Putino buvusi žmona atskleidė jo silpnybę: tai geriausias būdas jį nuraminti

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas itin rūpinasi sveikata bei išvaizda, todėl imasi net pačių keisčiausių būdų, siekiant pagerinti savo savijautą. Tiesa, daug dėmesio skiria ir maistui bei paranojiškai bijo apsinuodyti, todėl turi net asmeninius degustatorius.

Putino paranoja dėl maisto

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, jog V. Putinas niekada neragauja maisto pirmas. Jam patiekalus ruošia virtuvės šefas, kuris dirba individualioje prezidentinėje virtuvėje.

Teigiama, kad jis paranojiškai bijo suvalgyti maistą, kuris gali būti užnuodytas, skelbia lifestyle.segodnya.ua.

Putinas turi net asmeninį degustatorių, kuris vadinamas „nuodų ragautoju“. Jis kasdien ragauja maistą V. Putino akivaizdoje. Tada diktatorius laukia kelias minutes ir pamato, ar darbuotojui nepasireiškė apsinuodijimo simptomai. 

Kasdienė mityba

Pusryčiauti V. Putinas pradeda 12 val. Ir renkasi gan paprastus maisto produktus: grikių ar avižų dribsnius, varškę su medumi bei vaisius. Taip pat geria žalius putpelių kiaušinius.

Teigiama, jog kavos jis nekenčia, todėl geria žaliąją arbatą. Būtent ją renkasi, kai nori nuraminti nervų sistemą.

Pietūs ir vakarienė

Pietums bei vakarienei – subalansuotas meniu. Teigiama, jog V. Putinas per pietus bei vakarienę valgo daržoves, ėrieną bei žuvį.

Diktorius prižiūri savo figūrą, todėl jo mitybos racione nebus desertų ar duonos gaminių.

Aistra pieno produktams ir ikrai

Buvusios žmonos Liudmilos Putinos teigimu, jo silpnybė yra pieno produkai. Pasiteisinęs būdas atkreipti diktatoriaus dėmesį  ant virtuvės stalo palikti stiklinę jogurto. 

Jam taip pat patinka ir išskirtiniai ikrai. Raudonųjų ikrų jis nesirinks, nes mano, kad jūros ežių ikrai jam yra biologiškai vertingesni.

Putino „grožio“ ritualai 

Žiniasklaidoje rašoma, jog jis maudosi elnio ragų kraujyje, nes mano, kad tai turi naudos sveikatai, įskaitant vyrų potencijos didinimą, teigiama pranešime.

Rusijos prezidentas šios procedūros gerbėjas nuo 2000-ųjų.  Teigiama, kad Maskvos meras Sergejus Sobjaninas taip pat mirksta kraujyje, kuris išgaunamas skausmingai nulaužus elnio ragus.

Nors nėra įrodymų apie naudą sveikatai, tariamas kraujo poveikis taip pat apima amžiaus pasikeitimą, kaulų ir raumenų stiprėjimą ir netgi regėjimo ir klausos pagerėjimą.

Tyrimą atliekančios žiniasklaidos priemonės „Proekt“ pranešimuose taip pat teigiama, kad Putinas yra atsargus dėl savo sveikatos ir visada šalia savęs turi gydytoją.

„Proekt“ pranešime teigiama: „Pažadėjome atskleisti jums pagrindinę Kremliaus paslaptį. Žinoma, mes kalbame apie Vladimiro Putino sveikatą.

Visuotinai priimta, kad 23-iaisiais savo valdymo metais Rusijos prezidentas domisi tik geopolitika. Tiesą sakant, yra dar bent viena problema, dėl kurios Putinas vargu ar mažiau nerimauja – tai jo paties sveikata. Medikų rate išties kalbama apie prezidento sveikatos problemas.

Šie pokalbiai suaktyvėjo praėjusių metų rudens pradžioje, kai Putinas elgėsi ypač keistai.  Vakaruose plačiai spėliojant dėl Rusijos lyderio nepastovaus elgesio priežasčių.

Pastarieji pasirodymai viešumoje rodo, kad jo „stipraus vyro“ įvaizdis yra labiau „išsipūtęs“ ir „susilpnėjęs“, o ekspertai tvirtina, kad pablogėjusi jo sveikata gali turėti įtakos priimant sprendimus.“

Sidebar placeholder