R.Karbauskis su S.Skverneliu skaitys „Brisiaus galą“

„Valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis mano, kad Seimo opozicijos lyderiui Sauliui Skverneliui trūksta skaitymo įgūdžių. Galėtų abu susėsti Naisių bibliotekoje ir miestelio šeimininkas pamokytų buvusį premjerą, kaip reikia skaityti.

Svarbu surasti tinkamą knygą, tik, žinoma, nepradėti iškart nuo „Brisiaus galo".", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose"

Diskusija apie skaitymo ir rašymo ypatumus prasidėjo Skverneliui sukritikavus šešėlinę vyriausybę, kuriai vadovauja Karbauskis.

Šis apkaltino opozicijos lyderį nenoru skaityti dokumentus, o Skvernelis atšovė, kad skaito viską, net jei būna nuobodu. Karbauskio tai neįtikino. Jis pakartojo, jog nesutarimai kyla dėl Skvernelio pomėgio daug kalbėti apie kolegas ir nenoro skaityti „valstiečių" dokumentus.

Vienas sako, kad skaito, kitas - kad ne. Gal problema slypi teksto suvokime, gal du politikai skirtingai mato tą patį dokumentą?

Tokiu atveju jiems derėtų susėsti Naisių bibliotekoje ir kartu padirbėti. Kadangi jie tai ginčijasi, tai draugauja, galbūt tiktų paskaityti „Karą ir taiką".

Aišku, toks tekstas gali pasirodyti pernelyg sudėtingas, bet pabandyti verta. Jei surasti tarpusavio supratimo visgi nepavyks, galima pereiti prie „Brisiaus galo", nes politinis galas tokiu atveju grėstų abiems.

Sidebar placeholder