Supratingiausi Zodiako ženklai: jie niekada jūsų nepasmerks

Bendraudami su šiais žmonėmis neturite bijoti turėti savo nuomonės ir būti už ją teisiami. Kas gi jie?

6 Svarstyklės

Mūsų sąrašą pradeda Svarstyklės - oro ženklas, kurio simbolis - subalansuotos svarstyklės. Svarstyklės vertina sąžiningumą, todėl yra itin atviros.

"Svarstykles valdo Venera, jos nemėgsta nieko įžeisti ar įsivelti į konfliktus su žmonėmis", - sako astrologė ir knygos "Astrologiniai žurnalai" autorė Constance Stellas.

"Jie yra atviri, net jei asmeniškai nesutinka su žmogaus pasirinkimais. Santykiuose jie mandagiai kikena ir suteikia kitiems erdvės."

Jei juos išmuša iš vėžių kieno nors opozicinės pažiūros, jie greičiausiai nekels tam asmeniui iššūkio. Vietoj to jie pasiūlys savo įprastą išklausymą, kad pabandytų suprasti jo argumentus.

5 Šaulys

Šauliai visada stengiasi plėsti savo akiratį, dažnai ieško priešingų nuomonių ir diskutuoja.

"Šauliams reikia nuolat plėsti akiratį ir užpildyti savo gyvenimą kuo nors nauju, pavyzdžiui, naujomis veiklos sritimis, pomėgiais, patirtimi ir kt.", - sako "Futurio" programėlės nuolatinė astrologė Alice Alta.

"Todėl jie atviresni netradicinėms idėjoms, nes mato jas kaip puikią progą įnešti naujovių į savo gyvenimą."

Pasiimkite Sagą kartu su savimi į paskutinės minutės atostogas arba papasakokite jiems apie šaunią nepriklausomą knygą, kurią skaitote, ir jie apsidžiaugs.

4 Žuvys

Šio svajingo, empatiško ženklo atstovai savo atvirumu pasižymi nuoširdžiai: jie nenori įžeisti kieno nors jausmų.

"Dėl savo jautrumo jie itin gerai suvokia savo ir kitų emocijas, o ši savybė gali padėti jiems būti atviriems, nes jie nori įtraukti kitus ir patys jaustis įtraukti", - sako Patsy Sanchez, žurnalo "Zodiako ženklai" redaktoriaus padėjėja.

"Žuvų atjauta gali paskatinti juos norėti mąstyti kitaip ir visada suteikti žmonėms ar situacijai šansą."

Bendraudami su Žuvimis niekada neturėtumėte bijoti nuoskaudų ar kandžių replikų. Iš kitos pusės, jie leis jums jaustis pakankamai patogiai, kad norėtumėte išsakyti giliausias savo paslaptis.

3 Avinas

Avinas - ugnies ženklas, kurį valdo karo dievas Marsas, garsėja aistringumu, drąsa ir nekantrumu. Pasirodo, šiuos bruožus šio ženklo atstovai taiko ir savo bendrai pasaulėžiūrai.

"Avinas kovoja už teisingumą ir yra atviras visiems žmonėms, - sako Stellas. "Jie nediskriminuoja, kai kalbama apie kito žmogaus teises, atsilikėlius ar nepopuliarius judėjimus."

Tikėkitės, kad jų balsas skambės protestuose, susirinkimuose į rotušes ir rinkimuose. Niekas neliks neišgirstas, kai kambaryje bus Avinas.

2 Dvyniai

Dvyniai yra nepastovus ženklas, o tai reiškia, kad jų idėjos ir įsitikinimai lankstūs. Tad nenuostabu, kad jie yra vieni atviriausių Zodiako narių.

"Dvyniai, kurių simbolis yra Dvyniai, garsėja tuo, kad sugeba matyti abi ginčo puses, - sako Tay Francis, žmogiškojo dizaino, astrologijos ir savęs įgalinimo trenerė.

"Tie, kurių Dvynių ženkluose yra daug Dvynių, mėgsta įsitraukti į aštrias diskusijas ir debatus. Tiesą sakant, Dvyniai gali būti tokie atviri naujoms perspektyvoms, kad šie asmenys gali pasinerti į padažą ir nepastebėti savo požiūrio."

Jie yra apsėsti naujų faktų ir idėjų pažinimo ir gali apsiversti net dėl esminių įsitikinimų.

1 Vandenis

Vandenis garsėja tuo, kad yra protingas ir eksperimentuoja - du dalykai, kurie neatsiejami nuo atvirų pažiūrų.

"Jų gyvenimo misija - pripildyti egzistenciją kažkuo nauju, neįprastu, inovatyviu ir revoliucingu", - sako Alta.

"Jie dievina viską, kas nestandartiška, originalu ir kūrybiška - nenuostabu, kad jie pirmieji keliauja į kokią nors neįprastą vietą, paragauja egzotiško maisto ar sugalvoja įdomią idėją, susijusią su seksu."

Be to, būtent šie dalykai juos daro laimingiausius. Jei esate itin uždaro būdo, tikriausiai nesusidraugausite su netradiciniais Vandeniais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder