Šių dviejų produktų mišinys daro stebuklus: jų tikrai turite namuose!

Cinamonas su medumi - tokio natūralaus mišinio gerosios savybės buvo gerai žinomos žmonėms jau tūkstančius metų. Egiptiečiai jį naudodavo savo žaizdoms gydyti, graikai - savo gyvenimo trukmei prailginti, o indėnai - sveikai pusiausvyrai žmogaus organizme palaikyti.

Visi senovės žmonės labai gerai žinojo apie teigiamąsias tiek medaus, tiek ir pačio cinamono savybes. Jas puikiai patvirtina ir šiuolaikinė medicina.

Tokie 2 ir visiškai galingi natūralūs ingredientai turėtų būti naudojami gydant įvairias ligas bei sveikatos sutrikimus, įskaitant aukštą cholesterolį (cholesterolio mažinimas cinamonu, tikrai yra paplitęs), širdies bei kraujagyslių ligas, artritą, tulžies pūslės infekcijas, taipogi peršalimo ligas bei gripą, apie tai plačiau rašoma interneto svetainėje "Natural Cures House".

Štai kaip reikėtų gydytis cinamono bei medaus mišiniu:

Ingredientai

cinamonas

medus

Recepto paruošimas

1. Cholesterolio mažinimas cinamonu: Galima labai sėkmingai mažinti aukštą cholesterolį, išmaišę vos 2 valgomuosius šaukštus medaus su 3 arbatiniais šaukšteliais cinamono dideliame puodelyje vandens. Vos po 2 valandų tavo cholesterolio lygis turėtų sumažėti iki 10 procentų.

2. Jei sergi širdies ir kraujagyslių ligomis: Jei nuolatos mėgstate ant duonos užsitepti šiek tiek medaus bei pabarstyti cinamono, tai padeda mažinti cholesterolio lygį kraujyje bei širdies sustojimo tikimybę.

3. Kova su artritu: Į vieną puodelį verdančio vandens įmaišome 2 valgomuosius šaukštus medaus ir vos 1 valgomąjį šaukštą cinamono. Jei Jūs turite chronišką artritą, geriame šį gėrimą du kartus dienoje - ryte bei vakare.

4. Jei užpuolė tulžies pūslės infekcijos: Punkte aukščiau aprašytas gėrimas Jums gali padėti ir susirgus tulžies pūslės infekcijomis. Bet tokiu atveju reikėtų pakeisti ingredientų kiekius - dideliame puodelyje verdančio vandens išmaišome 2 arbatinius šaukštelius cinamono bei vieną kupiną šaukštą medaus.

5. Jei peršalote: Jei peršalote, sumaišome 1 valgomąjį šaukštą medaus su ketvirtadaliu arbatinio šaukštelio cinamono. Vartojame šį mišinį, norėdami sumažinti peršalimo simptomus, chronišką kosulį ir tuo metu, kai užgula mūsų nosį.

6. Imunitetui sustiprintini: Jeigu norite sustiprinti imuninę sistemą, vartojame šiuos 2 ingredientus kiekvieną. Jie iš savęs natūraliai apsaugos tavo organizmą nuo bakterijų bei virusų.

PRIVALOMA IR BŪTINA pasikonsultuoti su gydytoju IR/ARBA vaistininku.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder