Sėkmės ir pinigų horoskopas vasariui: kam pasiseks labiausiai? (2)

Kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo vasario mėnesį? Vieniems šypsosis fortūna, na, o kitiems teks įdėti daug sunkaus darbo, kad įgyvendintų savo planus. Tad, koks mėnuo laukia?

Vandenis

Vasaris puikus metas palikti praeities šešėlius ir stengtis dėl geresnės ateities.

Tai palankus laikotarpis pradėti naujus projektus, įgyvendinti idėjas, atitrūkti nuo nemalonių žmonių, situacijų ir darbų.

Nuo vasario 5 dienos gali tekti sulaukti priešingos lyties dėmesio, romantiški santykiai seksis gerai. Tai gali peraugti į stipresnius jausmus.

Mėnesio pabaigoje gali pagerėti finansinė padėtis, todėl galima planuotis didesnius pirkinius.

Žuvys

Reikėtų daugiau laiko skirti savo sveikatos gerinimui.

Susikoncentruoti į veiklas ir ritualus, kurie padeda išlikti sveikiems ir stipriems. Nors Naujųjų metų pradžia buvo lėta, vasario mėnuo gali atnešti taip trokštamo entuziazmo.

O tiems, kurie sunkiai dirba ir visą veiklą organizuos pagal iš anksto numatytą planą, gali pasisekti viskas, ko jie imsis.

Nuo vasario vidurio džiugins romantiški santykiai.

Tiek esami, tiek nauji santykiai atneš ramybės ir harmonijos pojūtį.

Avinas

Šiuo metu šio ženklo atstovai yra nutvieksti fortūnos. Jiems sekasi viskas, todėl vasario mėnuo bus palankus imtis visų suplanuotų veiklų, nes suklysti bus beveik neįmanoma.

Vasario 5 dieną stojanti pilnatis atneš sėkmės romantiškuose santykiuose.

Valentino dieną sutiksite sutvirtinę esamus arba atradę naujus santykius.

Jautis

Sunkaus darbo nebijančiam Zodiako ženklui šis mėnuo taps išbandymu.

Sunkus darbas ir pastangos karjeroje bei asmeniniame gyvenime atneš džiaugsmo ir padės įgyvendinti tikslus.

Tačiau viskas gali atrodyti sunkiau nei atrodė iš pirmo žvilgsnio. Darbai eisis sunkiai, ne pagal planą, bus daug trukdžių.

Tačiau tiems, kurie nesiblaškys ir išliks kantrūs, darbo vaisiai bus saldūs.

Mėnesio pabaigoje reikėtų atsikvėpti po sunkių darbų – tai palankus metas užsisakyti malonias keliones.

Dvyniai

Po įtempto periodo gyvenimas vėl grįš į vėžes. Tai tobulas metas persvarstyti savo įprastą dienotvarkę, sugrįšti prie užmirštų mėgstamų veiklų.

Vasario mėnuo Dvyniams atneš trokštamų permainų, nes tai laikotarpis kai viskas vėl seksis ir klostysis pagal planą. Be viso to – tai laikotarpis tinkamas kelionėms ir nuotykiams.

Mėnesio pradžioje atskleidus savo jausmus partneriui ar naujai simpatijai galima sulaukti džiugių pokyčių ir laimės meilės srityje.

Puoselėti jau egzistuojančius santykius bus lengva ir nesukels papildomų rūpesčių.

Antroje vasario pusėje Dvyniai jausis itin pasitikintys savimi, todėl seksis siekti karjeros aukštumų.Tai puikus laikas prašyti didesnės algos.

Mėnesio pabaiga bus itin sėkminga, galima įgyvendinti ateities planus, kurie bus itin sėkmingi.

Vėžys

Jei kalėdinis laikotarpis ištuštino kišenes, tai vasario mėnesį pagaliau finansai atsistatys.

Nuo 5-os mėnesio dienos bus palankus metas algos didinimui, papildomų pajamų gavimui ir panašiai. Tačiau šį mėnesį vertėtų pasirengti ilgalaikę finansų strategiją, tai padės ilgą laiką išlaikyti pastovias pajamas.

Meilės srityje šiam Zodiako ženklui naujovių ir permainų nereiktų tikėtis. Krizės santykiuose neturės tie, kurie skirs šiek tiek laiko savo antrajai pusei.

Liūtas

Liūtams vasario mėnuo bus paženklintas meile ir romantika. Tai tikras įsimylėjelių mėnuo – seksis tiek užmegzti naujas pažintis, tiek puoselėti ilgalaikius santykius.

Norintiems įnešti pokyčių savo gyvenime – geriausia tai padaryti nuo vasario 5 dienos. Tai itin palankus laikas atsikratyti blogų įpročių, įgyvendinti planus, tobulinti savo asmines savybes. Tai bus puikus laikas atgimti kaip naujai asmenybei.

Mergelė

Šio ženklo atsovus užvaldys energija. Tai palankus laikas puoselėti savo sveikatą, imtis pokyčių, apie kuriuos buvo ilgai svajota.

Šio mėnesio pilnatis privers stoti į akistatą su savo praeities pasirinkimais. Ypač karjeros srityje.

Jeigu ilgą laiką dirbote sunkiai ir be atvangos bei nematote rezultato, tai gali būti puikus metas atsisakyti naudos nenešančių projektų ir pradėti energiją skirti naujiems tikslams ir darbams.

Vasario mėnuo ir visi likę metai Mergelės ženklo atstovams turėtų būti skirti savęs pažinimui, kasdienybės gerinimui, apmąstymams apie savo norus ir viltis.

Svarstyklės

Linksmybės, flirtas ir kūryba užvaldys Svarstykles ir leis sužibėti visose srityse, kur reikalingos šios savybės. Šio ženklo atstovams gali pasirodyti, kad šį mėnesį visi plėšo juos į gabalus.

Būsite populiarūs ir trokštami, todėl galite jaustis išsekę, pavargę nuo dėmesio.

Mėnesio pabaigoje vertėtų apgalvoti savo planus, imtis darbų, kurie yra svarbūs, mažiau savęs dalinti nebūtiniems susitikimams ir veikloms. Svarbu išmokti susikoncentruoti ties tais darbais, kurie yra svarbūs jums patiems.

Intensyvus tempas padiktuos įvairius sveikatos negalavimus, todėl vasario mėnesį privaloma itin savimi rūpintis, skirti laiko sportui ir sveikai mitybai.

Skorpionas

Paversti namus jaukumo oaze gali būti jūsų svarbiausiu tikslu šį mėnesį.

Tai puikus laikas statyti, remontuoti, susitvarkyti namus, perorganizuoti tvarką, pakeisti pasenusį dizainą ir panašiai.

Karjeros ir meilės srityje nusimato nuobodus periodas. Problemų nekils, bet įprasti pasimatymai ir darbai nekels entuziazmo, motyvacijos.

Vasario pabaigoje seksis įgyvendinti kūrybinius procesus, todėl verta imtis ilgai planuotų darbų, meno projektų ir panašiai.

Šauliai

Šauliai visą mėnesį bus karjeros aukštumose.

Šio periodo laukėte ilgai – seksis įvykdyti visas darbines užduotis, pulsuosite kūrybine ernergija, gebėsite užburti savo charizma ir pasiekti užsibrėžtų tikslų, o visi darbai eisis tarsi per sviestą.

Mėnesio antroje pusėje Šauliai turėtų daugiau dėmesio skirti šeimai ir draugams. Vertėtų atrasti laiko ilgiems pokalbiais, smagiai veiklai su artimiausiais žmonėmis.

Tokie pasibuvimai atneš harmoniją ir dvasinę ramybę.

Ožiaragis

Visi šį mėnesį priimti sprendimai gali turėti ilgalaikių rezultatų.

Todėl apsispręsti karjeros, meilės ar kitais klausimais reikėtų itin atsakingai, apgalvojus visus galimus scenarijus bei iš to kilsiančias pasekmes.

Šį mėnesį priimti sprendimai gali turėti įtakos visiems ateinantiems metams.

Tai palankus metas kurti ilgalaikius planus ir tikslus, kurių bus lengva laikytis.

Taip pat šį mėnesį saldžius darbo vaisius turėtų raškyti tie, kurie ilgai ir sunkiai dirbo, siekė numatytų tikslų neipasant iškilusių sunkumų.

Parengta pagal glamourmagazine.co.uk

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder