Šie Zodiako ženklai - didžiausi vakarėlių liūtai: jie visada pasiruošę siautėti!

Astrologai teigia, kad šiuos žmones gali sieti ne tik polinkis į linksmybes ir jaudulį - jie taip pat gali būti to paties horoskopo ženklo. Astrologijos ekspertai pasakoja apie didžiausius Zodiako ženklus, kurie yra vakarėlių liūtai - nuo mažų grupelių bendraminčių iki tų, kurie visada pasiruošę siautėti.

Vėžys

Galbūt nustebsite pamatę Vėžį - ženklą, kuris labiau garsėja tuo, kad slepiasi savo kiaute, o ne tuo, kad pasirodo socialinėje scenoje - didžiausių vakarėlių mėgėjų sąraše. Tačiau išklausykite mus: Vėžiai gali pakerėti nedidelės grupės renginius.

"Jie garsėja savo visuomeniškumu ir noru dalytis emocijomis bei rūpesčiais su aplinkiniais", - sako "Futurio" programėlės nuolatinė astrologė Alice Alta.

Tai reiškia, kad jiems puikiai sekasi vakarienės vakarėliai ir nedideli susibūrimai, kuriuose svarbiausia - pokalbiai.

"Tipiškas Vėžys yra įgimtas psichologas, tačiau jo talentas atsiskleidžia tik tada, kai Vėžys jaučiasi patogiai ir saugiai jų draugijoje", - sako Alta.

"Didelio renginio metu jie gali susipainioti, tačiau artimųjų rate jų bendravimo įgūdžiai neabejotini."

Dvyniai

Šis oro ženklas dievina tiek mažus vakarėlius, tiek dideles minias.

"Jiems patinka bendrauti, gauti informacijos ir su visais aplinkiniais aptarinėti naujausias žinias", - sako Alta. "Jie taip pat gali lengvai užmegzti naujas pažintis."

Dvyniams kuo išskirtinesnis vakarėlis, tuo geriau, sako Tara Bennet, profesionali astrologė ir dvasinė trenerė iš "MediumChat".

"Jų charizma atsiskleidžia, nes jie lengvai nukreipia pokalbius nuo vienos temos prie kitos", - tęsia ji. "Jokia vakarienė neapsieina be Dvynių."

Užtikrinkite jiems vietą sunkiausiai rezervuojamame jūsų miesto restorane ir jie akimirksniu atsidurs ten, pasiruošę apstulbinti grupę savo smalsumu ir išmone.

Avinas

Šis energingas ir ekstravertiškas ženklas į vakarėlius žiūri pagal principą "kuo daugiau, tuo geriau". "Lengvai nuobodžiaujantys Avinai blaškosi nuo vieno vakarėlio prie kito, ieškodami naujų įspūdžių ir jaudulio, - sako Bennet.

"Jų socialinis kalendorius yra perpildytas iki kraštų, dažnai jie dalyvauja trijuose vakarėliuose per vieną vakarą."

Nors Avinai yra pirmasis Zodiako ženklas - dėl to jie dažnai būna įkyrūs ir nekantrūs - jie dažnai į šventę atvyksta paskutiniai.

"Tai daroma tik tam, kad kiti vakarėlio dalyviai lauktų jų atvykimo", - sako Bennet. Ei, jie žino, kaip įeiti į vakarėlį.

Šaulys

Dideliuose grupiniuose renginiuose "Šauliai greičiausiai linksminsis nuoširdžiai", - sako Alta. Nepriklausomas, laisvai mąstantis ir nuotykių mėgstantis ženklas, Šauliai lygiai taip pat linkę planuoti grupines iškylas po barus, kaip ir būti faktiniu draugų grupės socialiniu pirmininku.

"Jiems patinka rodyti savo autoritetą ir jie greičiausiai stengsis pabendrauti su kuo daugiau žmonių", - sako Alta.

"Šauliams būdinga pasidalyti kuo nors įdomiu, duoti patarimų ir laukti pagyrimų mainais". Nenuostabu, kad Šauliai taip pat yra vienas iš garsiausių Zodiako ženklų.

Svarstyklės

Svarstyklės yra įgimti bendraminčiai ir diplomatai, o tai reiškia, kad jiems yra antroji prigimtis valdyti kambarį.

"Svarstyklės garsėja kaip socialiniai drugeliai, - sako Bennet.

"Jų charizmatiška prigimtis, šmaikštumas ir pomėgis linksmintis reiškia, kad jie yra daugumos svečių sąrašų viršuje." Tai dar vienas ženklas, kuriam puikiai tinka išskirtinumas.

"Svarstyklės stengiasi susidraugauti su įtakingais žmonėmis, kurie daro įtaką renginių kalendoriui", - tęsia Bennet.

"Galite būti tikri, kad Svarstyklės dalyvaus bet kuriame vakarėlyje, kuriame verta dalyvauti." Išėjusios iš vieno vakarėlio, Svarstyklės jau turės kvietimą į kitą.

Liūtas

Nueikite į bet kurio vakarėlio centrą ir būtinai rasite Liūtą. "Šis vakarėlių gyvūnas sukurtas šventėms, švenčių renginiams ir linksmybėms", - sako Alta.

"Jie dievina būti dėmesio centre ir jaučiasi kaip žvaigždės, kad ir kur nueitų." Juos dažnai pamatysite pasakojančius juokingas istorijas, atliekančius naujausią karaokės numerį arba dėvinčius ryškius ir drąsius drabužius.

"Didelėje minioje šiems liūtams niekas ne pro šalį, nors dažnai juos galima sutikti šokančius vienus", - sako Bennet. Pakvieskite liūtą į kitą. renginį ir galite būti tikri, kad jis bus audringai sėkmingas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder