Šie Zodiako ženklai negali pakęsti vienas kito!

(8)

Kai kurių žmonių konfliktai būna iš anksto užprogramuoti. Vos tik jie susitinka, kyla nesutarimų. Jie prieštarauja, kritikuoja ir nervina vienas kitą. Kokių Zodiako ženklų kombinacijos turi žvaigždžių nulemtą sprogstamąjį užtaisą?

AVINAS (03 21–04 20)

Žmonės, gimę po Avino ženklu, būna temperamentingi ir impulsyvūs. Avinas pasitiki savimi ir daro viską, kad pasiektų savo tikslus. Jeigu jis susiduria su Skorpionu, kyla konfliktas. Mat pastarajam Avinas yra nepriimtinas. Skorpionas per daug pesimistiškai nusiteikęs, mėgsta manipuliuoti ir nepripažįsta kompromisų.

JAUTIS (04 21–05 20)

Jautis atviras naujovėms. Jis nevengia ir ezoterinių temų. Su racionaliai mąstančiu Ožiaragiu jis niekaip negali sutarti.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Dvyniai mėgsta laisvę ir nuolat ieško naujų nuotykių. Todėl jiems labai sunku surasti bendrą kalbą su savininkiškais, valdingais Zodiako ženklais – Jaučiu, Liūtu ir Skorpionu.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Šis Zodiako ženklas yra labai emocionalus ir nuolat klauso savo širdies balso. Žmonės, kuriems reikia pirma pagalvoti, o tik paskui veikti, nemėgsta Vėžio. Mergelė yra labai dalykiška, pareiginga ir perfekcionistė, todėl ji nesutaria su Vėžiu.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Liūtas turi tik vieną didelį priešą – save patį. Jis negali sutarti su kitais savo ženklo atstovais, nes jie siekia dėmesio sau ir visada turi atsidurti centre. Kai susitinka du Liūtai, prasideda dvikova.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelė mėgsta tvarką, visada būna disciplinuota ir negali pakęsti, kai kiti elgiasi lengvabūdiškai ir sukuria aplinkui chaosą. Ji nesutaria su Žuvimis, kurios jai atrodo per daug nepatikimos, neorganizuotos, stokojančios vidinės disciplinos.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklės kovoja už taiką ir teisybę. Jos negali pakęsti, užsispyrusių, bukų ir nelanksčiai protaujančių žmonių. Avinas, kuris nemėgsta pripažinti savo klaidų, dažnai barasi su Svarstyklėmis.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Šis Zodiako ženklas mąsto realistiškai ir veikia temperamentingai. Todėl jis negali pakęsti svajingojo Vandenio, kuris dažniausiai gyvena nutolęs nuo realybės.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šaulys myli gyvenimą ir mėgsta nuotykius. Jis šneka tai, ką galvoja, ir nemėgsta nuobodžiauti. Jam nereikia, kad aplinkui būtų viskas tvarkinga, kaip to reikalauja pedantiškoji Mergelė. Šaulys negali pakęsti ir per daug sentimentalaus bei emocingo Vėžio.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragis yra per daug pareigingas, atsakingas ir padorus, todėl jis negali sutarti su Svarstyklėmis, kurios amžinai svyruoja, blaškosi nuo vieno kraštutinumo prie kito ir nesugeba prisitaikyti prie žmonių.

VANDENIS (01 21–02 19)

Vandenis – svajingas žmogus, kartais kitiems atrodantis keistokas ir atsiribojęs. Kai jis susiduria su agresyviu ir pavydžiu Skorpionu, neišvengiamai kyla konfliktas.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Žuvys – labai jautrios, mąslios ir kilniaširdės asmenybės, pasirengusios padėti kitiems. Jos negali pakęsti tuščiagarbių Svarstyklių bei nuolat dėmesio sau reikalaujančio Liūto, šalia kurių jaučiasi suvaržytos ir prislėgtos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder