Projekte „Kaukės“ atidengta Mezginio kaukė – po ja slėpėsi garsi aktorė

Projekte „Kaukės“ atidengta Mezginio kaukė – po ja slėpėsi garsi aktorė Larisa Kalpokaitė

LNK nuotr.

„Aš esu labai laiminga. Jaučiuosi, kaip naujai gimusi. Man atrodo, kad čia aš praėjau visus kančių kelius,“ – vos nulipusi nuo didžiosios šou „Kaukės“ scenos sakė po Mezginio kauke buvusi aktorė Larisa Kalpokaitė.

Garsi moteris neslėpė, kad pasiūlymo dalyvauti šiame projekte sulaukia ne pirmą kartą. Tačiau anksčiau dėl įtempto repeticijų grafiko tekdavo atsisakyti. Todėl kai šiais metais sulaukė šou režisierės Gintarės Nemanytės- Lungienės skambučio, nusprendė stačia galva nerti į šią avantiūrą:

„Tiesiog pagalvojau – o kodėl turėčiau atsisakyti? Reikia pabandyti dabar! Tai, žinokit pabandžiau ir galiu drąsiai pasakyti, kad tikrai nesigailiu!“

Ne paslaptis, kad po kaukėmis garsenybėms išbūti nėra lengva:

„Mane kai vedė, aš vis mintyse kartojau – kvėpuok, kvėpuok, kvėpuok! O jau apie buvimą tame karštyje ant scenos iš viso sunku kalbėti. Man buvo tik viena mintis galvoje – ramiai, ramiai, oro užteks, oro užteks.

Kai ten stovi atrodo, kad komisija per ilgai kalba, nes prakaitas tiesiog žliaugia upeliais. Bet, žinote, tame yra ir naudos. Tokia savotiška nemokama svorio metimo procedūra. Nes pabuvęs su kauke tu nebenori valgyti, nori tik gerti daug vandens. Taigi, manau, kad atsikračiau kokių 3 kilogramų,“ – juokiasi ji.

Nepaisant išbandymų, Larisa sako, kad savo profesijoje yra pratusi prie didelių iššūkių. Todėl minties stovint ant scenos nusiimti kaukę tikrai nebuvo. Žinoma aktorė sako labiausiai laukianti sūnaus reakcijos, nes kaip reaguos jos vyras, taip pat aktorius Jonas Braškys, ji puikiai žino:

„Jis visada man sako – aš tau linkiu darbo, nes jeigu tu nedirbsi, tu išprotėsi. Todėl į šį mano dalyvavimą jis pažiūrės labai paprastai, nes tai buvo neeilinis mano darbas, neeilinis išbandymas ir aš savimi labai didžiuojuosi.“

Likusiems kolegoms, besislepiantiems po kaukėmis, garsi moteris linki tik vieno: „Ištvermės! Geros nuotaikos! Ir nebijoti pasirodyti kvailesniais, negu jie yra, nes scenoje tai tinka. Na ir aišku, linkiu, kad būnant po kaukėmis sveikata nepavestų. Nors man buvo labai sunku, aš tikrai nesigailiu. Aš didžiuojuosi savimi, nes eilinį kartą aš nugalėjau pati save!“

Kitą sekmadienį LNK televizijos žiūrovų laukia dar daugiau įspūdingų pasirodymų, netikėtų staigmenų ir svarbiausia - laidos pabaigoje bus nuimta viena kaukė ir atskleista įžymybė besislepianti po ja. Todėl įsijunkite šou “Kaukės:, 19.30 val., tik per LNK.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder