Šie zodiako ženklai retai būna kartu - net kai myli vienas kitą

Sužinokite, kurių Zodiako ženklų atstovams nelemta būti kartu. Bent jau taip sako žvaigždės.

Avinas ir Svarstyklės

Šie santykiai yra didžiulis išbandymas tiek Avinui, tiek Svarstyklėms. Svarstyklių sudėtingumas ir Avino seksualumas yra visiškai skirtingi dalykai, tačiau jie traukia vienas kitą. Šie santykiai greitai baigiasi, nes sudėtingumas, santūrumas ir priimtino gyvenimo būdo laikymas erzina Aviną, kuris niekaip negali pasikeisti, nepaisant Svarstyklių pastangų.

Jautis ir Skorpionas

Nors ginčai ir konfliktai šių ženklų santykiuose yra neišvengiami, pirmapradis Skorpiono seksualinio malonumo troškimas greitai suvilioja švelnų Jautį. Jautis santykiuose yra labai pasyvus ir Skorpionui tai nepatinka, tad tai sukelia kivirčus. Todėl, norint išlaikyti santykius, būtina perkelti aistrą iš miegamojo į kitus bendro gyvenimo aspektus.

Dvyniai ir Šaulys

Kai Šaulys susitinka su Dvyniais, jų tarpusavio chemiją galima pamatyti net iš paukščio skrydžio. Ir esmė yra ne tik fiziniame potraukyje, bet ir psichologiniame jų tarpusavio ryšyje. Jie tiesiog dera kartu. Vis dėlto Dvyniams Šaulyje nepatinka jo įsitikinimas, kad jis viską žino geriau nei kiti. O Šaulį siutina Dvynių įprotis apkalbinėti.

Vėžys ir Ožiaragis

Šiuos du ženklus vienija Ožiaragio jėga ir Vėžio emocionalumas. Tačiau jų santykių laimę ir aistrą gali sunaikinti Vėžio jausmingumas ir periodiškas Ožiaragio šaltumas. Ožiaragį labai erzina Vėžio nepriklausomybė.

Liūtas ir Vandenis

Liūtui patinka Vandenio fantazija. Liūtas yra šio pasaulio karalius ir vienas didžiausių jo valdovų. Vandenis Liūte myli beribę charizmą. Tik Liūto dėmesio troškulys gali pakenkti šios poros santykiams, nes jis labai erzina Vandenį.

Mergelė ir Žuvys

Priešingybės traukia. Žuvys nemėgsta rutinos, o Mergelė mėgsta tvarką ir kai viskas gerai. Abu padeda vienas kitam ir bando išmokti ką nors naujo iš savo gyvenimo: Žuvys mokosi organizuoti, o Mergelė – šiek tiek džiaugtis gyvenimu.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder