Robertas Kalinkinas

Robertas Kalinkinas iki šiol su skausmu prisimena nevykusius bandymus susilaukti vaiko

Dizainerį, nuomonės formuotoją, mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėją Robertą Kalinkiną pažįstame jau seniai – vyras sukūrė ne vieną puikų drabužį ir prisidėjo prie kilnių iniciatyvų. Ir nors ne visada pavyksta jį prakalbinti apie asmeninį gyvenimą, DELFI TV laidoje „Pas Editą“ dizaineris nustebins atvirumu – prabils apie santykius su žmona Agne ir iššūkių sukėlusį norą turėti vaikų.

 

Laidos „Pas Editą“ pradžioje R. Kalinkinas papasakos apie pirmuosius karjeros žingsnius, kuriuose buvo ir skausmingų akimirkų.

Tarp jų buvo ne tik žmonių pavydas, bet ir keistas prasimanymas.

„Pradėjo pavydėti, kad mes jauni, veržlūs. Iš šono gali atrodyti, kad viskas labai lengvai pavyksta be papildomų pastangų.

Vienas iš pramanų buvo, kad mes mafijos vaikai, turime begalės pinigų ir kažkas tais pinigais mus šeria.

Mums viskas lengva ir paprasta. <...> Buvo labai nesmagu, nes būni nuvertintas“, – kalbės dizaineris.

Vis dėlto jo gyvenimą aukštyn kojomis apvers jame pasirodžiusi ir vėliau žmona tapusi Agnė Jasiulevičiūtė.

Tiesa, ne ji jam pirma parašė, o pats Robertas, kuris papasakos, kad dar būdamas septyniolikametis merginą išvydo internetiniame puslapyje, kur iškart susižavėjo jos karingumu.

„Pamačiau merginą, kuri man patiko. Kaip kandžiai, aštriai atrašinėja komentarų sekcijoje, kovoja už teisybę po nuotrauka. Ir man žiauriai patiko trumpaplaukės merginos, o ji ir buvo trumpaplaukė.

Galvoju, blemba, šita drūta ir faina, labai aiškiai žino, ko nori ir siekia. Galvoju, man reikia tokio dalyko gyvenime. Aš jai tada parašiau ir ji tuo metu turėjo vaikiną <...>.

<...> Tai, žinoma, pasėjome, pradėjau giliau kasti, ar viskas gerai santykiuose, pakonsultavau.

Buvau konsultanto pozicijoje antrą, pirmą mėnesiuką. Ir kai žinojau, kad kelias laisvas, nereikėjo šūdo griebti“, – šypsodamasis sakys R. Kalinkinas.

Dizaineris prisimins į Agnę žvelgęs su susižavėjimu, mat ji siekė karjeros, turėjo aukštosios mokyklos diplomą, dirbo banke. O jis, kaip pats pasakos, buvo tas, kuris neišlaikė matematikos egzamino ir net bandė įstoti į medicinos studijas.

„Ačiū Dievui, nepaėmė, nes dabar būčiau... Juokas juokais, bet stojau į plastinę chirurgiją. Mano šeimoje buvo daug medikų ir aš buvau įsikvėpęs būtent to“, – laidoje „Pas Editą“ prisipažins R. Kalinkinas.

Laidos vedėja Edita Mildažytė pasiteiraus ir apie iššūkių sukėlusį bandymą susilaukti vaikų.

Dizaineris kalbės, kad per šį sunkų laikotarpį teko atverti ne vieno gydytojo duris.

„Prisiminkit, kad mes susituokėme, kai man buvo dvidešimt vieneri. Labai jauni, tai keista, kad žmonės tokiame amžiuje negali susilaukti vaikų. Buvome sveika pora ir mums nesisekė.

Dvejus metus bandėme, dienas skaičiavome, kalendorius kabinome, visokius dalykus darėme iki juoko dozės su visais bandymais.

Bet nieko, mes sulaukėme. Praėjo treji metai.

Nuvažiuojame pas artimą draugą, kuris chirurgas, sakau: „Žiūrėkit, ką man daryti? Aš nesuprantu. Esu sveikas, man viskas gerai, viskas veikia.

Agnytei, atrodo, irgi viskas veikia. Kas čia blogai? Ir mes norim to vaiko.“ Sakė: „Jums tiesiog reikia daugiau (čia padarysit pyp) ir viskas.

Sulauksit. Nevarykit to Dievo į medį, ateis laikas. Reiškia dar neatėjo laikas.“

Užsirašėme į visas vaisingumo klinikas, nes man reikėjo tikrintis, gal aš turėjau problemų, nors iki to vaikų neturėjau.

Ir būtent tą dieną, kai mečiau tuometinį darbą, nustojau stresuoti dėl apkalbų, kažkokių žmonių intrigų, mes pastojome“, – DELFI TV laidoje atskleis R. Kalinkinas.

Visą pokalbį su dizaineriu, nuomonės formuotoju Robertu Kalinkinu žiūrėkite laidoje „Pas Editą“ penktadienį, 20 val.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder