Savaitės astrologinė prognozė: horoskopas kovo 27 – balandžio 2 dienoms

 Astrologinė prognozė šiai savaitei 12 Zodiako ženklų, kovo 27– balandžio 2 dienoms

Pirmoje savaitės pusėje sustiprės žmonių energingumas, padidės entuziazmas, tačiau panaudoti energiją socialiniams tikslams ne visada bus lengva. Polinkis į riziką, skubėjimą ir neatsargumą gali turėti liūdnų pasekmių. Todėl svarbus būti atidiems ir niekur neskubėti.

Antroje savaitės pusėje gali apimti kūrybinis įkvėpimas, kuris padės atskleisti savyje naujus sugebėjimus. Sustiprės asmeninės laisvės troškimas, potraukis naujiems įspūdžiams ir nuotykiams.

Galimi netikėti susitikimai, romantiškos pažintys, tačiau nepatartina planuoti pasimatymų savaitgaliui.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę jūsų optimizmas bus tiesiog užkrečiantis. Nors visai neseniai teko išgyventi gana įtemptą laikotarpį, panašu, kad visos negandos liko užmarštyje.

Pagaliau galėsite ištarti, kad gyventi yra tikrai įdomu, o naujos idėjos bei patrauklūs pasiūlymai vers jus judėti į priekį. Penktadienį galite sulaukti netikėto pasiūlymo, kuris jūsų kasdienybę apvers aukštyn kojomis.

Savaitgalį būsite apsupti artimiausių žmonių, ir tai džiugins.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šią savaitę jūsų norai prasilenks su galimybėmis, tačiau tai – labai laikina. Leiskite sau šiek tiek pasvajoti ir labai greitai rasite būdų, kaip pasiekti savo tikslą.

Antradienį net pati menkiausia smulkmena gali sugadinti nuotaiką visai dienai.

Antroje savaitės pusėje turėsite galimybę pabėgti nuo jus slegiančios rutinos ir pasinerti į mėgstamą veiklą. Savaitgalis – puikus metas atnaujinti aprangą ar įsigyti daiktų namams.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę didžiausios sėkmės gali tikėtis dirbantys finansų srityje. Žvaigždės pataria nešvaistyti energijos veltui, todėl verta turėti aiškų veiksmų planą. Antradienį naujos pažintys ar seni ryšiai gali atlikti svarbų vaidmenį.

Antroji savaitės pusė žada būti smagi, kupina įvairiausių įspūdžių ir įvykių, susitikimų ir naujų pažinčių.

Savaitgalį venkite bendravimo su jums nemaloniais žmonėmis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę kaip niekada anksčiau jausite poreikį rūpintis kitais. Būtent tai jums suteiks gyvenimo pilnatvę ir paskatins judėti į priekį.

Antradienį kažkas gali bandyti pasinaudoti jūsų naivumu. Antroje savaitės pusėje ramybės neduos įsisenėjusios problemos, kurių jau ilgokai nepavyksta išspręsti.

Tikėtina, kad artimų draugų patarimai padės paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Savaitgalį geras laikas naujoms pažintims ir meilei.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ši savaitė bus palanki menininkams: tikėtina, kad būtent dabar kils originalių idėjų, kurioms įgyvendinti neprireiks didelių pastangų.

Žvaigždės pataria per daug savęs nevaržyti ir išlaisvinti savo fantaziją: tikėtina, kad rezultatas pranoks net ir jūsų pačių lūkesčius. Penktadienį nereikėtų skleisti apkalbų, tai gali suerzinti net ir tuos asmenis, kurių tos apkalbos neliečia.

Savaitgalis – pasimatymų ir meilės laikas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę būsite kaip niekad įtakingi: aplinkiniai prašys jūsų pagalbos ar patarimo, bus įsiklausoma į jūsų pastabas. Jei kurį laiką vis pasvarstydavote, kad savo darbovietėje galite kažką pakeisti, dabar bus tikrai palankus metas pristatyti savo idėjas.

Trečiadienį pasitikėkite savo intuicija. Saulutė už lango antroje savaitės pusėje gali blaškyti jūsų dėmesį.

Susikaupkite, kad nepridarytumėte klaidų. Savaitgalį atsigauti leis tik aktyvus poilsis, gulėjimas ant sofos gali pritraukti pesimistinių minčių.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šios savaitės darbai pareikalaus lankstumo, kūrybiško požiūrio bei naujų idėjų. Pirmadienį emocijos veršis per kraštus, o tai gali trukdyti objektyviai suprasti situaciją.

Prieš ką nors darydami ar kalbėdami geriau dar kartą pagalvokite apie savo žodžius ir veiksmus. Antroje savaitės pusėje teks spręsti problemas, kurios išsiurbs jūsų energiją.

Savaitgalį labai tikėtina smagi išvyka su draugais ar šeima.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šią savaitę jūsų patrauklumas bei žavesys pasieks aukštumas, todėl jausite padidėjusį dėmesį iš artimiausios aplinkos.

Nuo pirmadienio nusistatykite aiškų darbo ritmą bei planus ir griežtai jų laikykitės. Antroje savaitės pusėje turite pademonstruoti daugiau diplomatijos ir lankstumo priimdami svarbius sprendimus, galios demonstravimas dabar netiks, tuo tik sukelsite nepasitenkinimą ar konfliktą.

Savaitgalis – malonių pažinčių ir staigmenų metas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę jūsų ramumas ir sąmojis sužavės aplinkinius. Būkite atidesni, dažniau tikrinkite informaciją ir nesiimkite kelių darbų iš karto. Bandant aprėpti viską nukentės kokybė.

Derybos, skambučiai ir informacijos lavina pareikalaus turėti aiškų ir nuoseklų veiksmų planą, kitaip vargu ar pavyks teisingai paskirstyti savo laiką ir jėgas.

Savaitgalį suorganizuokite ką nors neįprasto ir originalaus savo artimiesiems.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Savaitės pradžioje tikėtini įdomūs susitikimai, pasimatymai ar viliojantys darbo pasiūlymai. Artimiausius planus patartina peržiūrėti ir koreguoti pagal esamą situaciją.

Antroje savaitės pusėje gali varžyti kažkokie partnerystės įsipareigojimai, tačiau netrukus rasite sprendimus visais klausimais.

Penktadienį vertėtų atsisakyti nuotykių kupinų pasiūlymų. Savaitgalį teks ne tik ilsėtis, bet ir rūpintis namų jaukumu.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią savaitę jūsų laukia daug malonių susitikimų ir naudingų pažinčių. Sėkmė bus jūsų pusėje. Net sudėtingos užduotys bus atliekamos lengvai. Antradienį atkreipkite dėmesį į detales, taip išvengsite klaidų.

Trečiadienį nepalikite vietos abejingumui ir tinginystei. Antroje savaitės pusėje aktyviau dalyvaukite šeimos reikaluose, tvarkykite asmeninį gyvenimą, stiprinkite santuokinius ryšius.

Savaitgalį būsite labiau pažeidžiami, todėl vertėtų saugotis traumų ir infekcinių ligų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę turėsite per daug pareigų ir per mažai laiko tam, ką suplanavote. Turite būti gerai organizuoti ir labai atidūs, kad nepadarytumėte klaidų.

Sėkmę šiuo metu pagreitins bendravimas su žmonėmis bei apsikeitimas aktualia informacija. Antroje savaitės pusėje galite patirti slaptą meilės romaną ar tiesiog slaptą aistrą.

Savaitgalį išlaisvinkite savo gerumą ir švelnumą, atkreipkite dėmesį į tuos, kuriuos mylite, mainais priimdami tą patį jausmą.

Patarimupasaulis.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder