Pro moterų paplūdimį ėjės vaikinas iš pradžių bandė pabėgti

Smėlyje pasilieka pėdų įspaudai. Bangos juos nuplauna tarsi norėdamos sunaikinti įrodymus. Įrodymus, kurie atsirado filmuojant gražią gamtą. Nepastebėjau kaip atsidūriau moterų paplūdimyje. Ėjau pajūriu nerūpestingai filmuodamas saulę, bangas, kopas ir kitus nuostabius dalykus, kurie būna vandens ir žemės susitikimo vietoje.
 

Viskas įvyko taip greitai ir netikėtai.
Matau dvi merginas, šokinėjančias per bangas. Jos nuogos, bangų purslai taškosi ant saulės spinduliuose įdegusių kūnų.

Po akimirkos atsisuka į mane ir pradeda mojuoti. Išsigandęs išjungiu filmavimo kamerą ir pabėgu į kopas. Nusiraminęs ir pasislėpęs įjungiu kamerą ir vėl nukreipiu į jas.

Jos toliau mėgaujasi vėsiu vandeniu ir karštais spinduliais.

Aš negaliu nežiūrėti, nors žinau, kad elgiuosi blogai. Objektyvas toliau filmuoja merginų šokį tarp putojančių bangų viršūnių.

Po valandėlės jos išlipa iš vandens ir atsigula ant kranto. Juokdamosis voliojasi ant smėlio, kuris prilimpa prie drėgnų kūnų.

Jos apsikabina ir pradeda… bučiuotis. Aš priartinu vaizdą su filmavimo kamera, rodos, kad esu kartu su jomis. Jos vartosi ant smėlio, karšta darosi ne tik nuo vasariškų saulės spindulių.

Pakyla vėjas, bet joms dabar niekas nesvarbu. Jos mėgaujasi saulės šiluma, laisve.

Kartu su jūra dabar banguoja dvi moterys. Jos atrodo kaip vienas organizmas, išmestas ant kranto ir bandantis grįžti į neaprėpiamos jūros platybes

Atsisukusios į mane pradeda mojuoti. Galvojau, jog manęs nemato. Nejaugi jos visa tai darė žinodamos, jog yra stebimos?

Rankų mostais rodo, kad ateičiau pas jas.

Sukaupiu drąsą ir išlindęs iš už kopos einu link jų...

 

Sidebar placeholder