Su vėžiu kovojanti Indrė Burlinskaitė nusprendė pasisiūti du perukus

Dažnai sakoma, kad mes visą gyvenimą ruošiamės gyventi, o kai pagaliau nusprendžiame, paaiškėja, kad to laiko nebelikę.

Buvusi trenerė, sveikos gyvensenos šalininkė, socialinių tinkų žvaigždė, 36 m. Indrė Burlinskaitė-Vaisieta neseniai išgirdusi liūdną diagnozę, kad jai 4 stadijos kraujo vėžys, su savo sekėjais pasidalino jautria žinute: „Štai dabar suprantu, kas gyvenime yra vertinga, o kas vieni niekai.”

Porą savaičių Kauno klinikos buvo tapusios Indrės Burlinskaitės-Vaisietos antraisiais namais. 4 stadijos kraujo vėžio diagnozė jaunai, sveiko gyvenimo būdą propagavusiai moteriai smogė it iš giedro dangaus sėdint manikiūro salone.

„Tą akimirką, kai sužiojau diagnozę, atrodė, kad nieko nebereikia, viskas slydo iš po kojų, nutirpo rankos, pagalvojau, kad tuoj nualpsiu“, – ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ prisimins Indrė Burlinskaitė-Vaisieta.

Su Indre dar prieš prasidedant pirmam chemoterapijos kursui laidos filmavimo komanda susitiko Vilniuje. Pašnekovė nerimavo, kad kitos progos artimiausiu metu veikiausiai nebus.

Tuomet Indrė dar nežinojo, kaip organizmas reaguos į agresyvų gydymą. Dalintis viešai savo kova jauna moteris sako matanti didelę prasmę, nes galbūt  atviras pokalbis bus įkvėpimas ir padrąsinimas ne vienam.

„Visą gyvenimą buvau maksimalistė. Pamenu, pirmomis dienomis gulėjau ligoninėje iš žiūrėjau į savo pačios nuotraukas „Instagrame“, stebėjausi, kokios jos gražios, nėra prie ko prikibti. O anksčiau, dar iki vėžio, nuolat rasdavau prie ko prikibti.

Dabar suvokiu, kad nesidžiaugdavau elementariomis akimirkomis, pavyzdžiui, einam su vyru į smagų renginį, aš pasipuošiu, pasidažau, bet nespėju pasidžiaugti nei pasiruošimu, nei pačiu renginiu, nei buvimu su mylimu vyru, nes tiesiog skubi, leki, sieki galutinio rezultato, gražių nuotraukų, o pats procesas kažkur tiesiog prabėga“, – pasakoja Indrė.

Prieš keletą dienų socialinių tinklų žvaigždė savo sekėjams pranešė, kad pirmas chemoterapijos kursas praėjo sėkmingai ir ji jaučiasi kur kas geriau. Tačiau laukia antrasis gydymo kursas. Kiek tokių kursų reikės, niekas pasakyti negali.

Savo grožiu socialiniuose tinkluose sekėjus pritraukianti Indrė Burlinskaitė-Vaisieta neslepia, kad iš pradžių labai bijojo, kad po chemoterapijos nuslinks visi plaukai. Vis dėlto, ji suvokė, kad kitaip nebus ir vietoje baimės, tiesiog užsisakė du perukus.

Indrės sutuoktinis, verslininkas Liudas Vaisieta atskleidė, kad jo žmona labai laukia pirmo išėjimo į viešumą pasipuošusi peruku: „Ji labai stipri moteris ir viską priima kaip iššūkį.

Užsidėti peruką ir išeiti į kokį renginį ji priima kaip slenkstį, kurį reikia perlipti.“ Indrė savo vyrui antrina, kad, sulaukus gausybės palaikymo žinučių iš pažįstamų ir visai nepažįstamų žmonių, jos baimė kur kas sumažėjo.

Ketvirtadienio vakarą, 20 val. LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ žinomi žmonės dalinsis savo gyvenimo išbandymais, kuriuos atnešė juos arba jų artimuosius netikėtai užklupusios ligos.

Indrė ir Liudas Vaisietos atvirai pasidalins kas, jų manymu, galbūt galėjo iššaukti vėžį. Dainininkė Katažina papasakos, kodėl buvo akimirkų, kai ji nebenorėjo gyventi.

Etiketo žinovas Giedrius Drukteinis atskleis, kaip pasikeitė jo gyvenimas po išgyvento infarkto, prostatos vėžiu sirgęs verslininkas Žilvinas Grigaitis prisipažins atsikratęs dešimtis tūkstančių kainavusių daiktų, o nuo skydliaukės vėžio pasveikusi verslininkė Marija Dubickienė nusprendė motociklu išmaišyti kuo platesnį pasaulį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder