Sekso ištroškusios turtingos moterys rado naują žaisliuką

Sekso ištroškusios turtingos moterys rado naują žaisliuką

Nauja turistų rūšis iš Europos ir Šiaurės Amerikos plūsta į Afrikos širdimi vadinamą Keniją. Iki šiol daugiausia turistus į Keniją viliojo paplūdimiai, laukinė gyvūnija, istorinės vietos, kultūra, pramogos ir nuotykiai gamtoje.

Tačiau, atrodo, vis daugiau baltaodžių moterų į šalį traukia vien tam, kad įgyvendintų savo seksualines svajones.

Nauja atostogų romanų forma Kenijoje tiesiog klesti. Pastaraisiais metais į šią Afrikos šalį skrenda vis daugiau moterų, trokštančių pajusti vietos vyrų galią lovoje.

Priešingai nei sekso turistai vyrai, ieškantys jaunų moterų, dailiosios lyties atstovės renkasi subrendusius afrikiečius.

Tad kokios moterys traukia į Afriką ieškoti sekso malonumų? Dažnai – vienišos ar išsiskyrusios.

Bet neretai ir tiesiog nuobodžiaujančios, nepadorių paišdykavimų išsiilgusios aukštą statusą turinčios turtingos moterys.

Dauguma jų – vyresnio amžiaus, dažnai perkopusios per šeštąją dešimtį, ir stambios. Jos nori naujų seksualinių patirčių ir joms svarbu, kad apie jų šėliones namuose niekas nesužinotų ir nepasmerktų.

Kenijoje jos vėl jaučiasi jaunos, gražios, geidžiamos ir ypatingos. Tiesa, tiktai tol, kol moka už naujų mylimųjų vakarienes, vyną ir naujus drabužius.

Turisčių ir vietos vyrų romanai paremti principu „Moki – leidžiu laiką su tavimi“.

Damoms išvykus vyrukai ieško naujų mylimųjų, kurios ir vėl naiviai patiki, kad jauni stiprūs afrikiečiai nuoširdžiai myli vyresnes moteris.

Į šią Rytų Afrikos šalį, kurios krantus skalauja Indijos vandenynas, moterys dažniausiai traukia vienos arba su geriausia drauge.

Beveik visas jas sieja vienas požymis – nelaimingi santykiai su stipriosios lyties atstovais savo šalyje.

Sekso malonumų su vietos vyrais Kenijoje dažniausiai ieško italės, olandės, britės ir amerikietės.

Kai kurios jų keliauja be jokių užslėptų kėslų, tiesiog norėdamos sulaukti dėmesio, tačiau galų gale vis tiek pasineria į nevaržomos meilės sūkurį su vietos vyrais.

Kai kurie jų, beje, net nemoka kalbėti angliškai ir žodžius beria tik suahelių, savo tautos, kalba.

Kalbama, kad europietes ir amerikietes labiausiai traukia masajai.

Šios Rytų Afrikoje gyvenančios klajokliškos tautos vyrai garsėja kaip ištvermingi ir bebaimiai kariai. Savo energija ir gyvybingumu su jais esą gali varžytis tik jorubų tautos vyrai, tačiau jie daugiausia gyvena Nigerijoje.

Viena turistė, prisistačiusi Jill vardu, vietos interneto portalui pasakojo, kad atostogoms Kenijos Pakrantės provinciją pasirinko, nes svajojo apie saulę, poilsį ant balto smėlio ir gerą laiką.

Pirmą kartą Afrikoje viešinti į penktąją dešimtį įžengusi ištekėjusi moteris neplanavo susirasti jauno meilužio atostogoms.

Tačiau pažintis su vienu vadinamuoju paplūdimio berniuku viską apvertė aukštyn kojom. Balto smėlio pliaže sutikusi tamsiaodį vyruką Karisą moteris negalėjo atitraukti akių ir pajuto milžinišką trauką.

„Jis buvo vienas geriausiai sudėtų vyrų, kokius esu mačiusi“, – neslėpė Mombasoje, didžiausiame Kenijos jūrų uoste ir populiariausiame sekso turistų mieste, atostogavusi Jill.

Moteris negalėjo atsigėrėti lyg nulietu vyro kūnu, ilgais gražiais plaukais, tvirtomis seksualiomis rankomis ir atleto kojomis.

Atsispirti tokiam grožiui Jill nesugebėjo.

Namuose sutuoktinio engiama moteris leido sau pajusti visišką laisvę ir įgyvendinti savo slaptas erotines svajones.

„Suvokiau, kad esu svečioje šalyje, todėl galiu elgtis taip, kaip niekada nesielgčiau Italijoje“, – atviravo moteris.

Šypsodamasi Jill pasakojo, kad komplimentus žarstantis Karisas leido jai vėl pasijusti ypatingai ir geidžiamai.

Moteris pripažino, kad juodu su gražuoliu paplūdimio vyruku siejo tik seksualinis ryšys ir nieko daugiau.

Per trumpą laiką užmegzti tvirto emocinio ryšio jiedviem nepavyko. Tačiau ją tenkino jųdviejų sandoris – už gerą seksą ji buvo pasiryžusi mokėti.

Jill, kaip ir dauguma į Keniją atvažiuojančių moterų, meilės neieško. Tik maža dalis turisčių vėliau sutinka visam laikui persikelti gyventi į Keniją ir tapti greičiausiai nebe pirma mylimojo žmona.

Didžiajai daliai į Keniją atostogauti važiuojančių moterų svarbiausia yra patenkinti savo aistras ir geismą. Mat savo šalyje vyrų dėmesio jos pasigenda. Pastarieji ieško jaunų ir lieknų moterų kompanijos.

Kenijoje klesti ir vyrų sekso turizmas. Bet įdomu tai, kad, priešingai nei moterų sekso turizmas, jis vertinamas kur kas priešiškiau ir dažnai yra vadinamas išnaudojimu.

Kodėl tokio pat pobūdžio turizmo rūšiai taikomi dvejopi standartai? Priežastys, matyt, yra kelios.

Pirmiausia moterys niekada atvirai nesako, kad jos moka už seksą.

Jos prisidengia tuo, kad tiesiog padeda skurdžiai gyvenantiems vietos vyrams ir jų šeimoms finansiškai.

O šie niekuomet savęs nelaiko sekso darbuotojais.

Be to, priešingai nei stipriosios lyties atstovai, jos nesižavi itin jaunais ir sekso partneriais renkasi subrendusius vyrus.

Dar viena priežastis – daugeliui gaila tų vienišų pagyvenusių moterų, kurios bando susigrąžinti laimę ir jaunystę jaunų vyrų glėbyje.

Kenijos turizmo atstovai pripažįsta, kad sekso turizmas jų šalyje klesti. Ir nors jie to nevertina kaip didelio blogio,

Kenijos turizmo atstovams nerimą kelia šalyje didėjantis sergamumas lytiškai plintančiomis ligomis, tarp jų ir AIDS.

Organizatorių nuotr.

Nors prostituciją neigiamai vertina šalies valdžia ir bendruomenės, oficialiai ji nėra nelegali.

Moterų sekso turizmas nėra toks paplitęs kaip vyrų, tačiau jis taip pat populiarus įvairiuose pasaulio regionuose, ypač mažiau išsivysčiusiuose kraštuose.

Ieškoti meilužio atostogoms moterys dažnai skrenda į tokias šalis kaip Kosta Rika, Balis, Turkija, Kipras, Senegalas, Tunisas, Dominikos Respublika, Jamaika, Barbadosas, Zanzibaras.

Archyvų nuotr.
 

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder