Stebuklinga dieta: Per tris dienas atsikratykite iki 5 kg! (14)

Po visiško atsipalaidavimo ir fizinio aktyvumo stokos nenuostabu, kad mėgstami džinsai man tapo per ankšti. Juk taip stipriai apkroviau organizmą angliavandeniais ir riebiu maistu! Žinoma, dabar jau tikrai nėra prasmės dėl to gailėtis. Todėl dabar mano vienintelė išeitis yra kefyro ir burokėlių dieta.

Ekstremalios badavimo dienos nėra malonumas. Tačiau rezultatas vertas visų aukų. Todėl esame pasiruošę daug kam, kad atgautume tobulą formą. O aukotis nebūtina, jūs tiesiog turite pasirinkti kefyrą su burokėliais.

Kefyro ir burokėlių dieta

Remiantis asmenine patirtimi, efektyviausias iškrovos laikotarpis trunka tik 3 dienas. Tačiau šiuo metu jūsų dienos meniu turėtų būti tik 1 kg burokėlių, 1,5 litro kefyro ir 1,5–2 litrai vandens. Ši ekstremali dieta skatina švelnų žarnyno valymą, detoksikaciją ir greitą svorio metimą. Su trijų dienų detoksikacija numesite nuo 3 iki 7 kg.

Žinoma, mityba atrodo gana menka ir monotoniška. Tačiau niekas nedraudžia jums eksperimentuoti su produktais. Pavyzdžiui, yra daugiau nei tuzinas sveikų kefyro pagrindu pagamintų kokteilių receptų. Mano mėgstamiausias yra burokėlių-kefyro kokteilis. Iškrovos laikotarpiu aš juo pradedu savo dieną ir juo baigiu. Po 3 dienų svarstyklių skaičiai mane džiugina.

Kefyras su burokėliais viename kokteilyje

Jums reikės:

  • 150 g burokėlių
  • 350 g kefyro
  • 1-2 šaukštų citrinos sulčių

Gaminimas:

Burokėlius nuplaukite ir virkite, kol suminkštės. Taip pat galite juos kepti folijoje. Nulupkite paruoštus burokėlius. Sutarkuokite ir sudėkite į maišytuvo dubenį.

Burokėlius užpilkite neriebiu kefyru. Svarbu, kad tai būtų natūralus produktas be priedų ar konservantų. Kefyrą galite pasigaminti ir patys iš naminio pieno.

Maišytuvu susmukinkite kefyrą su burokėliais. Į kokteilį įpilkite citrinos sulčių. Dar kartą viską sutrinkite iki vientisos masės. Supilkite kokteilį į stiklinę.

Iš šio ingredientų kiekio gausite 2 porcijas. Papuoškite gėrimą plona citrinos arba laimo skiltele ir įmeskite porą ledo kubelių.

Gyvenimas po dietos

Po 3 dienų griežtos dietos, neskubėkite grįžti prie įprastos mitybos. Išplėskite savo mitybą, pradėdami nuo virtos mėsos ir žuvies. Galite rinktis lengvus grūdus ir daržoves. Nereikia apsiriboti vien vaisiais.

Svarbu prisiminti, kad ši dieta tinka tik sveikiems žmonėms, norintiems sulieknėti. Jei turite kepenų, skrandžio ar inkstų problemų, rinkitės švelnesnę dietą. Sėkmės!

Netiesa.diabetikams burokeeliu negalima kategoriskai. Nuo kefyro daugeliui paleidzia vidurius ziauriai.
Ona, 2021-10-08 11:10
Noriu pabandyti
AstaNorėciau , 2021-09-30 23:16
Sutinku
Jadvyga, 2021-09-30 10:24
Sidebar placeholder