Šios savaitės astrologinė prognozė 12 zodiako ženklų

Astrologinė prognozė šiai savaitei, gruodžio 6–12 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę būsite dalykiški ir reiklūs sau bei kitiems. Galite sulaukti pozityvaus įvertinimo iš darbdavio, užsakovų. Visgi situacija yra greitai kintanti, todėl neverta užriesti nosies. Jeigu turite skolų, jums apie tai primins. O galbūt pasekmių sukels konfliktas su kaimynais, eismo įvykis. Tiktų tvarkyti socialinius reikalus, užsiimti menine kūryba. Savaitgalį norėsis tik tinginiauti ir nieko neveikti. Galbūt sudomins dvasinės praktikos, meninė kūryba, parodos, virtualios kelionės. Venkite finansiškai rizikuoti.

JAUTIS

Savaitės pradžioje švietimo, mokslo, užsienio reikalai, teisinės aktualijos gali stipriai prikaustyti jūsų dėmesį. Jeigu ruošiatės egzaminui ar kontroliniam atsiskaitymui, kiti darbai veikiausiai bus atliekami paskubomis. Nuo savaitės vidurio bus nelengva darbe, jeigu neturite darnios komandos, o kolektyvo nariai ir klientai elgiasi neprognozuojamai. Kai kurie pokalbiai, įvykiai įstrigs kaip pamokantys. Savaitgalį domins įvairūs renginiai. Naujų pažinčių lengvai užmegsite ir realiai, ir internete. Džiugins romantiškos viltys.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje imsitės neatidėliotinų finansinių, mokestinių reikalų. Regis, būsite linkę rizikuoti. Pasistenkite nešvaistyti pinigų, nes jų gali netrukus prireikti svarbiam pirkiniui ar būtinam reikalui. Nieko gero, jei patikėsite sukčiais ar patys sukčiausite. Nuo trečiadienio gali tekti imtis naujo projekto, laikyti egzaminą, skubiai ruošti straipsnį ar kt. Nerimo ir realių problemų gali sukelti įvykiai darbe, kelionėje arba netikėtas sveikatos sutrikimas. Savaitgalį nesibodėsite reikštis viešumoje, net jei sulaukiate aibės apkalbų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje labai jautriai reaguosite į oponentų ir partnerių pareiškimus bei elgesį. Visgi jums neblogai seksis rasti kompromisą, tinkamus argumentus. Galite sužinoti apie dominantį žmogų tai, ko dar nežinojote ar nesupratote. Būkite rūpestingi, bet nesileiskite išnaudojami. Nepersistenkite ieškodami lengvų pinigų ar demonstruodami dosnumą. Nesileiskite įtraukiami į avantiūras ir saugokite vaikus. Savaitgalį smagu būtų pakeliauti, nueiti į parodą, teatrą. Visgi turbūt teks imtis protinio darbo, mokytis ar pan.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje teks vikriai suktis darbe, kad laiku atliktumėte tai, ką norite atlikti. Regis, pasižymėsite darbštumu ir kompetencija. Seksis tvarkyti ūkinius, turtinius, reklamos, komercinius reikalus, imti ar teikti interviu. Tačiau išgirstą abejotiną informaciją patikrinkite, prieš ja remdamiesi ar skleisdami kitiems. Savaitės antroje pusėje galite turėti naudos iš tos įtakos, kurią darote aplinkiniams ar netgi oponentams. Visgi venkite provokuoti skandalus. Savaitgalį būsite linkę išlaidauti. Saugokitės sukčių.

MERGELĖ

Šią savaitę pasižymėsite kūrybingumu, polėkiu. Labiau nei paprastai trokšite aplodismentų, komplimentų, meilės. Regis, visaip stengsitės ir dėl savo vaikų saviraiškos bei gerovės. Bus lengva užkibti ant sukčių kabliuko. Galimos techninės ar informacinės problemos, kliūtys kelionei ar numatytam renginiui. Sveikata pasigirti irgi negalėsite. Turbūt neišvengsite nelengvų pokalbių. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau galvosite apie santykius, meilės ir įsipareigojimų klausimus, vaikus, kalėdinių švenčių planus.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje jums norėsis bent trumpam nusišalinti nuo globalių reikalų ir apsiriboti asmenine erdve, šeima. O galbūt aplinkybės savaime privers dėmesį nukreipti į artimuosius ir atsidėti namų reikalams. Savaitei įpusėjus galite neatsispirti nuolaidų magijai ir pradėti išlaidauti. Vilios sportas, kelionės, pramogos. Ypač sunku bus nepaisyti vaikų užgaidų, nors suvokiate, kad jos kiek per brangios. Savaitgalį jūsų emocinė būklė bus gana nestabili. Tai kursite grožį, skleisite meilę, tai kivirčysitės dėl niekniekių.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite gauti vertingos informacijos, todėl neatsisakykite aktyviai bendrauti, ko nors naujo išmokti, sužinoti. Galbūt teiksite interviu, rengsite pristatymą, vesite seminarą ar kt. Lengva išpopuliarėti tiek gera, tiek bloga prasme. Saugokite piniginę. Kiek įmanoma, daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, vaikams. Regis, savaitgalį neatsisakysite sporto, meilės, žaidimų, kūrybos. Rasite laiko ir ūkiniams reikalams, augintiniams. Visgi svarbiausia yra pasirūpinti sveikata.

ŠAULYS

Šią savaitę spręsite turtines, pinigines, verslo problemas. Ramiai įvertinkite savo galimybes ir nuopelnus. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo kuriant verslą ar kt. Svarbu, kad neprarastumėte blaivaus proto, nes avantiūros gali atnešti nuostolių. Savaitės viduryje nelabai seksis suderinti darbą, karjerą ir šeimą, artimųjų poreikius. Visgi bus reikalų, kurių negalima nustumti į šalį, kad ir kaip nepatinka. Savaitgalį rūpės gerinti gyvenimo sąlygas, pirkti dovanas, ir tam galite išleisti nemažai pinigų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia turėtų būti produktyvi, darbinga. Regis, būsite nelinkę atsisakyti ir nuotykių bei sporto, kad ir kiek darbo turėtumėte. Tik nežiopsokite kelyje. Regis, atsiras nenumatytų išlaidų. Galbūt jas sukels sugadintas daiktas, prarastas dokumentas ar tiesiog spontaniškai įsigytas pirkinys buičiai. Bendraudami konkrečiai, aiškiai argumentuokite, kad nekiltų nesusipratimų. Savaitgalį būsite nusiteikę apsipirkinėti ir plepėti su draugais, giminaičiais, kaimynais. Įsimintinų įspūdžių suteiktų ekskursijos, meilės pasimatymai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje rimtų reikalų imtis nesinorės, mieliau plauksite pasroviui. Išties palankiau ne patiems reikšti iniciatyvą, o stebėti, žiūrėti, ką sako, veikia kiti. Visgi pasistenkite subtiliai išsiaiškinti dalykus, kurie jums yra svarbūs, bet gana neaiškūs. Kuo daugiau konkretumo, tuo didesnė tikimybė neapsigauti. Antroje savaitės pusėje stokosite vidinės ramybės. Pasistenkite savo dirglumo neperduoti kitiems. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi. Savaitgalį sunku bus atsispirti šventinių nuolaidų magijai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje palanku planuoti ateitį, tačiau vertėtų gerai atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Kitų parama bus labai svarbi norint įgyvendinti tikslus. Pasisaugokite sukčių ir infekcijų, alergijų. Savaitės viduryje sumažės supratimo ir paramos. Bus gana nesaugu ir namuose, ir gatvėje, ir viešumoje. Problemų gali sukelti impulsyvus poelgis, konfliktiškas elgesys, ne laiku ir ne vietoje pavartoti svaigalai, nelegalios aferos. Savaitgalį dominančiam asmeniui galite padaryti įspūdį ar net labai sužavėti. Saugokitės sukčių.

Sidebar placeholder