą motyvaciją.

Tačiau šiandien jis turi tik vieną svajonę – ir vėl gyventi Lietuvoje. O tą padaryti greičiau galėtų paskatinti meilė, atrasta Pietų Ispanijoje... Juk dėl šio realybės šou Livijus jau ryžosi pirmiesiems drastiškiems pokyčiams ir metė savo gerai apmokamą darbą!

IEVA

Sudalyvauti realybės šou Ieva svajojo jau seniai, o pagaliau šiam norui išsipildžius, ji ėmė puoselėti ir dar vieną troškimą – čia patirti tikrą meilę.

Ir nors atrodytų, kad promo modeliu Londone dirbančiai merginai tai neturėtų būti problema, kandidatus į savo antrąją pusę Ieva vertina griežtai – ne visas dėmesys jai yra malonus, kaip ir ne visi vaikinai verti jos širdies! Ne veltui Ieva vieniša jau 5 metus ir dar tiek pat tikina besilaikanti celibato. Ar realybės šou Pietų Ispanijoje padės Ievai atrasti „tą vienintelį“?

PAULIUS

Paulius – tikriausiai meniškiausios sielos šių metų realybės šou dalyvis. Tačiau neapsigaukite pirmu įspūdžiu, nes didžiausia jo svajonė – vaidinti siaubo filme, o pomėgis – stoti už didžėjaus pulto! Vaikinas savo draugams yra grojęs net trankiausiais vakarėliais garsėjančioje Vokietijoje… Ar tokį vakarėlį jis „užkurs“ ir Pietų Ispanijoje?

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3 ir 24/7 per Go3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder