Seimo nariai įvertino pigiąją valgyklą: galėtų būti ir skaniau (1)

Seime baigėsi badas – vėl atsidarė valgykla. LNK laida KK2 siūlo ekskursiją su buvusiu premjeru Algirdu Butkevičium po naują parlamento maitinimo įstaigą.

LNK nuotr.

Dienos pietūs naujoje Seimo kavinėje kainuoja 6 eurus, už tiek patiekiamas karštas patiekalas ir sriuba. A. Butkevičius, pasirodo, sriubos nemėgsta. Todėl už penkis eurus su centais ima sterką. O meniu yra iš ko rinktis: kalakutienos kepsnys, jautienos befstrogenas, maltinukas su prancūzišku padažu.

„Iš dešimties balų duodu 8-9, salotos truputį galėjo būti, pagal mano skonį, geresnės. Bet tikrai skanu, žinot, kada atsidaro nauja kavinė arba naujas restoranas, visi stengiasi sudaryti įspūdį, kad tikrai kokybiškas maistas, kultūringas aptarnavimas. Duok Dieve, kad taip išliktų ilgai“, – šį trečiadienio vakarą LNK laidoje KK2 kalbėjo A. Butkevičius.  

Kiti seimūnai maistui irgi turi pastabų. „Pirmą kartą atėjau, kai kas skanu, kai kas galėtų būti skaniau. Man, sakykim, kepsnys sausokas“, ؘ– aiškins Zenonas Streikus.

Pasak Eugenijaus Gentvilo, kainos naujoje valgykloje iš pirmo žvilgsnio yra didesnės negu prieš tai paslaugas teikusios bendrovės. „Mane tenkino ir praėjusi bendrovė. Nesu labai išrankus, bet atrodo, kad yra brangiau šiek tiek“, – sakė Eugenijus Gentvilas.

Kai kuriems seimūnams netinka maistą tiekianti bendrovė „Sveikos mitybos partneris”, nors ji laimėjo viešąjį konkursą ir nurungė 5 konkurentus, tarp jų net „Gustuko piceriją“.

„Kiek žinau, būtent dainų šventės dalyviai buvo apsinuodiję šito maisto tiekėjo maistu. Tikiuosi, kad mums taip nenutiks“, – įtarimais dalijosi Ligita Girskienė.

LNK nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder